Büyü ile unutkanlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Birine büyü yaptırılıp bazı kişi ve ya kişiler unutturula bilir mi?
Yani hiç tanımıyorum diyecek gibi?
Böyle bir çeşit büyü var mı?
Birine yaptırıldı sanırım.

AJA

Elit Üye
Neden söz ettiğinizi anlamıyorum.Özelde de aynı soruyu sordunuz bende elimden geldiğince anlayabildigim kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım.Birine yaptırıldı ne demek ? Kim o ?
Konunun kapatılmasını özelden değil şikayet butonunu kullanarak yapmalısınız.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Neden anlamıyorsunuz ki? Karışık yazmadım ki. Sorduğum soruya aydınlık geldi real hayatda. Daha burdan yardım beklemiyorum, teşekkür ederim. Ya da anladım, siz önceki mesajı unutmuşsunuz sanırım, o yüzden anlamadınız. Şimdi şikayet butonunu da kullanırım olur biter.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Buna benzer uygulamalar var. Geneli negatif ve derin uygulamalardır ve yan etkileri de olur. Yapan kişinin uzmanlığı devreye girer ki, bu kadar spesifik ve özel olarak tek bir insanı veya daha da zor olarak tek tek insanları uzaktan uygulama ile unutturacak bir uzman varsa tanışmak isterim.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bildiğim üzere sır unutturma gibi bazı uygulamalar vardı ama istediğiniz değil galiba...

AJA

Elit Üye
Neden anlamıyorsunuz ki? Karışık yazmadım ki. Sorduğum soruya aydınlık geldi real hayatda. Daha burdan yardım beklemiyorum, teşekkür ederim. Ya da anladım, siz önceki mesajı unutmuşsunuz sanırım, o yüzden anlamadınız. Şimdi şikayet butonunu da kullanırım olur biter.
Soruma cevap buldum deseydiniz daha net ve sizin içinde kolay olurdu :)
Kısaca tanıdığım biriyle böyle birşey yaşandı ve bunu büyü yoluyla ona yapmış olabilirlermi ? gibi :)
Konunuzla ilgili düzenlemeler vs.ancak şikayet butonundan talep edilebilir.Her bölümün modu farklı olduğundan örneğin benden rica ettiniz benim görevli olduğum yer olmadığından yardımcı olamam.Diğer şekilde ricanız en kısa sürede sonuçlanır. :)
Sevgiler ,iyi forumlar :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Büyü olarak emin değilim ama amnezi olarak araştırmanızı-nedenleri/tedavisi önerebilirim. Ek olarak Akademi Larimar'ı arayıp bilgi edinmek isteyebilirsiniz.Konu isteğiniz üzerine kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...