SayfanınSosyal Medya Hesapları

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ve sayfanın yöneticileri benim bir talebi var sayfanın sosyal medya hesapları daha aktif olsun bir Twitter hesabı olsun . Facebook sayfası vardı zaten bildiğim kadarıyla sayfa daha aktif olsun veya bir Facebook grubu açılsın ki bence Facebook grubu daha iyi olur diye düşünüyorum yönetmesi vs çok daha kolay. Umarım isteklerimi doğru bir şekilde iletebilmişimdir.

Sevgi ve ışıkla ..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Twitter olmalı bencede Facebook hesabı var bildiğim kadarı ile..

emir12

Kayıtlı Üye
Sosyal medya uzmanıyım yardımcı olurum seve seve ücret falanda almam :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Facebook hesabında gerekli desteği üyelerimiz vermesi gerekiyor. konularda bulunan facebook sayfasında paylaş ikonu kullanılabilir. yorum yapılabilir. site gerekli vakti aldığı için zaten sosyal medyaya ayıracak vakit kalmıyor. Twitter yapılabilir bilir elbet ne kadar ve neşilde bir faydası olur bize bilmiyorum. Biliyorsunuz sitemiz reklam alan bir site değil, yani üye sayısı arttırma ya da daha çok tanınma gibi bir derdimiz yok. yani gizlimabette herhangi bir faydası yok. üyelere bir faydası olur mu sanmıyorum. zaten siteden yararlanmak isteyen yaralanıyor, araştırma yapan siteye ulaşıyor.

facebook grubu oluşturmayı düşünmüyoruz. Sitemizin bu şekilde bir alt yapısı var. hatta facebook bağlantısı mevcut fakat aktif değil. biliyorsunuz sitemizde iletişim bilgisi paylaşmak yasak. Facebook grubu iletişim bilgisinin paylaşılması demek. Kişilerin isim so isim ve resimlerinin de paylaşılması demek. üyelerimizin güvenliği için bunu istemiyoruz.

uzun zamandır bir çok kuralımıza ve dikkatimize rağmen bir şekilde forum yönetiminden izinsiz iletişim bilgisi paylaşan ve daha donra ben şu kişiden şu şekilde zarar gördüm diye bize geri dönen kişiler mevcut. Gizlimabetin bu şekilde olumsuz olaylara vesile olmasını istemiyoruz. Çünkü üyelerimiz gizlimabete güveniyordum o yüzden iletişim bilgisi aldığım kişiye de güvendim gibi bir yorumda bulunuyor ve bizi de zan altında bırakıyor. Bu nedenle herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde bir grup oluşturulmayacaktır.

Büyük bir faydası olacağına inancım olmadığı içinde zaten yönetimindeki kişilerin kısıtlı zamanlarını da sosyal paylaşım sitelerinde harcamalarını bekleyemem.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Gozumuzden kaçan ve dusunemediğimiz bazı durumlar söz konusuymuş evet olsa gerçekten güzel olurdu ( grup değilde aktif bir sayfa )
Ama böyle durumlar oluyorsa olmaması daha sağlıklı..

uzun zamandır bir çok kuralımıza ve dikkatimize rağmen bir şekilde forum yönetiminden izinsiz iletişim bilgisi paylaşan ve daha donra ben şu kişiden şu şekilde zarar gördüm diye bize geri dönen kişiler mevcut. Gizlimabetin bu şekilde olumsuz olaylara vesile olmasını istemiyoruz. Çünkü üyelerimiz gizlimabete güveniyordum o yüzden iletişim bilgisi aldığım kişiye de güvendim gibi bir yorumda bulunuyor ve bizi de zan altında bırakıyor. Bu nedenle herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde bir grup oluşturulmayacaktır.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sosyal medyaya geçmek demek iletişim bilgilerinin kolayca uğlaşılması demek.
Bu durum çok zararlı dur bakalım tutucakmı mantığıyla biri bir büyü yapmaya çalışsa birisine ne olucak ?

Bence gizli mabet burada kalmaya devam etsin.
Hem sosyal medya adını duyurmak ve reklam isteyenlerin başvurduğu bir iletişim ağı buranında öyle bir amacı yok zaten.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sosyal medya sakıncalı çünkü burada herkes rahat olabiliyor ancak sosyal medyada rahatça yorum yapabileceğimizi sanmıyorum

AJA

Elit Üye
Bende uygun bulmuyorum.Burada tanıstıklarımızla bile sinir bozucu olaylar yaşarken herkesin birbirini tanımasını hayal edemiyorum.Bu hali guzel.Yeni bir grubun yararı degil zararı olucaktır.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Anonim olmak en iyisi. Böylece herkes rahatça içini dökebiliyor, derdini paylaşabiliyor. Ben sitenin bu haliyle mutluyum :)