insanlar düşünceleri görebilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melezez

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kesin cevap istiyorum. bir insanın sizin hakkınızdaki düşüncelerini görebilir veya hissedebilir misiniz yani bunun bir yöntemi var mı ama kesin bir yöntem olmalı ve bu yöntemin ne olduğu farketmez. önemli bu cidden.yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yöntemi yok, doğuştan gelen kendi kendine olan bir şey, zamanla geliştirilebilirde. En temel psişik yeteneklerden biri bu çoğu insan bu yeteneğinin farkında bile olmadan yapar. Ya yaptığının normal bir şey olduğunu diğer insanlarında anlayabildğini düşünmüştür yada ömrünün bir zaman aralığında farkındalıkla üstüne gitmiştir, ama aniden bir yöntem bulup yaotıklarını sanmıyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kesin cevap istiyorum. bir insanın sizin hakkınızdaki düşüncelerini görebilir veya hissedebilir misiniz yani bunun bir yöntemi var mı ama kesin bir yöntem olmalı ve bu yöntemin ne olduğu farketmez. önemli bu cidden.yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
Hissedebilirsiniz tabiki ama görmek ? Bambaşka birşey olur bu.Kesin yöntem derkende hislerle ne kadar kesin olur? Unutmayalım ki hisler yanıltabilir.

salvador54

Kayıtlı Üye
Mentalist liği öğrenebiliyorsanız bi şekilde düşünceleri okuyamasanızda sorular sorarak öğrenebilirsiniz :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Düşünceleri hissetmekten mi bahsediyorsunuz yoksa maddeyi görür gibi görmek mi ? Sorunuzu biraz daha açmanız lazım

AJA

Elit Üye
Hissediyoruz malesef herkesin düşüncesini.En azından ben kimsenin hakkında yanılmadım bugüne dek.Bir kez görmem bir kez konuşmam yeterli.Tanımadığım birinin fotoğrafından da genel karakterini söylerim.
Görmeye gelince hissetmek yeterli görmeniz mümkün olsa idi :) İyiki de yok.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Ben bizzat sahit oldum ki evet bu gercekten mümkündür.Ben daha cevap vermeden kendisi söylücegimi cevaplamisdi.Allah (c.c.) vergisi ve biraz da kendini gelistirdigini söylemisdi....

melezez

Kayıtlı Üye
Düşünceleri hissetmekten mi bahsediyorsunuz yoksa maddeyi görür gibi görmek mi ? Sorunuzu biraz daha açmanız lazım

aslında maddeyi görür gibi olmalı. mesela karşımda otururken ben o an onun benim hakkımdaki düşüncelerini ve duygusunu hissedip duyabilmeliyim .

yare-i yarim

Moderator
İş
Siz hissetmekten basediyorsunuz yazınız sanki bir film şeridini görür gibi düşüncenin görülmesi gibi anlaşılabiliniyor.
Evet hissetmek mümkündür hatta insanların düşüncelerini almak bile mümkündür ama bu özelliği edinirseniz öyle sanıyorum ki etrafınızda dost kalmaz
çünki herkezin bir eksik yönü bir olumsuz özelliği vardır ve siz bunları bildikçe karşınızdaki insana ona göre bir tavır sergileyeceksiniz ve buda doğal olarak karşınızdaki insanı sizden aşırı derece uzaklaştırıcaktır.

Rivayet edilir ki bir derviş hacı bektaş velinin dergahında 20 yıl hizmet etti 20 yıl sonunda hacı bektaşa dedi ki ben artık el almak istiyorum
o zaat dedi ki sen daha hazır değilsin sana şimdi el verirsem kendi hayatını perişan edersin adam ısrar edince hacı bektaş velide adama el vermiş nasibini almış
adam çarşıda pazarda dolaşırken insanların olumsuz yönlerini görüp kin kusmaya başlamış
camiye namaza gitmiş cemaatteki insanların düşüncelerini sezip namazı defalarca bozmuş rabbine odaklanamadı
adam insanların olumsuz düşüncelerini gördükçe insanlara çatmaya başlamış en sonunda adamı çarşıya pazara camiye almaz olmuşlar
nihayetinde adam evdeki hanımınında olumsuz düşüncelerini sezip evde devamlı huzursuzluk çıkartmaya başlayınca karısıda terk etmiş

Yani demem oki bir özelliği önce taşıyabilmeyi öğrenmeli insan, bu o özellikten daha önemli insan taşıyabildikten sonra kendisine verilir hakettiği şey
önemli olan haketmeyi bilmek öncelikle,herşeyden önce insan ruhunu terbiye etmeli sonrası zaten gelir.

melezez

Kayıtlı Üye
Siz hissetmekten basediyorsunuz yazınız sanki bir film şeridini görür gibi düşüncenin görülmesi gibi anlaşılabiliniyor.
Evet hissetmek mümkündür hatta insanların düşüncelerini almak bile mümkündür ama bu özelliği edinirseniz öyle sanıyorum ki etrafınızda dost kalmaz
çünki herkezin bir eksik yönü bir olumsuz özelliği vardır ve siz bunları bildikçe karşınızdaki insana ona göre bir tavır sergileyeceksiniz ve buda doğal olarak karşınızdaki insanı sizden aşırı derece uzaklaştırıcaktır.

