Cin Kavimleri arasında savaş ve Yüzük hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mmx

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Bundan yıllar yıllar önce bir yüzük yaptım. Üzerine dualar okudum, uzun süre taşıdım, aktifleştirmek için kurallar koydum. Tüm bunları kendim için yaptım. Uzun süre sonra yüzük ağır olduğu için -biraz büyükçeydi- yüzüğü taşımayı bıraktım. Uzun zaman sonra tekrar elime geçince, ricası üzerine yeğenime hediye ettim.

Fincan ile yaptığımız davetlerde, saygı ve dua ile giderek yüksek kavimlerdeki cinler ile irtibat kurar olduk. (Bennur kavmi çokca geldi) Sonrasında bize çeşitli yalanlar (ben öyle düşünüyorum) söylediler ve biz de bu yalanları söylememeleri için onları uyardık. Bazı dualar eşliğinde onlara emirler verdik, kayıplarımızı buldurduk ancak hiç bir şekilde gaybı sormadık, gaybtan haber vermeye ve bizi bu vesile ile günaha sokabilecek olanları da gönderdik.

Başlarda evin cinleri ile görüşüyorduk, daha sonra onun müslüman tanıdıklarıyla görüştüğümüzü sanıyorduk ve daha sonra başka başka şeyler... Bu konuda merak ettiğimiz çokça şey var ama onu başka bir konuda sorabilirim. Konuya geri dönecek olursak;

Biz yüzüğü çıkarmadan çağrı yaparsak geliyorlar, aksi halde gelmiyorlardı. - Yüzük benim oluşturduğum itibariyle çok güçlü bir koruyucu durumunda - Fincan ile yaptığımız davetlerde sorduk ki; yüzüğe neden gelmiyorsunuz diye, o çok güçlü bizi aşar dediler. Yüzük sebebiyle savaş olduğunu filan da söylediler ancak biz takmadık. Biz de bunun da bir yalan olduğunu düşündüğümüzden fincanı kaldırıp yüzüğü koyarak bir davet yaptık. Anında ismi Cenin-i Felak olan bir dişi cin geldi. Kendisini bize tanıttı, savaşçı olduğunu, kavmindeki en zayıf cin olduğunu ve "efendiler"den olduğunu belirtti. Davetimize icabet etmesinin sebebinin, en zayıfları o olduğu için olduğunu söyledi. Şayet daha büyük bir cin gelseydi içimizden bayılanlar ve/veya kaldıramayanlar olabilirmiş.

Bize yüzüğü eritmemizi ve böylece yok etmemizi rica etti. İfritlerden olan ismini tam yazamayacağım "KERI*" kavmi ile savaşta olduklarını ve onların bu tip güçlü objelerin peşinde olduklarını söyledi. Yüzüğü alırlarsa, benim kavmimden bazı kimselere emir verme gücü de elde edebilirler ya da biz onlara dokunmakta güçlük çekeriz dedi.

Yüzüğü yeğenime verdiğim için, yeğenimin yüzükten vazgeçmesi şart. Şu anki sahibi o çünkü ama o da yüzüğün yapabildiklerini gördükten sonra böyle bir şey istemez oldu. Yeni bir yüzük yapayım mı dedim, lütfen yapma dedi. Yüzükteki ismi günde 50 defa okursan bir kaç güne kalmaz bizden biri gelir ve seni sınar, kaldırabilirsen görüşürsünüz, yüzüğü ona verirsen sana daim borçlu olur ve istediklerini yapar dedi ama görüşmeyi kaldırabilmek için en azından 1 hafta riyazatı şart koştu aksi halde kaldıramazsınız dedi. Yeni yüzük yapmamamı tekrar tekrar rica etti, bizim de çocuklarımız var dedi.

Işığı kapattık, mum yaktık, kendini bize göstermesini rica ettik. Bir iki defa denedi ancak Allah perdenizi aralamıyor. Dua edin dedi. Biz de hayırlısı ne ise o olsun şeklinde dua ettik ancak hiç birimiz onu göremedi. Ayna vs. ile mümkün olduğunu söyledi ancak uyardı da, o yola girmek sizi sıkıntıya sokabilir, kaldıramayabilirsiniz dedi.

Bilenler anlatsın, noluyo ya ? Olay nedir tam olarak ?

Benim bu davet(ler)deki esas amacım onların hakkında bilgiler almak lakin hiç bir surette Allah'a şirk koşmak değil. Çağrılarımızda da "Allah'ın çizdiği helal dairesinin dışına çıkmayacak, bize yalan söylemeyecek ve karşılıklı günahtan kaçınacağımız bir din kardeşimiz" şeklinde sesleniyoruz.

Biri diyo sen el almış, biri diyo cinler emrine girmiş, biri diyo kçınız açıkta kalmış...
Nedir bu işin aslı astarı ?

