Telekineziye devam etmeli miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

best26

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar küçüklüğümden beri doğaüstü olaylara ilgim vardır.Son birkaç haftadır telekinezi yapmaya başladım.İlk başlarda hiçbir şey yokru fakat 3-4 gün önce istemsiz gördüğüm bir lucid rüya üzerine bazı şeyleri yapabilmeye başladım fakat başladığımdan beri tam uykuya dalamamakla (en azından ben dalamadığımı düşünüyorum.)birlikte sese karşı aşırı duyarlılık göstermeye başladım.Zaten uyuyamıyorum ama tam bilinç durumunda olduğumda aşırı halsizlik hissediyorum ve lucid rüyalarımda,günlük hayatımda bedensizleri gördüğümü düşünüyorum.Sizce devam etmem sağlık problemine veya baska bir probleme sebep olur mu? Yaşadıklarım başlangıçta normal midir?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Önce psi ball ile başla. Psi ball ve pyrokinezi başlangıç için idealdir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Telekinezi çalışmalarıyla birlikte farkındalığınız artmış olabilir. Lusidi de büyük ihtimal bu yüzden görmüşsünüzdür. Sese karşı duyarlılık hakkında bir fikrim yok, o da farkındalığın sonucu olabilir:) buraya kadar herşey iyi de bedensiz varlıkları gördüğünüzü düşündüren nedir?

best26

Kayıtlı Üye
Yani gerçek halleriyle görünmüyorlar hizli siyah böcekler ve siyah hizli insanlar seklinde gozukuyorlar.Belki de bedensiz varliklar degildir ama ben oyle dusunuyorum.
Öyleyseler bile birşey yapmiyorlar hatta genelde besmelesiz yemek yemeye basladigimda gozukup besmele cekince kayboluyorlar. Bir sorum da alpha durumuna geçerken bunlari cagirma gibi bir durum olabilir mi ? Birkaç yerde öyle diyorlardı da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...