Nedir bakabilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

codzombi

Kayıtlı Üye
Yastık içinde bulunmuştur anlamı nedir ne amaçla yazılmıştır yardımcı olabilecek birisi varmıdır?

Ekli dosyayı görüntüle 6532

yukarıdaki kırmızı pilot kalemle yazılmış , alttaki tükenmez mavi kalemle yazılmış . bunu yazan veled ne yazmış bilmiyorum ama hayatımda bu kadar saçmalamasyon iğrenç arapça bir yazı görmedim .

Sadraz

Kayıtlı Üye
yukarıdaki kırmızı pilot kalemle yazılmış , alttaki tükenmez mavi kalemle yazılmış . bunu yazan veled ne yazmış bilmiyorum ama hayatımda bu kadar saçmalamasyon iğrenç arapça bir yazı görmedim .

Buyulerin safran olmadan, normal seri uretim kalemlerle veya murekkeplerle tutmasi mumkun mu?

codzombi

Kayıtlı Üye
Buyulerin safran olmadan, normal seri uretim kalemlerle veya murekkeplerle tutmasi mumkun mu?

bu konuda iki görüş belirteceğim :) ege taraflarında mı ne bir yerde arkadaşımın muskasını bir ihtiyar , kırmızı tükenmez kalemle kağıda bir şeyler yazmış vermiş. musallat olayı vardı ve , sonra kesilmiş . şimdi akla farklı şeyler geliyor acaba sınırı aşan , enerjisi üst düzey kişilerin mürekkep farketmeksizin yazdıkları şey tutuyor mu ? benzer durumları bir başka arkadaşlarda da duydum , bana yalan söyleyeceklerini sanmıyorum ama bu kişiler hep ihtiyar 70-80 yaşında .. bi tane de 100 yaşlarında biri var.. kendime de muska getirttim 100 yaşlarında ihtiyardan.. açmadım ama tanıdığımın hemen yanında kalemle bir şeyler yazıp muska haline getirip vermiş.. hemen yazmış yani ne bi saati ne bi ritüelidir falan yok . muska işe yarıyor mu ? yarıyor. :)

öbür türlü uzman olarak vefk hazırlıyanlar işte tılsım hazırlayanlar usulerine göre hazırlıyor onların ki belki tutmuyordur başka metaryellerle yazdığı zaman o normal olur.

havassta sık olarak safran karşımıza çıkar , safran yerine çınarı da veya is kullandıkları biliniyor bir çok hocanın. bunu ben enerjisel olarak düşünüyorum. normal biz kendimiz yazsak olmaz çünkü evreni bu şekilde kandıramayız, ama onlar kandırır çünkü onların aşar enerjisi bizleri. istisna olmadıkça tutmaz. %99 tutmaz %1 tutabilir bence.

madasin

Kayıtlı Üye
Ben de bildiğimiz kopya kalem denirdi ya sanırım öyle bir kalemdi onu kullanarak bu tür şeyler yapan birini anımsıyorum çocukluğumda akrabamızdı. Hatta o amca kalemtraş yerine sanırım bıçakla inceltiyordu kalemi ki eğri büğrü olan ucu gelir aklıma hep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...