Sorusu olan sorsun, daha fazla bilgi vereyim.

tedy24

Kayıtlı Üye
şu yüzüğe neler okudunuz da bu kadar değerli oldu onu merak ettim

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bir an başlığı okuyunca aklıma yüzüklerin efendisi geldi :)

mmx

Kayıtlı Üye
Vallahi benim de yeğenimin de aklına gelen yüzüklerin efendisi. Ahidnameyi Öne sürdük, yalan söylüyorlarsa rahatsızlık verecek duaları okuduk ve hatta yalanda Allah kahretsin dedik lakin caymadilar. Doğrusu bu dediler. Yüzükte bir kaç dua var onları söylemem doğru olmaz ancak en azından 300 sen fazla Ayetel Kursi, kenzil arş Duası ve pek çok türevi dua okuyup üflendi

kıvep

Banlı Kullanıcı
Konuyu okuyunca değilde, yorumları okuyunca aklıma yüzüklerin efendisi geldi :)
Neyse, madem savaş varmış savaş yapan kavimlerin her birine birer yüzük yapıp versen, kendinede en güçlü yüzüğü yapsan sorun çözülmüyor mu?

Bana durum pek inandırıcı gelmedi, siz inanmışsınız gerçi ama ben olsam biraz durup düşünürdüm. Eğer cidden böyle bir durum yaşadıysanız sizi söylenenlere inandıran şey ne?
Yüzüğün işlevi neymiş onuda çok merak ediyorum. Eğer sizi koruyan çok güçlü bir nesne olsaydı. Varlıklar istesenizde istemesenizde yanınıza yaklaşamaz sizi öldü bilirlerdi.
Yüzük sizi korumuyorsa ne yapıyor???

mmx

Kayıtlı Üye
Yüzüğü al, karanlık bir odaya gir, Ayetel Kursi oku. Istedigini söyle. Allah'ın izniyle oluyor. Çok kısa sûrede. Para Lazım de, miktarı belirt. Samimiysen bir saati geçmeden para eline geçiyor. Denedim. Çarpıldığı Söylenen biri yüzüğe yaklaşamadı bile. Ben durumun gerçekliğini merak ediyorum. Yüzükten iki tane yapıp versem bi işe yaramaz. Yüzük bi kavim için degerliymiş. Diğeri savasta Üstünlük Sağlamak için istiyor. Bir de asa varmış onu cokta. Ele geçirmişler. Incir ağacı ve nar ağacı karışımıymıs. Biraz da harry potter oldu ama bana Söylenenler bunlar. Dikkat çekmeye çalışmıyorum. Öğrenmek ve paylaşmak istediğim çok şey var ama bu en taze olay. Bir bilene Soralım dedim

jensına

Kayıtlı Üye
Yüzüğü al, karanlık bir odaya gir, Ayetel Kursi oku. Istedigini söyle. Allah'ın izniyle oluyor. Çok kısa sûrede. Para Lazım de, miktarı belirt. Samimiysen bir saati geçmeden para eline geçiyor. Denedim. Çarpıldığı Söylenen biri yüzüğe yaklaşamadı bile. Ben durumun gerçekliğini merak ediyorum. Yüzükten iki tane yapıp versem bi işe yaramaz. Yüzük bi kavim için degerliymiş. Diğeri savasta Üstünlük Sağlamak için istiyor. Bir de asa varmış onu cokta. Ele geçirmişler. Incir ağacı ve nar ağacı karışımıymıs. Biraz da harry potter oldu ama bana Söylenenler bunlar. Dikkat çekmeye çalışmıyorum. Öğrenmek ve paylaşmak istediğim çok şey var ama bu en taze olay. Bir bilene Soralım dedim

Bir dakika dostum şimdi bendede yüzük var ona Ayetel kursi okursam ve para yada sevgi istesem elime gececek mi ? ben günde binlerce zikirde cekiyorum ayrıca ?

mmx

Kayıtlı Üye
Bir dakika dostum şimdi bendede yüzük var ona Ayetel kursi okursam ve para yada sevgi istesem elime gececek mi ? ben günde binlerce zikirde cekiyorum ayrıca ?

Yok kardesim boyle bir sey degil uzerinde baska dualar ve icinde de yazi var. Ayrica yapilmasini da istemiyorlar. Cok rica ettiler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben tam olarak sorunuzu anlamadım.

mmx

Kayıtlı Üye
Boyle bir savas mumkun mu? Anlattiklari dogru mu? Kan dokulmesini engellemek icin ne yapmak gerek? Daha dogru bir kaynaga nasil danisabiliriz? Onlarin ya da bizim taraftan...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Boyle bir savas mumkun mu? Anlattiklari dogru mu? Kan dokulmesini engellemek icin ne yapmak gerek? Daha dogru bir kaynaga nasil danisabiliriz? Onlarin ya da bizim taraftan...
Yüzüğün kaynağı nedir? Yani nereden öğrendiniz ve böyle bir çalışma yaptınız?

mmx

Kayıtlı Üye
Yüzüğün kaynağı nedir? Yani nereden öğrendiniz ve böyle bir çalışma yaptınız?

