düşündüklerim gerçek mi oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grun

Kayıtlı Üye
Merhabalar bir suredir aranizdayim ama acikcasi fazla takip edemiyorum maalesef yogunlugumdan dolayi.Bir suredir garip seyler oluyor orblar goruyorum oldukca yogunlardi.Goruntulediklerimde oldu arada.Bir zamandirda bilicsizce galiba sikintida oldugumda zihnimde bir piramid ciziyorum ve kendimi ve bu piramidin icinde imgeliyorum koruma altinda oldugumu hissediyorum oyle de oluyor.Bugun cok ilginc bir sey oldu .bir zamandir is yerinde polonyali bir bayan surekli benle ugrasiyor bir bakiyorum cok iyi bir bakiyorum benim hakkim da konusuyor yasli oldugu icin kirmak da istemiyorum.Ama bugun ise giderken kendimi gene piramidin icine aldim icerisini isikla doldurdum ve kadinin bana yaklastiginda geri savruldugunu hissettim. Ise gidince gene basladi yok oyle yok boyle diye yerime gittim calismaya basladim iki dakika gec edi kadin ayni imgeledigim gibi ben cok kotuyum iyi degilim demeye basladi tansiyonj yukselmks ise geldi ve toplam on dakika icinde geri gitti .Normal mi acaba yoksa ben vesvesemi yapiyorum yada gercekten benim dusuncelerimlemi bunlar gerceklesiyor sizlerden de boyle seyler yasiyanlar varmi .Simdiden tesekkurler:driving:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu bayan hakkında olumsuz kötü mü düşündünüz? Psişik olarak çalışmalar yaparken, başka insanlar düşünmeyin, imgelemeyin, karıştırmayın vs.
Bilinçli yada bilinçsizde olsa, hele bu kişi hakkında olumsuz duyguların varsa zarar vermiş olursun.
Hem sizin enerjinizde çabuk bitmiş olur, enerjinizi diğer insanlar için iyi yada kötü yöndede olsa kullanmayın.
Ya gercekten hastalansa zarar görse memnun mu olucaktın?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Birilerinin kuyusunu kazan acımasız insanların karşılığını hemen almasını istemişimdir.Sizde böyle olmuş ne güzel.Ben düşünceleriniz ve başarılı imgelemeniz yoluyla olduğunu düşündüm.Tesadüf olamaz.Koruma kalkanını birkaç kez Başmelek Mikail'in yoluyla (Allah'ın izniyle)oluşturmayı denemiştim.Onun koruyucu pelerini vardır onu imgelemiştim.Böyle net bir olay yaşamadım ama sizin gibi çevremde belli bi düşmanım yoktu deneyebileceğim.Ancak manevi bi huzur hissettiğimi söyleyebilirim.
Siz hergün kendinizi piramid içine alın derim.İyi forumlar..

Grun

Kayıtlı Üye
Aslinda bu bayanin ise alinmasini ben sa.gladim ben yurt dsinda kaliyorum isten cikarticaklardi ben arkasindan cok yardim ettim iste yalniz ihtiyaci vardir diye halen oyle aysonu gelmeden parasini veririm ayni maasi aaasi aligimizldigimiz halde ben dort kisi gecindiriyorum o yalniz parasi cikismaz ben arkalarim surekli ama son yaptiklari gucume gitti benim onca iyiligime arkamdan is ceviriyor benim benim anlatimim da hata var tabii savrulmanin yerine bana yanasmamasi demeliydim benim dusuncemde bana gelmek istesede geri tepiyoordu yanii butun gun gelip bana bir seyler sorup benden ogrenip bana turk oldugum icin saka yollu hakaret etmesini kaldiramiyorum .Ama ben de bu tur seyler cok olmaya basladi bilincsizce kendimi korumaya alinca gercek oluyor sanki hersey tabiiki kimseye zarar vermekistemiyorum son senelerde cok kotu seyler yasadik ailece bundan dolayi hassaslastim galiba ayrica dikkate alicam sizi daha dikkatli dusuncem bundan sonra tesekkurler.. Bu arada yaziyorum ama neyazdigimi goremiyorum acemiyim biraz imla hatalrim varsaki mutlaka vardir affedin...

Grun

Kayıtlı Üye
Yani simdiye kadar hayatimda cok sey oluyordu.Iste dusuncem gerceklesti oluyor diye dusunuyordumAma son seneler de cok belirginlesti benim anlamadigim bu piramidin icine girme kendini korumaya almayi ben bilmem nerden ogrendim onu da bilmiyorum bu nasil olabiliyor nerden aklima geliyor sizler eskisiniz burada bilginiz varmi tesekkurler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Aslinda bu bayanin ise alinmasini ben sa.gladim ben yurt dsinda kaliyorum isten cikarticaklardi ben arkasindan cok yardim ettim iste yalniz ihtiyaci vardir diye halen oyle aysonu gelmeden parasini veririm ayni maasi aaasi aligimizldigimiz halde ben dort kisi gecindiriyorum o yalniz parasi cikismaz ben arkalarim surekli ama son yaptiklari gucume gitti benim onca iyiligime arkamdan is ceviriyor benim benim anlatimim da hata var tabii savrulmanin yerine bana yanasmamasi demeliydim benim dusuncemde bana gelmek istesede geri tepiyoordu yanii butun gun gelip bana bir seyler sorup benden ogrenip bana turk oldugum icin saka yollu hakaret etmesini kaldiramiyorum .Ama ben de bu tur seyler cok olmaya basladi bilincsizce kendimi korumaya alinca gercek oluyor sanki hersey tabiiki kimseye zarar vermekistemiyorum son senelerde cok kotu seyler yasadik ailece bundan dolayi hassaslastim galiba ayrica dikkate alicam sizi daha dikkatli dusuncem bundan sonra tesekkurler.. Bu arada yaziyorum ama neyazdigimi goremiyorum acemiyim biraz imla hatalrim varsaki mutlaka vardir affedin...
Sizin iyiliklerinize rağmen bu kadının yaklaşımını anlaşılamaz derecede çirkin buldum.Tabiki kimse kimseye zarar vermek istemez,durduk yere kalp kırmak istemez.Siz bu insanla aranıza mesafe koyun.Galiba sizin için hayırlı olan bu.Korumayı kendiliğinden bir anda biliyor olmanız içgüdüsel bişey olsa gerek.Zaten varolanın açığa çıkması diyebiliriz.Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...