Kafayı yemek üzereyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cincibeyfendi

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba abilerim, ablalarım. Foruma sadece birşeyler okuyup merakımı gidermek için girerdim.. Fakat son yaşadığım olaylardan dolayı neredeyse delirmek üzereyim. Şunu belirtmek isterim; Musallat vb. konulara fazla ilgi göstermezdim 16 yaşıma kadar. Fakat başıma olay gelince inancım kesinleşti zar zorda olsa şükürler olsun atlattım bu durumu (türkiyenin neredeyse her bölgesine gidecektim az kalsın). Bu durumu atlattım fakat ailem çok yıprandı bu durumdan Allaha inancı şükürler olsun çok sağlam ama o olaydan sonra ona saldırmalarım olsun benim haberim yokken onunla iletişime geçmem olsun yıprattı kadıncağzı. Herneyse sizi fazla meşgul etmek istemem hemen soruma geçeyim. 1 hafta önce bir rüya gördüm. Yeni bir yere taşınıyorduk ve misafirler tanışmak amacı ile geliyordu. Yalnız 2 adam benim odama girdi ve inanmayacaksınız benimle İbranice'ye benzer konuşmaya başladılar. Ve mümkünse bilgisayarın kamerasını kapatmam istendi. Yaptım ve bana nerden geldiklerini anlattılar. En çok konuşan kel orta boylarda ve çok düzgün konuşuyordu. Kamerayı kapattıktan sonra bana sende bizden olabilirsin bilgin var diyip omzuma iki kere dokundu ve diğer adamla derin bir sohbete girdiler. Buraya kadar tırsılacak birşey yok fakat bana fazla bir bilgim yok ama şu Pentagram tarzı şeyleri anlattılar sonra odadan çıktım ve inanamadım ev insan kaynıyor.. Uyandığımda ayak baş parmaklarım delicesine hareket ediyordu. Fazla sallamadım. 2 gün öncede bir rüya gördüm. Kız arkadaşımı evine bıraktım tam köşeyi dönerken 2 tane siyah tenli çekik gözlü birilerini farkettim ve sigara yaktım. Yakşaltıkça beni korku ve ağırlık bastı ve nefes nefese uyandım yine ayak başparmaklarım hareket ediyordu. Lütfen abilerim ablalarım hiç öyle davette felan bulunmadım. Anneme anlatamıyorum kadının tansiyonu düşüyor. Yine aynı şeyleri yaşayıp kendime zarar vermek çevreme zarar vermek istemiyorum. Yardım edin lütfen :(

emir12

Kayıtlı Üye
çalışmanın eksiksiz olmayanı nasıl acaba

cincibeyfendi

Kayıtlı Üye
Yorum yapacak yok mu bakın çevremde güveneceğim hoca felanda yok lütfen :(

AJA

Elit Üye
Uruma başvurun bakım yaptırıp duruma göre çözüm arayın.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Mübarek birkerede bana gelseler ben kabul ederim sıkıldım normallikten.

cincibeyfendi

Kayıtlı Üye
Ben önermiyorum. Sonuçta sizden fazla yıprananlar oluyor. Sizi seven herkes yaşafığınız durumdan depresif hale geliyor. Musallat olayı gerçekten çok kötü. Bakın babam inanmazdı fazla böyle hocaya felan 1 hafta akıl hastanesinde yattım testler temiz çıktı sağlıklıyım ama yok evde inmedik cam çerçeve yumrukların kan izi bırakmadığı duvar kalmadı. Son çare biri önerdi ve çaresizlik içinde beni kollarımdan tuta tuta hocaya götürmeler felan zor yani Allah herkesi sakınsın böyle durumlardan..

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Ben önermiyorum. Sonuçta sizden fazla yıprananlar oluyor. Sizi seven herkes yaşafığınız durumdan depresif hale geliyor. Musallat olayı gerçekten çok kötü. Bakın babam inanmazdı fazla böyle hocaya felan 1 hafta akıl hastanesinde yattım testler temiz çıktı sağlıklıyım ama yok evde inmedik cam çerçeve yumrukların kan izi bırakmadığı duvar kalmadı. Son çare biri önerdi ve çaresizlik içinde beni kollarımdan tuta tuta hocaya götürmeler felan zor yani Allah herkesi sakınsın böyle durumlardan..

İnanmadığı için zaten uğramışlardır.

cincibeyfendi

Kayıtlı Üye
Ya görevi gereği böyle hocalarla felan görüşemiyorduk fazla hatta hocanın bitanesi hiç bişey yokken istesem altınızdaki arabayı bile alırım gibi muhabbetler etti. Hatta babam yalan söylemek zorunda bile kaldı memurum gibisinden. Ama bize onu diyen hocanın uygulaması çok sertti ve 4 seanstata burnum beni bayıltana kadar kanıyordu. Daha sonra başka bir çözüm için zar zorda olsa aracı koyarak birini ikna ettik Allah razı olsun o beni biraz rahatlattı. Daha sonra Ankara,konya çevresinde Bir hoca bulduk Allah binlerce kez razı olsun sadece malzemelere para verdik kendisi yazdı çizdi ve 1 haftada kurtuldum. İçimde sanırım 1i çok yaşlı 4 tane felan vardı isterseniz çok ayrıntısına kadar girerim mesaj atmanız yeterli

dogaüstükedicik

Kayıtlı Üye
Cin Yasin Saffat Duhan surelerini okuyun ve dinleyin.Ayetel Kürsi çemberini yapıp kendinizi korumaya alın.Ya Mani zikrini hergün 161 defa okuyun usulüne uygun olarak.Allah'ın izniyle bir zarara uğramazsınız.

ladyscorpion90

Kayıtlı Üye
inancinin muslumanlik oldugunu varsayarak yaziyorum. sadece inanarak dua et ve allah in seni asla yalniz birakmayacagina inan. sen onardan ustun yatatildin beden ve akil sana ait . evet belki zorlayabilirler ama korkma sadece allah a sigin yardimi allah tan bekle yapman gereken tek sey dua etmek..

cincibeyfendi

Kayıtlı Üye
Elhamdülillah Müslümanım. Allaha şükürler olsun. Sadece zorlandığım çok konu var; öyle kafama göre bir hocayada gidemiyorum. dediklerinizi yapacağım. Allahın izniyle hiç birinden bir korkum yok. Tek korkum saldırganlık hali. Beni hoca okurken 2-3 kişinin zor tuttuğunu anlattılar kendime güvenim azaldı korkuyorum birilerine bilinçsizce zarar vermekten..

ladyscorpion90

Kayıtlı Üye
sizin adiniza cok uzuldum Allah yardimciniz olsun.. umidinizi yitirmeyin hayata bir kez geliniyor ve bu sans bize verildiyse umutsuzluk fitratimizda asla olmamali. ben bu durumu atlatabileceginize inaniyorum gokleri ve yeri yaratan Allah bizi her zaman korur ve gozetir ona hamd olsun. insallah en kisa zamanda sifa bulursunuz sevgi ve isikla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...