Suya okuyup icmek biten bisi oldugu icin kalici bisi olsun istemistim. Yuzuk gumusten, siradan bi yuzuk. Alirken icini yazdirdim. Sonra da surekli okudum, hurmetle yaklastim. Allah'a dua ettim kabulu icin. Cinin soyledigine gore bunu sadece ademoglu yapabilirmis. Onlar benzer bir yuzuk yapamazlarmis

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye

Bu olay Yüzüklerin efendisi - Harry Potter Karışımı birşey oldu ama hayırlısı bakalım ;)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Suya okuyup icmek biten bisi oldugu icin kalici bisi olsun istemistim. Yuzuk gumusten, siradan bi yuzuk. Alirken icini yazdirdim. Sonra da surekli okudum, hurmetle yaklastim. Allah'a dua ettim kabulu icin. Cinin soyledigine gore bunu sadece ademoglu yapabilirmis. Onlar benzer bir yuzuk yapamazlarmis
Sadece düşünerek, bir kabileyi tümden etkileyecek bir tılsım yapılması hele de bu şekilde imkansız gibi bir şey.
Anlattıklarınız gerçekse sadece bir yol geriye kalıyor o da ya size özel ilham verildi, ya da varlıklar tarafından yaptırıldı.
İlhami bir çalışma ise cevap bizde değil kimsede de değil, o ilham gelen üst katlardadır.
Varlıksal bir çalışma ise vay halinize, zira bunun farkında bile değilsiniz zaten. Varlıksal ise sizi üst düzey kontrol altına almışlar ve onlara ait hizmetkar durumuna girmişsiniz demektir. Çok etkili yollar ile çözüme ulaşır.

Bütün bunlar bir yana anlattıklarınız bende samimiyet hissi uyandırmadı. Ya bilgi gizliyorsunuz ya da abartılı anlatıyorsunuz. Kusura bakmayın şahsınıza bir lafım yok sizi tanımam etmem, anlattıklarınız kadar konuşuyorum.

mmx

Kayıtlı Üye
Sadece düşünerek, bir kabileyi tümden etkileyecek bir tılsım yapılması hele de bu şekilde imkansız gibi bir şey.
Anlattıklarınız gerçekse sadece bir yol geriye kalıyor o da ya size özel ilham verildi, ya da varlıklar tarafından yaptırıldı.
İlhami bir çalışma ise cevap bizde değil kimsede de değil, o ilham gelen üst katlardadır.
Varlıksal bir çalışma ise vay halinize, zira bunun farkında bile değilsiniz zaten. Varlıksal ise sizi üst düzey kontrol altına almışlar ve onlara ait hizmetkar durumuna girmişsiniz demektir. Çok etkili yollar ile çözüme ulaşır.

Bütün bunlar bir yana anlattıklarınız bende samimiyet hissi uyandırmadı. Ya bilgi gizliyorsunuz ya da abartılı anlatıyorsunuz. Kusura bakmayın şahsınıza bir lafım yok sizi tanımam etmem, anlattıklarınız kadar konuşuyorum.

Soz konusu tum yanlis anlasilmalar icin ozurlerimi kabul buyurunuz. Ben sadece bana anlatilani sizinle paylastim. Sadece bu isi cozmek icin, riyazata girmeyi ve cagrida bulunmayi dahi ciddi ciddi dusunuyorum. Burayi fark edisim de zaten gecerli ve guvenli bir davet yontemi bulabilmekti.

moriarty

Kayıtlı Üye
Bu konuyu dun okumustum cok garibime gitmisti bugun oglen de rastgele bi film izleyeyim dedim. Orda da ayni sekilde bi tane yuzuk vardi ve cinlerle ugrasan adam arkadasina bu yuzugu istiyorlar almaya gelecekler falan diyordu. Resmen burda okudugum bu konu gozumde canlandi filmi izlerken. Garip bi tesaduf oldu. filmin sonu pek hayirli bitmedi ama :D

mmx

Kayıtlı Üye
Filmin adini gonderirseniz izlemek isterim

angel raphael

Kayıtlı Üye
hocam nasıl korunma sağlıyorsunuz geldiklerinde bide geldilermi gitmiyorlarmış gönderme işlemi nasıl oluyor

mmx

Kayıtlı Üye
Berhetiyye'deki korunma uygulamalarından birini yapmıştım sadece.

dogaüstükedicik

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu belirteyim cinler çok yalancıdırlar ancak aralarında savaş olduğu bilgisi gerçek.Birisiyle iletişime geçmeniz otomatik olarak karşı tarafın size düşman olmasını sağlar.Bu nedenle iletişime geçmemenizi öneririm.Okuduğunuz duaları söylemediğiniz için kesin birşey diyemiyorum.Koruyucu dualar var ise yüzüğü yok etmenizi istemesi normal.Yok etmenizi önermem.Sizi koruyan bir şeyi sadece kötü niyetli biri yok etmenizi ister.Umarım yardımcı olmuşumdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...