Rivayet edilir ki bir derviş hacı bektaş velinin dergahında 20 yıl hizmet etti 20 yıl sonunda hacı bektaşa dedi ki ben artık el almak istiyorum
o zaat dedi ki sen daha hazır değilsin sana şimdi el verirsem kendi hayatını perişan edersin adam ısrar edince hacı bektaş velide adama el vermiş nasibini almış
adam çarşıda pazarda dolaşırken insanların olumsuz yönlerini görüp kin kusmaya başlamış
camiye namaza gitmiş cemaatteki insanların düşüncelerini sezip namazı defalarca bozmuş rabbine odaklanamadı
adam insanların olumsuz düşüncelerini gördükçe insanlara çatmaya başlamış en sonunda adamı çarşıya pazara camiye almaz olmuşlar
nihayetinde adam evdeki hanımınında olumsuz düşüncelerini sezip evde devamlı huzursuzluk çıkartmaya başlayınca karısıda terk etmiş

Yani demem oki bir özelliği önce taşıyabilmeyi öğrenmeli insan, bu o özellikten daha önemli insan taşıyabildikten sonra kendisine verilir hakettiği şey
önemli olan haketmeyi bilmek öncelikle,herşeyden önce insan ruhunu terbiye etmeli sonrası zaten gelir.

aslında benim stediğim şey 1 kereye mahsuz bir dostumun(!) tavırları tuhaflaştı öğrenmek için 1 kerelik birşey yani öyle bir yöntem varsa bildiğiniz benimlede paylaşırsanız sevinirm teşekkürler..

Love Song

Banlı Kullanıcı
Karşınızdaki kişinin düşüncelerini öğrenmenin yöntemleri var öncelikle psikanaliz ve beden dili bilmek gerekiyor.

Hissetme konusunu nasıl anlatacağımı bilmiyorum açıkçası,biraz karmaşık bir konu fakat o kadarda zor değil.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
bu aşamaya gelmek için çok çalışmak gerek kimse göremez okuyamazda ancak 2012 yılında marduk gezegeni hakkında söylenilenler doğruysa insanlarda bir takım değişiklikler olacak. bu kaçınılmazdır.. Tabi bunlar palavraysa Allah bilir. kulunu yaratan odur. Ondan başka ilah yoktur...

melezez

Kayıtlı Üye
bir büyü uygulamasıda olabilir bu. açık açık yazmak istemiyosanız ki sitede yasak zaten mesaj yoluylada iletebilirsiniz. kötü bir amacım yok zaten..

yare-i yarim

Moderator
İş
Bakım yaptırabilirsiniz arkadaşınızın düşüncesini öğrenmek için

melezez

Kayıtlı Üye
nasıl! anlayamadım kendime yaptırp onun düşüncelerini mi öğreneceğim?

melezez

Kayıtlı Üye
Ben namaz kılmadan yapıyorum aptesli olun duanızı okuyun sag tarafa yatın ve niyetinizi söyleyin kimseyle konuşmadan uyuyun.

sitede baktım genel de yapılacak bir iş için istihare yapılıyormuş.nasıl sonuçlanacağı hakkında vs.
ayrıca druid rahiplerinden sekirin de yardımcı olablirmiş onuda denemeyi düşünüyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Druidlerin büyülerini uygulamak için onların dinlerine mensup olmanız lazım

Bir müslüman bir paganın uygulamalarını yapamaz bir paganda bir müslümanın yapacağı islami uygulamaları yapamaz herkez kendi inancındaki majikal yolda olmak zorundadır.

Çeşit çeşit istihareler var ama bir insanın düşüncesini öğrenmeye dayalı istihare hiç duymadım
istiharelerde genelde şu olur misal kişi bir işe atılıcak onun hayırmı şermi olduğunu öğrenmek için istihare yapar kişide rüyasında hayır anlamına gelen veya şer anlamına gelen simgeler görür bu sebeple istihare sizin isteğinize uymaz gibime geliyor çünki sizin istediğiniz simgelerden fazlası kişinin düşüncesini öğrenmektir.

Bakım konusuna gelirsek size birşey yapılmayacak düşüncesini öğrenmek istediğiniz kişiye bakım yapılıcak düşünceleri öğrenilicek ve size söylenicek
eğer bunu yapmak isterseniz site sahipleriyle iletişime geçin urum veya yule ile.

melezez

Kayıtlı Üye
Druidlerin büyülerini uygulamak için onların dinlerine mensup olmanız lazım

Bir müslüman bir paganın uygulamalarını yapamaz bir paganda bir müslümanın yapacağı islami uygulamaları yapamaz herkez kendi inancındaki majikal yolda olmak zorundadır.

Çeşit çeşit istihareler var ama bir insanın düşüncesini öğrenmeye dayalı istihare hiç duymadım
istiharelerde genelde şu olur misal kişi bir işe atılıcak onun hayırmı şermi olduğunu öğrenmek için istihare yapar kişide rüyasında hayır anlamına gelen veya şer anlamına gelen simgeler görür bu sebeple istihare sizin isteğinize uymaz gibime geliyor çünki sizin istediğiniz simgelerden fazlası kişinin düşüncesini öğrenmektir.

Bakım konusuna gelirsek size birşey yapılmayacak düşüncesini öğrenmek istediğiniz kişiye bakım yapılıcak düşünceleri öğrenilicek ve size söylenicek
eğer bunu yapmak isterseniz site sahipleriyle iletişime geçin urum veya yule ile.

ama bakım derken? uzaktan yapılabili mi ki. farkederse haberi olursa zaten olmaz izin de vermez buna.

yare-i yarim

Moderator
İş
Uzaktan yapılıyo zaten yani kişiye haber verip karşısına geçip oturmuyo kimse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...