Atlantis Tarot ile Sorunu Öğrenin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün 16:00 ya kadar tek bir sorunun kaynağı ve nasıl çözüleceği ile ilgili olarak Atlantis kartlarım ile bakım yapacağım.

Aşağıdaki üye profiline taleplerinizi iletiniz.

http://www.gizlimabet.com/private.php?do=newpm&u=58798

Anne adı, kendi adınız, doğrum tarihiniz ve sorunuzu iletiniz.

Ne olacak diye sormayacaksınız. Örneğin; evimizi çok uzun süredir satamıyoruz bunun nedeni nedir ve nasıl çözülür? gibi bir soru sormanız gerekiyor. eğer başka şekilde sorular gelirse cevap verilmeyecektir. 10 kişiye ulaştığında talepler duracaktır. Bir sonraki haftaya yeniden devam edeceğiz. Bu konun altına bilgilerinizi yazmayınız. gereksiz yorumlardan kaçınınız. 16:dan sonraki talepleri almayacağım. her perşembe yeniden aynı şekilde işleyecek başka zaman gelen talepler dikkate alınmayacaktır. 18 yaş altı lütfen başvuru yapmasın.

sevgi ve ışıkla....

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
10 kisiyi geçmiştir.yeni talepler kapatılmıştır

Salick

Kayıtlı Üye
Sevginiz, isiginiz bol ve daim olsun sayin Urum. Evde buyuk bir kristal kuvars var hemen arindirip, gerekli yere goturup birakacagim.

4

43887

Doğru tespit.Hayatım Azize Güç ve Ölüm kartı arasında sürekli döngüsel olarak değişim göstermekte,fakat ölüm eşiğini aşamadım sanırım güce sahibim farkındayım ve sürekli sabır bekleyiş bana pozitif şekilde dönecek umuduyla bekliyorum, fakat dediğiniz üzere ,üzerimdeki kozadan kurtulmak ,adım atmak içinde ölümü yaşamalı eşikten geçmeliyim...Emeğinize yüreğinize sağlık sevgi ışık yolunuz olsun...

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Yapmak istediğim veya yaptığımda mutlu olacağıma inandığım tek şey zaten bunlar ama hayatımda bunlarla ilgili pek de yol göremiyorum. İnsan istiflenmiş beton yığınları arasında iki metre toprağa hasret yaşıyoruz işte.

prensess

Kayıtlı Üye
Sayin urum cok tsk ederim
belki bu bakım bazi kararlari vermek icin daha kolay olacak cok tsk ediyorum.
ve aynen iletiyorum

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İki bakımda da kendimle ilgili ne yapmam gerektiği konusunda harika yollar gösterdiniz bana. Çok teşekkür ediyorum.

Rahent

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun doktora baktırın zira domuz gribi yine hortladı Allah korusun

4

43887

Sevgili Üyeler Urum'a geçmiş olsun dileklerinizi, teşekkür butonunu kullanarak da dile getirebilirsiniz.Konu dağılmaması açısından önem arz etmektedir.Anlayışınız için teşekkürler...Sevgiler...

Beltin

Kayıtlı Üye
Başvurular bu gece 00.000 dan sonra mı yapılıyor ?

Salick

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum,
iki hafta onceki onerinizi dinleyip kristal kuvarsimi arindirip, enerji calismasi yaptim. Bes senedir ugrastigim satis icin haftaya kontrati imzaliyorum. Allah razi olsun. Sevginiz, enerjiniz daim olsun. Sevgiyle....

hazarfen

Kayıtlı Üye
Ben perşembe sorumu sordum :) Acaba çok mu erken oldu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...