Şansımı değiştirmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesrko

Banlı Kullanıcı
Evet şansımın yükselmesi için neler yapmam gerekiyor öneri tavsiye falan? şans derken kastettiğim şey piyangonun bana vurması lotoyu tutturmak vb vs değil sadece biraz şans istiyorum konusu önemli değil mutlu olayım yeter :p

Sadraz

Kayıtlı Üye
Konusu önemli değil demişsin. Nereye gideceğini bilmiyorken, hangi yolu sececeğini nerden bileceksin? Mutluluk, tatmin olduğun şeyleri elde ettiğinde gelen bir duygudur. Ne istediğini bilmiyorken nasıl o şeyin mutlu edeceğini bileceksin? Senin isteğin olmadıktan sonra, dünya senin olsa yine mutlu olamazsın ki...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Şans ve kısmet bunların hepsi içiçe.Kısmet birdir.İş kısmeti,eş kısmeti vs ayrılmaz.Şansta böyledir.Şansınız açıksa zaten tek bir konuda değil her konuda işiniz yolunda gider.Bence bu yüzden bi konu seçmek zorunda değilsiniz ,tek yapmanız gereken şansınızın açılması için bol bol dua etmek.Forumda var zaten şans uygulamaları.İçimden bi ses şansın doğuştan geldiğini söyler hep.Yıldızım düşük dediğimiz olay bence şans ve şanssızlık durumu.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Druid büyülerinde:"Evden çıktıktan sonra kapıyı kitleyin ve anahtar ile kapıya üç kere vurun ve her vuruşunuzda "Bamba"diyin." diye bir büyü vardı.
Müslümansanız:"E]l- LÂTÎF En ince işlerin bütün inceliklerini bilen, kullarına iyilikler ulaştıran günde 129 Dileklerin olması, kısmet ve rızık için."diyin.Diye bir uygulama var.
Wiccansanız forumda açtığım "peri tozu"konusuna bakın isterim.

Nibun

Kayıtlı Üye
Bende şanssız biriyimdir lakin bir haftadır bir Abimin söylemesiyle el latif zikrini her gün günde en az 129 kere okuyorum sıkıldıkça ya latif ya Rezzak ya vehhab esmalarını okuyorum gün içinde bu ucunu sürekli tekrar ediyorum. Ve birde günde 100 adet Kevser sûresini okuyorum cok şükür yavaş yavaş hayrını görmeye başladım Rabbim inançla isteyeni geri çevirmez. Inancım ile sıkıntılarım vardı kaybetmiştim resmen ama bu şekilde tekrar Rabbimin izniyle geri kazanacağım. Tavsiyem budur sizde bir deneyin derim. Hayırlı geceler

kıvep

Banlı Kullanıcı
Enerjini yükseltmen gerek, düşük enerjisi olan kişilerin şanssızlığı çok olur, enerjin ne kadar büyük olursa o kadar parlak bir hayatın olur, benden demesi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...