telepati mi???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

greengirl

Kayıtlı Üye
eski erkek arkadaşım benden bir sebep göstermeden ve herşey gayet iyiyken artık seninle görüşmek istemiyorum dedi ve gitti.ben aylarca üzüldüm ve oda üzülsün içine otursun diye dua ettim.yaklaşık 7-8 ay sonra benim artık aklımdan çıkarmış olduğum dönemde bana yeniden msj attı birden içine dolduğumu nedenini anlayamadığı şekilde sürekli beni düşündüğünü söyledi.bu olaydan sonra telepatiye karşı ilgim başladı.Acaba bu yaptığım telepati olabilirmi? başka birisiyle bu şekilde iletişim kurmak istiyorum daha hızlı sonuç almam için ne yapmam lazım.dün gece telepati denememde salonda tv izleyen anneme odamdan tvnin sesini kısmasını istedim ve kıstı.Çok şaşırdım.Acaba bu konuda yeteneğim olabilirmi?Bilgilendirirseniz sevinirim

RoyalArch

Kayıtlı Üye
8 ay sonra etki gösteren bir telepati görmedim ben. Telepati filan değil.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Olabilir kesin birşey söyleyemeyiz. Olabilirde olmayabilirde, bazı şeyler tesadüf olabiliyor. Üzülsün diye dua etmen çok yanlış onu söyleyeyimde.Sen telepati egzersizlerine başla. Acele etme zamanla olur.Forumda fazla fazla detaylı konular var telepati ve bunun gibi konular üstüne hepsini okumanı tavsiye ederim. Tamamen öğrendikten sonra başla birşeyler yapmaya. Tavsiyem daha yenisin Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri kitabını al D&R'den. Ergün Candan'ın.
Sevgiyle kal :) iyi forumlar..

fransula

Kayıtlı Üye
Elbette bir insanı yoğun düşünmek o insana birşeyler hissettirir. Telepati üzerinde çalıştıkça başarılı olabileceğin bir iletişim şekli. O kişinin aklına çok önceleri gelmiş olmana rağmen cesaretini toplaması uzun sürmüştür belki. Bir insana saf ve derin duygularla bağlıysan er ya da geç karşılık alırsın.

augury

Kayıtlı Üye
eski erkek arkadaşım benden bir sebep göstermeden ve herşey gayet iyiyken artık seninle görüşmek istemiyorum dedi ve gitti.ben aylarca üzüldüm ve oda üzülsün içine otursun diye dua ettim.yaklaşık 7-8 ay sonra benim artık aklımdan çıkarmış olduğum dönemde bana yeniden msj attı birden içine dolduğumu nedenini anlayamadığı şekilde sürekli beni düşündüğünü söyledi.bu olaydan sonra telepatiye karşı ilgim başladı.Acaba bu yaptığım telepati olabilirmi? başka birisiyle bu şekilde iletişim kurmak istiyorum daha hızlı sonuç almam için ne yapmam lazım.dün gece telepati denememde salonda tv izleyen anneme odamdan tvnin sesini kısmasını istedim ve kıstı.Çok şaşırdım.Acaba bu konuda yeteneğim olabilirmi?Bilgilendirirseniz sevinirim

artık aklımdan çıkarmış olduğum dönemde bana yeniden msj attı* kısmı bana vazgeçmenin paradigmasını hatırlattı. Biraz uzunca ama okumanızı öneririm.http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=28855

Bunun telepati olduğunu sanmıyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
beddua etmişsin beddua diyebiliriz erkek arkadaşınla durumun. annenle olan olayda tesadüf olması yüksek.

prensess

Kayıtlı Üye
Bendce bu telepati deyil.bir sekilde aklina dusmussun ve sana yazmis.ben telepati nin daha farkli oldugunu dusunuyorum.size benim tecrube ettigim bir olayi anlatayım.
Bir Kitap okuyordum ve telepati hakkinda ufak bilgiler vardi ve bende cok etkilendim acaba gercekten olurmu dedim.ve zaten o an bunu uygulamaya karar verdim.ama oda uzun zamandir görüşmemis oldugum biri olmasi gerekti , yaptigimin telepati olduguna inanmam icin.
gece 2gibi bir bucuk yil görüşmedigim bir insana bana mesaj atmasini istedim.
ve inanirmisiniz bilmem ertesi gun gece 00sularinda bana bir mesaj geldi

vaaaaay sana diye.
sok olmustum ozaman inandim telepati ye :D

Sonmajici

Kayıtlı Üye
Bendce bu telepati deyil.bir sekilde aklina dusmussun ve sana yazmis.ben telepati nin daha farkli oldugunu dusunuyorum.size benim tecrube ettigim bir olayi anlatayım.
Bir Kitap okuyordum ve telepati hakkinda ufak bilgiler vardi ve bende cok etkilendim acaba gercekten olurmu dedim.ve zaten o an bunu uygulamaya karar verdim.ama oda uzun zamandir görüşmemis oldugum biri olmasi gerekti , yaptigimin telepati olduguna inanmam icin.
gece 2gibi bir bucuk yil görüşmedigim bir insana bana mesaj atmasini istedim.
ve inanirmisiniz bilmem ertesi gun gece 00sularinda bana bir mesaj geldi

vaaaaay sana diye.
sok olmustum ozaman inandim telepati ye :D
Hangi kitap olduğunu öğrenebilir miyim?

frdkll

Kayıtlı Üye
Canım benim ben telepati oldduğunu sanmıyorum çünkü hep klasiktir kız tarafı ilk 1 ay uzulur erkek ılk 1 ay sevınır son uzulur :D:D:D Ama içinde telepatiye karşı bir isteklilik duyuyorsan kesinlikle geliştirmelisin.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Zaten birini çok düşünürsen o da seni düşünmeye başlar bu genelde böyledir. Sen onu düşünmeye kestiğinde enerjiyi serbest bırakmış oluyorsun ve onda patlak veriyor. Bu yüzden o dönem seni aramış. Telepatiye gelirsek de bunu bu kadar az detayla bilmem mümkün değil, umarım bu konuda başarılı olursun :)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Yaptığınız duanızın tutması telepati değildir kanımca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...