Psişik gücümüz olduğunu nasıl anlarız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

weepingangel

Kayıtlı Üye
Her kafadan bir ses çıkıyor . Kimisi ellerini 10 santim uzaklıkta tut bir birlerine yaklaşırsa psişiksin diyor ama bunun manyetiklikle alakalı olduğunu biliyorum . Yardım ederseniz sevinirim .

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapın özellikle çakra meditasyonu her gün mutlaka yapın ve hep bir analiz halinde olun..

Öncelikle şunu bir test edin
Bazı şeyleri (geleceği geçmişi doğruyu yanlışı olacaklar vs.)
Önceden hissedermisiniz, gorurmusunuz, kafanızın içinde ses duyar mısınız yada sebebsizce ne olduğunu bilir misiniz
Bu önemli bir nokta sonra hangisi sizde mevcut ve ya fazla ise onun üstünde araştırmalar yaparsınız uygularsınız..

kıvep

Banlı Kullanıcı
Psişik güç harcayamadığın bir para gibidir, varsa cebinde öylece kalır. Yoksada kalır. Cebinden çıkarıp kullanırsan, güç haline gelir. Harcayamadıktan sonra varmış yokmuş önemli mi?

AJA

Elit Üye
Konu dışında yorumlarınızı sorularınızı özelden yapın lütfen.Ayrıca beyniniz varsa yeteneğiniz de vardır gibir bir yorum hiç yakışıksız almamış.Kendini öz disiplini olmayan biri olarak adlandırmak tabirini soruma cevap olarak kabul etmiyorum.

Konuya gerekli cevaplar fazlasıyla verilmiş kapatılacaktır.

İyi forumlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bazı şeyler şans eseri anlaşılır bazende evdeki hesap çarşıya uymaz yaşadığımız olaylar anlamamıza sebep olur.
Kalbimizde hırs varsa anlamayalım daha iyi

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Konu dışında yorumlarınızı sorularınızı özelden yapın lütfen.Ayrıca beyniniz varsa yeteneğiniz de vardır gibir bir yorum hiç yakışıksız almamış.Kendini öz disiplini olmayan biri olarak adlandırmak tabirini soruma cevap olarak kabul etmiyorum.

Konuya gerekli cevaplar fazlasıyla verilmiş kapatılacaktır.

İyi forumlar.

Yakışıksız olmayan kısmını anlayamadım.Psişik yeteneklerin neredeyse temelini oluşturan imajinasyon beynin en gelişmiş güçlerinden bir tanesidir.Yani bu denklemde beyin=imajine=yetenek..
Belki bu işlerle yeni ilgilenmeye başlamış birine çok kapsamlı bir tanım olmadı ama beni anlayan insanların olduğunu da biliyorum.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...