bi sorum olucak bakarsanız sevininrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir12

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle bu guruba gerçekden güveniyorum burdaki arkadaşların bilgilerine bi sorum olucak benim babam panik atak 15 senedir ve tıpdaki tüm tedavi sistemlerini denedik hipnozda dahil ama cinlerin etkilerini araştırdıkdan sora babamdaki hastalık belirtileriyle tıpa tıp aynı olduğunu gördüm babamı daha önce medyuma da götürmüşdük acaba diğer varlıklarla bir alakası var mı bu arada medyum babama içmesi için 21 günlük bir du ve yazı vermişdi yardımcı olursanız sevinirim güveniyorum sizlere

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba arkadaşlar öncelikle bu guruba gerçekden güveniyorum burdaki arkadaşların bilgilerine bi sorum olucak benim babam panik atak 15 senedir ve tıpdaki tüm tedavi sistemlerini denedik hipnozda dahil ama cinlerin etkilerini araştırdıkdan sora babamdaki hastalık belirtileriyle tıpa tıp aynı olduğunu gördüm babamı daha önce medyuma da götürmüşdük acaba diğer varlıklarla bir alakası var mı bu arada medyum babama içmesi için 21 günlük bir du ve yazı vermişdi yardımcı olursanız sevinirim güveniyorum sizlere
Panik atak için EFT, kişiye özel hazırlanmış subliminal içerik ile çok basit ve kısa sürede çözüm alıyorduk Akedemi Larimar'da. Urum ile irtibata geçin, ön değerlendirme telefonda ve gerekirse yüz yüze değerlendirme sonrasında dediğim gibi çözülür.
Varlıksal bir mesele olduğunu düşünüyorsanız bu konuda da önlemler alınır ve gereği yapılabilir.

emir12

Kayıtlı Üye
ben çok teşekkür ederim yardımınız için çok saolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...