Sıkıntılar dağ gibi gecmek bilmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nibun

Kayıtlı Üye
Hayırlı geceler diliyorum.
Sayın büyüklerim ve kardeşlerim sizlerin yardımına ihtiyacım var uzun zamanlardan beridir forumu takip ediyorum zaman zaman kendime çıkardığım paylarla yetiniyordum. Ancak ilimi kuvvetli kişilere danışmak ve Bulunduğum bu zor durumdan çıkmak icin sizlerden yardım istiyorum.
Öncelikle benim hayatim cok Karmaşık bir durumda ve kismetsizlikler üst üste kurumuş bir nehir gibi hissediyorum kendimi artık içimden birsey yapmak gelmiyor çünkü nezaman isimde gücünde hayatımda iyi biseyler olsa bu hep kısa Süreli oluyor ve ben tekrar ayni terslik içinde bogusuyorum bir bakıyorum hersey tepe takla gidiveriyor. Yıllar önce Büyü flan muhabbetlerinden bir kişiye yokluk zamanlarımda gereken herseyi yapması icin maddi bedel ödedim. Ama yıllar geçmesine Karsin hala ayni yerdeyim. Bir adım aticam onum kesiliyor terslikler Sıkıntılar. Artık bazı şeylerin düzelebileceğini inancım kalmamış durumda. Nezaman hep inansam iyi olacak diye sonrası hep Kötüye gidiyor. Kısmetim kapanmış durumda hic kimseyle arkadaşlık edemez oldum insalar Tarafından sevilmiyorum herkes bana nazarla bakiyor. Konu daha derin ama fazla sorunlarımla boğmak istemiyorum sizleri yardımlarınızı bekliyorum hic değilse yaptırdığım şeylerin gerçekliği varmı veya uZerimde ne var bilsem bir yol gösterenim olsa daha rahat Olacağım. Ilim sahibi arkadaslardan yardım ve yol göstermelerini bekliyorum.
Hayırlı geceler.

karamel90

Kayıtlı Üye
Ben de aynı durumdayim bosa kurek cekiyorum mesela iyi bi is bulmustum ama alakasiz sebeplerden dolayi is teklifini reddetmek durumundayim keyfi degil yanls anlasilmasin.bi ton borcum var ailemden gizli krediler falan.ask desen sevdigim adam evlilik arifesinde beni terketti arkadasluk desen herkes ego yarisina girmis .en yakin arkadasim sen neyine guveniosun tecruben yok istedigin maasi alman hayal demisti gerci kapak oldu fazlasini teklif aldim ama dedigim gbi ise baslamama engel durumlar var ha bu arkadasla bagimi kopardim kendisi beni gercekci bulmuomus ama iki erkekle karikoca hayati yasayip ikisinden de evlilik teklifi bekleyen biri.insanlar garip ya .belki de onlar gibi olmali .bilmiyorum sonumuz ne olacak benim gbi cikis yolu bulamayanlar nasıl kurtulucaz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Geçmiş olsun. Bu konularda bana danışan insanların sorunlarının kaynakları hep farklı farklı. geçmiş yaşam enerjisi, soy ağacı, doğum anı, çocukluk döneminde atılan kodlar, nazar, parazit varlıklar, olumsuz anlamda yapılmış büyüler, iyi olsun diye fakat yanlış yapılmış tılsımlar, evin ya da iş yerlerinin konumları, kişinin kader olasılıkları, alması gereken dersler, nasip ve şans çizgisi gibi bir sürü etmen mevcut. genelleme yapamıyorum bu konuda en çok bundan kaynaklanıyor diye bir ortalama veri yok. En çok şüphe duyulan yapılmış olması muhtemel olumsuz amaçlı yapılmış büyü oluyor bununla birlikte bakımlarda en az çıkan sonuçta bu oluyor. bunun sebebi olarak korunmada olmamız, bunu başaracak uzman kişin az olması ya da başka sebepler olabilir.

Deneyimlerime göre herkesin bir kısmet yolu var, bu yol bir tane değil elbet, evren olasılıklar çiziyor ve biz insanlar özgür irade ile bu olasıkları seçiyoruz. evrende her şey birbirine bağlı olduğu için sınırsız bir olasılık ve özgür irade yok. Bu yaşamın en temel amacı deneyim elde ederek evreni, kendimizi ve yaratıcı tanımak. Bu süreçte her birimize başka başka konularda olumlu ya da olsumsuz deneyimler yaşatıyorlar. Bu olumlu ya da olumsuz deneyimleri değiştirmek ise farkındalık ile mümkün, her bir farkındalık deneyim elde etmiş olduğumuz için, yeni deneyimler ile değiştiriliyor. Kişisel olarak sorunu çözmek için ben iki yol deniyorum biri yüze yüze farkındalık sohbetleri yapmak ikincisi bakım yapmak. ilk seçenek benim için daha anlamlı. Farkındalık sohbeti ile kastım kişinin söz, beden dili, ses tonu, jest ve mimikleri, yaydığı enerji ve duru görü kullanarak yaptığım bir çalışma. Balım dediğim ise bildiğiniz üzere farklı teknik ve yöntemlerle geçmişi, şuanı ve geleceği yorumlama durumu.

Kişi kendi farkındalığını bir uzman olmadan da bulabilir. Bu tabi ki zaman ve sabır meselesi. uzmanlar bir günde uzman olmuyor sonuçta. sorun tesip etmek için iki yöntem önereceğim.

