Sihirli Yüzük Nasıl Hazırlanır

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Sihirli Yuzuk Nasil Hazirlanir

Kendiniz icin sihirli yuzuk hazirlamak isterseniz, once kendinize ait tasinizi bilin, soyle ,burcunuza gore ana tasiniz ne ise o tastan yapilmis bir yuzuk almaniz gerekiyor, yalniz dikkat edin altin olmasin gumus uzerine yapilmis olmali.

Buyuklugu onemli degildir ama sekli onemlidir, nekadar dase desenli olursa ve iri olursa o kadar cok enerji topliycaktir.
Simdide ne yapilmasi gerektigine gelelim; yuzugu uc gun sag elinizin yuzuk parmagina takiniz ve vucut enerjiniz ile tanismis olsun. Uc gunden sonra yuzugu cikarip temiz bir bardaga doldurulmus temiz suyun icine koyunuz, suyun icine Sandal wood, Mirra, buur yagindan 14 er damla damlatisinz ve bir kagidin ustune 66 kere Allah yaziniz, Turkce olarak yaziniz hic fark etmez, Yine temiz bir kagida birdefa Ayetelkursu ve 7 kere Bismillahirrahmanirrahim yaziniz, Turkce yaza bilirsiniz.

Bu yazili kagitlari su dolu bardagin icine yani yuzugunuz bulundugu bardaga koyunuz. Bardagi gunes goren bir yere koyunuz ve 7 gun bekletiniz bu 7 gun icerisinde her gun sabahleyin 100 Ayetelkursu ve 100 Bismillahirrahmanirrahim okuyunuz ve bardagi ufleyiniz hemen arkasindan, allahin izni ve bana vermis oldugu enerjisi ile bu yuzugumu shirliyorum ve heryerde benim iyiligim icin sansim icin, guvencem icin gucunu gostermesi icin Allah’imdan kutsallastirmasini diliyorum diyerekten dua edip bardagin icine ufleyiniz ve bardagin agizini kapali tutunuz.
Yedi gun bittikten sonra yuzugu cikarip silmeden ve temizlemeden parmaginiza takiniz, yuzugu sakin cikarmayiniz en azindan 41 gun hic cikarmayiniz, bu sure icerisinde gunluk yasantiniza dikkat ediniz netur degisiklikler yasiycaksiniz.

Ruhsal gelisim calismalari yapan kisiler cok faydasini goruceklerdir.

Kaynak : Ruhsal çalışma ve tedavi uygulayan bir arkadaşımın kendi yontemidir.. 15 yıldır yuzuğunu hiç çıkartmadığını ve herhangi br şey olacağı zaman yuzugun bulunan parmağının çok kaşındığını ve ya kramp girdiğini söylemişti..

Yararlı olması dileği ile..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Hayır denemedim kullanılacak yağları temin edemedim..

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Duada bir yanlışlık var Sihir tabiri yanlış bir tabirdir.İslami bir dua değil yukarıdaki şans gibi ifadelerde pek islami değil

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Türkçe yazılması açıkçası bana biraz garip geldi,

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Türkçe yazılması Arapça bilmeyenler için yazılabileceğini soyledi arkadaşım.. Ayrıca inancınıza göre yapabilirsiniz sihir ve kutsama kelimesini yanlış bulanlar kendilerince yapabilirler

Altın olmayacağını soyluyor fakat inanç ile yaparsanız ben olacağını ve yapabileceğinzi düşünüyorum..