Elbiseler ve psişik yeteneklerin gelişmesi.

Eirenej

Kayıtlı Üye
Merhaba bir sorum olacak. Bazı kaynaklarda elbiselerin paylaşılması psişik yeteneklerin başkasına geçmesinin neden olacağını söylerken bazı kaynaklar bu yeteneklerin bize ait olduğunu söylüyorlar..eğer var ise ben ihtiyacı olan insanlara giyeceklerimi hediye ederim bu onlara psişik yeteneklerimin geçmesine neden olurmu? ışıktan selamlar getirdim iyi günler.. :)

ipeksoy

Kayıtlı Üye
Yetenek elbisede değil insandadır, ama tilsimli elbiseler cubbler vs asalar vs seyler var, duydugunuz kaynakta tilsimi kast etmistir bence.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Duyduğunuzu yanlış anlamış olabilir misiniz? Antika ve ikinci el eşyaların karması size gecebilir bu nedenle uğursuz derler bu eşyalara. Ama elbise vermekle yetenek başkasina geçmez el verilmiyorki sonuçta :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kişisel eşyalarımız içinde en çok kıyafetlerimizde enerjimiz vardır, psişik yetenek değil, enerjiyi kast etmiş olabilirler orda.
Eşyalarla aracılığıyla psişik bağ kurulabilir ama elbiseni verdiğin kişi böyle bir insan değilse, konuyla ilgisi yoksa sorun olmaz. Bir şey yapılıyorsa bilincinde olmak gerek, eşyanı verdiğin kişi bilinçsizce hiç bir şey yapmaz. Normak insanlar arasında eşya paylaşımı normal bir şeydir. :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Eşyalara enerji yüklenildiğini duymuştum ama bu psişik yeteneğin aktarılması derecesinde olabileceğine inanmıyorum

Ü

Üye silindi 58480

Psisik yetenek gecmez
ama enerji gecebilir.

Hz. Yusuf gomlegini babasina yolladiginda, huzunden cokmus, gozlerine ak inmis babasi bir anda sifa buluyor .
Kisisel esyalar, yadigarlar geri donusumlu piller gibidirler. Enerji nakli yapilabilirler. Ama gonderinin enerjisinden kaybolmaz tabi ki ..

Ama en sevdiginiz kiyafetinizi baskasinin izinsiz kullanmasi sizde bir enerji patlamasi yaratabilir ))))

asterix

Kayıtlı Üye
Elbise ile tütsü ile tılsımla ....... yetenek filan gelmez geçmez,dünyada bir yetenek oluşur ? uzun emekler çabalar deneyimler ve derin araştırma bilgi ile yani çalışma ile,gerisi hikaye safsatadır,metafizik konuları fizikten farklı düşünmeyin.Adamım biri 20 dakkikada bir şeye uyumlanıyor enerjiyi ,r bilgiyi download ediyor bu yetenek veririmi ?, hayır,benim ilkmektebe giden çocuğun sırt çanatsına odtü nün fizik ktaplarını koymam onu mühendis yapmaz.

Seuta

Kayıtlı Üye
Eskilerimiz ölen bi kişinin eşyasını giydigindinizde omrunuzun uzadığını söylerler sizin demenize benzer bisi bence manevi olaylar maddiyattan gelmez