Astralde Sıkışmak

Denizlim

Kayıtlı Üye
astralde sıkışma olur mu? kimse evet olur demiyo belki de millet korkmasın diye.

Ama bilinçli bi şekilde biri sizi sıkıştırıp bilincinizi ruha taşıyıp ruhu dünyaya düştüğünü sandırabilirmi?

Ruh kendini beden sanar fakat fiziksel boyutta yada astralın alt katmanında sıkışmıştır. o yüzden fiziksel kurallara göre hareket eder.

Böyle bi durum mümkün mü?

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Bazen ruhlar inanılmaz deneyim yaşarlar. Günümüzde kimse buna açıklık getirememiştir. Ancak Allahın takdiri ilahisinde gerçekleşir. Mutlaka sıkışma vardır.
Astral seyehatı çoğumuz bilmediğimiz bir şekilde yaşıyoruz ancak gördüğümüz rüyayı hatırlayamıyoruz. Sizin sorunuz güzel. bende merak ettim bakalım
siteden ne cevaplar gelecek sayın yule bu konuda inanılmaz yetenekli diye biliyorum...

Denizlim

Kayıtlı Üye
Yule ye özel mesaj attımi Bazı bilgilerin gizli kalması gerekiyo çünkü site kurallarına göre. Yule bakarsa sevinirim.

Rokie

Banlı Kullanıcı
Yule ye özel mesaj attımi Bazı bilgilerin gizli kalması gerekiyo çünkü site kurallarına göre. Yule bakarsa sevinirim.

Site kurallarına göre gizli kalması gerekiyordur amenna ama burada çok mühim bir bilginin ihtiyacı olabilecek kişilerce öğrenilmesine mani olmaktan bahsediyoruz.Bence yanlış bir seçim.Belki de bu konuda yardıma ihtiyacı olan bir başka üye vardır, veya önceden bilgili olmasını istediğimiz çok kişi olabilir ve bunların da öğrenmesi gerekir diye düşünüyorum.Ayrıca böyle bir bilginin neresi gizlidir ??? İnisiyatik bilgi mi nedir yani ?

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Bu siteyle tanışmam tamamen rastlantı tesadüf ötürüdür. Ama hayatta hiç bir şey tesadüften ötürü değildir.. mutlaka bir nedeni vardır...
Yule aja diğer adminler çok iyiler. Allah bu siteyi kurandan razı olsun.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Astralde bedene dönememe diye bir olay yoktur.Zor durumdaysan gözünü açtığın an astralden çıkmış olursun.Zaten konularda bunlar yazıyor açma sebebini bulamadım
Işıkla Kalın

AJA

Elit Üye
Sıkışmayı yaşamanız için üst boyutlarda olmanız gerekiyor ki yeni başlayan biri için o boyutlar pek mümkün değil.Sıkışma konusuna direk cevap vericek olursak çok nadirdir bildiğim kadarıyla.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Sanırım ben fiziksel kurallara dayalı astral bi bölgede sıkıştım. Bundan artık emin sayılırım ne yapmam gerek

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çok ilginç bir konu, astral seyahatte bedenine döndüğünü sanıp aslında astral bedeninle kalmak mı?
Bilinçsiz olarak astral seyahate başlayanlar, astral seyahat yaptıklarını durumun ortasındayken fark edebiliyor, fiziksel olarak eşyalara dokunamadıkları zaman fiziksel edende olunmadığı hemen anlalşılır zaten, ayni bu şekilde uyandığını sanıpta astrale devam etme durumu olmaz, bir süre sonra sonra mutlaka bir farklılık olduğunu hissedersin, eşyalara dokunamamak, görüş şekli gibi farklılıklar bunlar.
Ruh kendini beden sanamaz çünkü fiziksel bedenin yaptığı şeyleri astral beden yapamaz, ayni şekilde astral bedenin yaptığı şeyleride beden yapamaz. Hiç hareket etmeyip heykel gibi durulursa fark zor anlalışır ama yürümeye calışıldığında, hareket ediş şekli, görüş şekli, renkler ve eşyalara dokunamamak hemen kendini fark ettirir.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Yada şöyle diyelim o zaman. Fiziksel alemdeyken astral alem bilincinde sıkışmak mümkünü?
Bilinç herşeydir. Sen fiziksel bedenindesindir. Ama bilincin astral de sıkışmıştır. Herşey somut görünür fakat normalinde değildir

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yada şöyle diyelim o zaman. Fiziksel alemdeyken astral alem bilincinde sıkışmak mümkünü?
Bilinç herşeydir. Sen fiziksel bedenindesindir. Ama bilincin astral de sıkışmıştır. Herşey somut görünür fakat normalinde değildir
Anlamadım? Bilincin nerdeyse sen ordasındır, bilinç demek ben demektir bilincten ibaretiz zaten.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bizler rüya görüyoruz peki hiç düşündükmü? Ya rüya görürken farklı hayatlarımızı yaşıyorsak Bu da Allahı tealanın bir lütfuysa bunu da bilmiyoruz.
İnsan ne kadar çok geçmişe giderse O kadar çok yara alıyor. Sonuç öğrenmek öğrenmemek seçim yine bize ait. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin...

Denizlim

Kayıtlı Üye
Evet de yanlışlıkla başka bi bilince geçip o bilinçte sıkışmaktan bahsediyorum ben. Mümkün mü?

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
imkansız gibi görünsede bir çeşit similasyon gibi sıkışmak mümkün..

Volkan A

Kayıtlı Üye
Astral seyahatlerde ruhun bedenden ayrılması gibi bir durum söz konusu olamaz, ruh bedende olduğu içinde sıkışma olamaz. Astral seyahatlerde yolculuğa çıkan bilinçtir fakat dikkat edilmesi gereken bu bilincin bazı varlıklar tarafından farkedilebiliyor olmasıdır. Tehlikeside şu; astral seyahat esnasında ruh savunmasız kalıyor böylece bazı varlıklar tarafından ele geçirilmek için kolay hedef haline geliyorsunuz. Ele geçirilme olayında sanıldığı gibi varlık sizin yerinize geçmez bu sadece filmlerde olur. Konu harici olduğu için ele geçirilme olayına değinmiyorum.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Bi şekilde sıkışıp kalıp bazı asalak varlıkların meyvelerimizi(enerjimizi) emmesi mümkünmüdür?

Volkan A

Kayıtlı Üye
Bi şekilde sıkışıp kalıp bazı asalak varlıkların meyvelerimizi(enerjimizi) emmesi mümkünmüdür?

Enerjini sadece ruhundan alabilirler bilincinden değil. Bilinç olarak farklı bir yerdeyken bedenini ve ruhunu koruyabilmen imkansızdır kendi güvenli bölgeni oluşturup bunu yapmalısın ki bu da gerçekten çok üst seviye bir tekniktir.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Astralda sıkışmak mümkün olduğunu düşünüyorum.. teknoloji o kadar geliştiki bilgisayar çağına girdik appleler iphoneler neler mi neler?
bir insanı similasyon oyununda görmemiz kim bilir belki yarın belki yarından da yakın :)

Denizlim

Kayıtlı Üye
Bilinci bi yerden başka bi yere taşımak mümkünmüdür peki?

Cevap bekliyorum lütfen teşekkürler.

Skleton

Kayıtlı Üye
Mümkündür. Örnek istersen Carlos castaneda kitaplarında böyle bir mevzu geçer. Benzer ekolleri de araştırırsan görürsün.