1. yöntem:

Ilık bir duş alın. ya giyinmeyin yada çok hafif ve rahat elbiseler giyinin. karanlık ya da sadece çok az bir ışık olan bir odada tek başınıza uzanın. rahatlatıcı sözsüz bir meditasyon müziği açın. gözlerinizi kapayın. burundan derin nefes alıp, ağızdan yavaş yavaş nefesinizi verin. sorununuza odaklanın. soru sorun ve cevap isteyin. sonra sadece bırakın kendinizi, başka şeyler düşünmeye başlarsanız yeniden nefes alış yöntemine odaklanın nefesinizi düzenleyin ve sorunuza yeniden yön verin. görmek, duymak ya da hissetmek için kendinizi zorlamayın. ilk çalışmada olmaz ise daha sonra yeniden deneyin. bunu her konuda yapabilirsiniz. cevapların hepsi mikro evren olan bizlerin içinde var kendinize güvenin.

2. yöntem:

Sorununuzun nedenlerini bir kağıda yazın. her bir sorun için ayrı bir kağıt kullanın. örneğin birinci kağıt maddi sıkıntılarımın nedeni benim az çalışmam. ikinci kağıt; maddi sıkıntılarımın nedeni bana yapılmış olumsuz bir büyü gibi kaç tane sorun varsa o kadar kağıt kullanın. temiz bir yerden toprak alın, bir miktar su ve kendi tükürüğünüz ile çamur yapın. çamuru yaparken ......... sorunum için bana gerçeği göster diye tekrar edin. çamuru elinizle yapın. kaç adet kağıt varsa o kadar beze yapın. her bir kağıdı bu bezeye koyun. müsait bir yerde bu çamur toplarını misket oynar gibi kendinizden uzağa sakince atın. her bir çamur topunu bu şekilde atın. diğerlerine oranla en uzakta olan sizin sorunuzun cevabını verecektir. bu yöntemi babannem ceviz kabukları ile yapardı. umarım sorununuzu bulmanıza yardım eder. sorun ne ise ona göre çözüm üretmek gerekir. sevgi ve ışıkla

hashikio

Kayıtlı Üye
2.yöntemdeki toprak,su, çamur v.s. ya da ceviz kabuğunun özel bir amacı var mı?tek başına kağıtları beze yapsak olmaz mı?soru saçma olduysa kusura bakmayın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
2. yöntem:

Sorununuzun nedenlerini bir kağıda yazın. her bir sorun için ayrı bir kağıt kullanın. örneğin birinci kağıt maddi sıkıntılarımın nedeni benim az çalışmam. ikinci kağıt; maddi sıkıntılarımın nedeni bana yapılmış olumsuz bir büyü gibi kaç tane sorun varsa o kadar kağıt kullanın. temiz bir yerden toprak alın, bir miktar su ve kendi tükürüğünüz ile çamur yapın. çamuru yaparken ......... sorunum için bana gerçeği göster diye tekrar edin. çamuru elinizle yapın. kaç adet kağıt varsa o kadar beze yapın. her bir kağıdı bu bezeye koyun. müsait bir yerde bu çamur toplarını misket oynar gibi kendinizden uzağa sakince atın. her bir çamur topunu bu şekilde atın. diğerlerine oranla en uzakta olan sizin sorunuzun cevabını verecektir. bu yöntemi babannem ceviz kabukları ile yapardı. umarım sorununuzu bulmanıza yardım eder. sorun ne ise ona göre çözüm üretmek gerekir. sevgi ve ışıkla

Toprak elementini kullanmak, kendi tükürüğümüz büyük bir enerji taşır, niyet ve nesle birleşir hava elementini oluşturur. Elementleri ve programlamayı kullanıyoruz. ben sadece kağıtları katlayıp denemedim etkisini bilmiyorum.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun ve sıkıntınız ne ise hepsinin hayır ve gönlünüzce giderilmesini diliyorum..

Benimde işle alakalı sorunum var yıllardır yapmadığım şey kalmadı ve artık yoruldum hiç bir isteğim eylemim kalmadı inancımda kalmadı.. Oysaki her sorununu kendim halletmiş durumdaydım buyuk bir inançla ve suphesizce bir tek iş kaldı!!! Ve bu iş sorunu beni boğuyor!!!

Nibun

Kayıtlı Üye
Yıllardır herşeyle her sorunla uğraşmak hep bir çıkış yolu Üretmek insani bir sure sonra bitiriyor. Insanın hiç bir şeye inancı kalmıyor zayıflıyor. Aslında yapmamız gereken daha inançlı bir şekilde hedeflerimize yönelmek ama Önümüze çıkan terslikler olmasa tabiki.
Ayetel kursi uygulamasına başladım insallah Rabbim izin verirse olumlu sonuçlanacağını hissediyorum. Insallah olumlu sonuçlanır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka icin teşekkür ederim Hakkınızı helal edin

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Yıllardır herşeyle her sorunla uğraşmak hep bir çıkış yolu Üretmek insani bir sure sonra bitiriyor. Insanın hiç bir şeye inancı kalmıyor zayıflıyor. Aslında yapmamız gereken daha inançlı bir şekilde hedeflerimize yönelmek ama Önümüze çıkan terslikler olmasa tabiki.
Ayetel kursi uygulamasına başladım insallah Rabbim izin verirse olumlu sonuçlanacağını hissediyorum. Insallah olumlu sonuçlanır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka icin teşekkür ederim Hakkınızı helal edin

Ayetel kursi çok etkilidir dilinizden dusurmeyin ve fazla okumak içinde kendinizi sıkmayın ve en az 3 ay okuyun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...