En çok istenilen e-book dosyaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sevgili üyeler,

Konuyu tekrar gündeme getirme vaktimiz gelmiş, güzel birşeydir ki 26 kişi yardımcı olmak istediğini belirtmişler. :)

Şimdi yapacağımız ilk şey, yardım edecek kişilerin bu mesajımdaki ''teşekkür'' butonunu kullanmaları. Bu şekilde bir üye listesi çıkartacağız. Çarşamba gününe kadar ara ara konuyu güncelleyerek görmeyen üyelerimizin de katılmasını sağlayabiliriz.

Daha sonra bu kişilere açılan yandex hesabının ayrıntıları özel mesaj ile gönderilecek. Kişilerin elindeki pdf-e book- vb kaynakları bu bilgilerle hesaba yüklemelerini isteyeceğim. Ardından ise tüm kaynak dosyaların linklerinin gruplar halinde paylaşıldığı sabit bir konu açılacak, buradan yeni paylaşımlar ile güncellemeler olacak.

Herkese şimdiden emekleri için teşekkür ederim.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sevgili üyeler,

Konuyla alakalı Tai ile koordineli olarak çalışmalara başladık bile. Şu sıralar işlerimin yoğunluğundan ötürü kendisi size teknik kısımlarda yardımcı olacaktır.

Arşivin genel yapısı forumun ana başlıklarını kapsayacak şekilde olacaktır. Böylece hem sorularınıza daha geniş cevaplar bulabilecek, hem de ilgi alanlarımıza göre kitap arşivimiz giderek büyüyecek.

Çalışmamızın genel taslağı belli olmaya başlayınca ana sayfada sabitlenecek şekilde veya siteye giren her üyenin görebileceği şekilde esas linkler sizlerle paylaşılacak.

İyi forumlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ortaya neler çıkacağını gerçekten merakla bekliyorum,başta mefetseger ve tai olmak üzere katkısı olanlara emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

benmuneccim

Kayıtlı Üye
Aslında bende de bir sürü pdf var ama parapsikoloji dışı hepsi. Bilinmeyen duyulmayan romanlardan oluşuyor çoğunluğu yardımcı olmak isterdim ama dedigim gibi herkesin hoslanacagı şeyler yok elimde :/

fransula

Kayıtlı Üye
Keşke elimde kaynak olsa da ben de yardımcı olsam. Ama bu proje için sabırsızlanıyorum harika bir fikir emeği geçenlere çok teşekkürler :)

aslimcim

Kayıtlı Üye
Bende bir kaç pdf var ama işinize yarar mı bilemiyorum. Ayrıca üye olduğum sosyal platformlardan birinde e-book paylaşımı yapılan gruplara üyeyim fakat mabette ki konulara uygun e-booklar pek bulunmuyor oralarda. Gene de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

GezerHan

Kayıtlı Üye
İş
BoÅŸluk
Elimde 10gb'a yakın e-book,e-dergi tarzı şeyler var. Elimden geldiği kadar yardım ederim.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Sözde ne güzel e-booklar paylaşılacaktı o kadar ayarlandı bekletildi ama bir çalışma yapılmadı ne kadar da üzücü

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın the King;

Daha öncesinde ve hala bazen kitap vb. paylaşımlar yapılsa da şu an daha katı olarak uygulamaya geçmiş olan telif haklarından dolayı konuyu askıya almak durumunda kaldık.

İleriki zamanlarda herhangi bir değişiklik olursa konuyu tekrar güncelleyebiliriz.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Sayın the King;

Daha öncesinde ve hala bazen kitap vb. paylaşımlar yapılsa da şu an daha katı olarak uygulamaya geçmiş olan telif haklarından dolayı konuyu askıya almak durumunda kaldık.

İleriki zamanlarda herhangi bir değişiklik olursa konuyu tekrar güncelleyebiliriz.

Evet anlıyorum da bari bu uygulamayı şimdilik askıya aldık deseydiniz en azından bu kadar kişinin haberi olurdu.

codzombi

Kayıtlı Üye
ufak araştırmalarla kitap arşivlerine ulaşabilirsiniz. googlemanız yeter .

enesrko

Banlı Kullanıcı
Telif hakkı varsa bana özel mesaj olarak gönderebilir misiniz pdf falan ? :D çok güzel kıyak geçmiş olursunuz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...