kızım için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rehum21

Kayıtlı Üye
Teyzemin bir kızı var geceleri dışarı çıkıyo abisi ve babası nim haberi yok kız sürekli sokaklarda barlarda ws enistemin ve kuzenimin haberi olsa kızın dışarı çıktığından geceleri kız kuzenime zarar verir. Kızını evine bağlamak için dua büyü bildiginiz varsa yardimci olurmusunuz??

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Burada garip bir durum var şimdi

bir insan gece dışarı çıkarda evdekilerin nasıl haberi olmaz ?

Ayrıca başlık kızım için diyor konu içeriği teyzemin kızı bu kız kim daha o belirli değil kız muallakta :)

Lütfen yanlış anlamayın ama teyzemin kızı diyerek siz hoşlandığınız kızı eve bağlamaya çalışmayasınız sakın ?

Lütfen bu ifadem için beni mazur görün.

Ama siz bir bağlama büyüsü yaptırsanız bile büyü yapılınca gerçek ortaya çıkar ve bile bile verdiğiniz yanlış ifadeler için varlıklar size ceza verir ve bu cezalar biraz ciddi boyutta oluyor bunu belirtmek istedim.

İstediğiniz büyüye gelince tavsiye üzerine büyü yapılmaz ancak usta majisyen tarafından yapılır büyüler siz bir üstat bulmalısınız

Cruella

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın, eğer böyle muhafazakar bir babası, abisi varsa, nasıl oluyorda geceleri rahatca barlara gidebiliyor? Bence ilk önce ailesine haber verin önlem alsınlar geç olmadan.

AJA

Elit Üye
Böyle bir durum için büyü yapılmaz.Yapılmamalı.Ailesinin bir şekilde haberi olmak zorunda.Aksi halde kızın başına bir şey geldiğinde söylemediğiniz için siz sorumlu olucaksınız.Şuan böyle bir olayda kız zaten kendine zarar veriyor yeterince,ailesinin sert çıkışı o hatanın yanında hiç kalır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Müstakil bir evse rahat rahat girip kaçar, girip çılabilir eve. Genç yaşlarda olur öyle ailesi öğrendiğinde biter durum. Muhafazakar bir ailesi varsa, yakalandığında abisinden babasından gelicek tepkiyi biliyor demektir, riski göze almıştır o. Ayrıca bağlamalarda eve değil, kişiye bağlama olur. Taşa duvara bağlancak hali yok ya, kime bağlansın ne olsu şimdi bu kızcağız??

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yasak her zaman tatlıdır.Aşırı tutucu ailelerde dahada fazla görülür böyle şeyler.Aslında asıl sorun gece çıkmasıda değil bence yanlış bişeyler yaşadığından şüpheliyseniz gece gündüz farketmez ailenin haberi olmalı mutlaka.Birde şu var ki" ailenin haberi olunca kıza zarar verirler"demişsiniz.Kız bu tutumdan dolayı gizli çıkmak zorunda kalıyor olabilirmi?Kız haklı demiyorum,doğru yapmışta demiyorum ama baştada dediğim gibi yasağın getirdiği sonuçlar olabilir bunlar.Karşılıklı kız ailesiyle oturup konuşmalı .Böyle bu gizlilikle kız aileden zarar görecek diye düşünmeye devam ederseniz ,aileden değilde dışarıda yaşadıklarından zarar görebilir.

AJA

Elit Üye
Bir arkadaşımın anlattığını anımsadım şimdi.45 yaşında ve gözleri dolarak anlattı;
-Çocukluğumda top oynardım mahallede ve bir el kulağıma yapışırdı imamın oğlu top oynamaz yürü bakiyim evine '' diye.

Ne acı.Durumu aileyi tanımıyoruz.Baskıdan mı aksi bir halden yaşanan gençlik deliliklerimi bilemeyiz.Ama büyü kesinlikle doğru yol değil başka çözümler üretin.

madasin

Kayıtlı Üye
Konuyu açan sayın üye; Başlık açarken doğru sözcükleri seçmelisiniz değil mi? Ben başlığı okuyunca bir anne zor durumda diye düşündüm. Yani sizi eleştiriyorum. Kimseye zararı yok kendine zarar veriyor bu kız. Siz bu kadar mı çaresiz kaldınız buraya ulaşıp yardım istemişsiniz.. Önce forumları bir araştırsaydınız. Bu tür konular için bir çok yol gösteriliyor . Bağışlayınız herkesin derdi kendine büyüktür fakat, siz denediniz mi bu kızla konuşmayı.. Bırakın kaderini yaşasın o zaman..Fakat yaşı önemli kaç yaşında bu kız acaba ?

madasin

Kayıtlı Üye
Sayın Rehum ; Sorulara yanıt verebilir misiniz. Okuduğunuzu sanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...