Benim Yaşadığım Olaylar

Invaesion

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar benim yaşadığım 5,6 olay var aklıma gelenleri yazdım aşağıya.

Sabah uyanmıştım mutfağa gittim bir şeye kızmıştım ağlıyordum sonra kıpırdayamadım arkamdan birisi tuttu beni ve hoo diye bir ses geldi sonra 3 saniye sonra hareket edebildim ve direk o korkuyla odaya gittim bir süre bekledim odada bence bana göre bu ruh olabilir.

Bir keresinde de gece saat 3 gibi odamda oturuyordum bilgisayar da yanımdaydı odanın kapısı açıktı sadece bilgisayar ışığı açıktı kapıya bakmamla iki kırmızı göz bana bakıyordu ben de kardeşim lazer tutuyor zannettim içeri gel diyecektim demedim sonra bakmaya devam ettim vücudu siyahtı ve 5 saniye sonra kayboldu.Bir akşam da gece 4 gibi uyuyamadım pencereye açtım dışarı bakarken karşı camdan yine cin gördüm kırmızı gözlü o bana baktı ben ona baktım sonra kayboldu.Bir keresinde de akşam yatarken içimden bir ses cin saldırısı dedi ben de bismillah diyecektim (bu arada agnostik'im)diyemedim sonra cin bana dedi seni bu kurtarmaz bana kurtulabileceğim bir şey söyle dedi ben de dedim türküm doğruyum çalışkanım sonra bir çığlık sesi duydum ve gözlerimi açabildim sonra yataktan kalktım ama başım feci şekilde ağrıyordu yarım saat başım ağrıdı.Bir de ben rüyamda bazen gelecek olayları görebiliyorum evimize hırsız gireceğini bir gün önceden gördüm ve o gün evimize hırsız girdi yakaladım.Ayrıca hislerim de kuvvetli biraz.Bir de akşam 3 gibi otururken elektrikler gitti yağmurda çok yağıyordu ben de internet olmayınca bilgisayarı sehpaya koydum ve elektrikler gelene kadar biraz uzanayım dedim tam o sırada içimden bir ses böyle şaşkın ve korkmuş bir ifadeyle eyvah geldi dedi benim içime büyük bir korku saplandı odanın içinde birisinin olduğunu hissediyordum yataktan çıkamadım sonra bilgisayarın tuşuna basılma sesi geldi ve ben 5 dakika bekledim sonra kalktığımda bir şey yoktu.Bir de geçen gün rüyamda cini gördüm ben arkadaşlarıma aileme cini gösteriyordum bakın keçi şekline girmiş bakın şimdide insan şekline girmiş diye onlarda dua okuyordu ama cin kaçıyordu sonra işte ben ve arkadaşlarım böyle bir şeylerle oynuyorduk ve etrafı dağıtmıştık sonra cin geldi ama insan şeklinde ve dedi kim dağıttı buradaki şeyleri ben de dedim onlar dağıttı ben dağıtmadım sonra bana güldü ben de ona güldüm sonra uyandım.

madasin

Kayıtlı Üye
Rüyanızda bir şey yok. Allah la konuştum diyenler var. Rüya bu her şeyi görmekte özgürsünüz. Benden daha bilgili olanlar vardır belki onlar size bir şeyler yazarlar.

olcy

Kayıtlı Üye
bunu okuyacak mısınız bilmiyorum ama bi kaç gündür bir şeyler oluyor aptalca gibi ama bilmiyorum ilki gece uyurken birisi yatağımın yatmadığım tarafına geldi gözümü açamıyorum ama geldiğini hissediyordum sonra beni çimdikler gibi oldu rüyadayım sandım adımla bi kaçkere tekrar etti sesim çıkmıyordu gülmeye başladı o geldiğinde kafam o tarafa dönüyor. ama gözümü açmıyorum 1 gün sonra yani dün akşam diğer tarafta yatıyordum yine hiisetmeye başladım bu seferde hafifçe vurmaya başladı belkide rüyadır bilmiyorum sadece anlatmak istedim cevap verebilirsiniz

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Pek çok varlık varken gördüğünüz her doğaüstü varlığı neden cin olarak tanımlıyorsunuz?

Semar

Kayıtlı Üye
Türküm dogruyum calıskanım kesinlikle guzel bir savunma yontemi ama doga ustu varliklarami onu bilemedim ..

Matisse

Banlı Kullanıcı
Türküm dogruyum calıskanım cok ilgimi cekti cinlere karşı afedersiniz:))