insanlar düşünceleri görebilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuda çok detaylı bir bilgim yok ama kısacası varlıklar giriyor devreye, bir önceki mesajda yazdığım gibi eğer bunu yapmaya karar verirseniz site sahipleriyle iletişime geçin

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Rabıtayla olabilir kalbini temizlemen lazım baska yontemleri varsa bilemiyorum sana bi anımı anlatıyım bi dergaha gitmistim arkaslarla şeyhle oturuyoduk 8;9 kisi şeyhin konusmaların bisey yakaladım birden yok cinlerle biliyo hoca degil şeyh degil diye bir sürü söz söylüyodum cok muhabbedi hostu git zaman gel zaman şeyh gel dergaha davet etti orda kalmaya devam ettim sofrada yemek yerken hep ben konusuyodum bi gun icimden bunlar sofrada niye konusmuyolar pek yemegi sofrada hoca gibi 2;3 kiside varmis hep iclerinden konusuyolarmıs ama ben bunu 2 ay orda kaldıktan sonra anladım onuda onlar belli etti cunku hocanın talebesi olmustum sonra bendede bu yetenek olustu biri bisey soylemeden cevap verme biri kotuluk dusunuyosa biri bi sevgilisini dusunuyosa vb bir cok dusunmele ilgili simdi bek yok bu yetenegim asıl konuya gelirsek dusun yani hocaya karsı ortamda icinden kufur edenmi neler neler hoca bunları allahın izniyle biliyo ve dusun ondaki sabrı ona kufur edene guzel konusuyo dedimya kalbini temiz olmalı

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
He oraya pek sık gitmiyorum artık hocanın kalbi cok temiz kendimi pek oraya layık gormuyoru m seytan muridler cok urasir hoca allah razı olsun tas gibi kalbimi kum gibi yapti edep ya hu derlerya iste bi sure sonra gunah isledigim zaman hocanin sofrasina gelmemeye basladim oteki talebeler bu sofraya niye gelmidemis benim icin e eskisi gibi degil gunah isledinde yanima gelmiyo demis benim icin seytanya iste seyhin bi kızı var onu duydum bi gun baya bi zaman aklimda hep merak etmeye basladim seyh bunu biliyo tabi soylemiyo seytanya bu daha arti bigun onu gormustum evinin ordan gecerken balkonda gormustum seyh dedi saka sına e oyle balkondaki oyle guzel kızlara bakma gozlerin kor olur ve dergahta kalmaya devam ediyordum unutamiyordum halbuki kızını istesem bana verirdi ama tasavvuf yolunda ilerlemem lazımdı ama bu guzul şeyhe boyle dusundume gucume gitti ve yunus misali dergahı terk ettim simdi baska mursid buldum kendime ondan ders aldim tabi onuda o hoca soyledi bi gun oradaki murside gidersin diye....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...