Astral Projection/ PÜF NOKTALAR

Vinctus

Kayıtlı Üye
*Şunu unutmayınki Siz Sadece Ruhsunuz Aslında Beden Diye birşey Yok,Bunun Hissine Kapılırsanız Tuhaflık Hissediceksiniz Ve Astral seyehati Daha Kolay
Daha Hızlı Yapabiliceksiniz

*Aslında Odanızdaki Yatağınızda değilsiniz , Şunu Kabullenin Siz aslında Beyninizin arka tarafında küçüçük bir yerdesiniz Uzandığınız Yatak,Yatak değil Sadece Bir algı

*A.p Yapmadan Önce En sevdiğiniz Şarkıyı Dinleyin Ve A.pta Yapıcaklarınızı Düşünün Yani,Motive Edin kendinizi Bu İşe istekle Girin .
Bilirsiniz Hedefinizin Olmazsa Olmazıdır Arzu İstek

*Asla Ayrıntılara Takılmayın Birkez Daha söylüyorum ,Beden Değilsiniz Ruhsunuz,Bilinçsiniz

*Birde En önemlilerden Konsantrasyon Var . Evet Haklısınız Bir çoğumuz Konsantre Olmakta zorlanıyoruz Bunun İçin Bir Çözüm Neden olmasın,Astral Projectionumuza başlamadan Müziğimizi Dinledik Motivemizi Aldık Yatağımıza Çok kararlı Şekilde Girdik Ozaman Şöyle Düşünüyoruz Ve inanıyoruz Bu yaptığınız Astral projection Sizin Yapıcağınız Son Deneme Aksi takdirde Bidaha Yapamicaksınız Veya İlk te Olabilir Çok İsteklisiniz

Evet Gördüğünüz Gibi Burda yazdıklarım Sadece Size Yardım edicek Hatta çok Yardım edicek Ufak Bilgiler Umarım İşinize Yarar
Sevgiyle Kalın :) Başarılar.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Sayın Vinctus bu iddialarını ispatlayacak argümanlarını da paylaşır umarım! Yoksa yazılanlar, safsata niteliğini koruyacaktır!

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Sayın Expendables, Bu Zaten Bilimsel Bir şey Aslında
https://www.youtube.com/watch?v=k-2M3DlFmEw
Buyrun Daha İyi Anlıycaksınız

Paylaştığınız içerik, bilimsellik içermemektedir. Şu şunu içerir, bu bunu yansıtır gibi düz ve asılsız tanımlar kullanmaktadır. 10 tane bilimsel kanıtı olan şey söyleyip, kişiyi 'vay be gerçekten bilimsel bir belgesel' diye düşündürüp ardından kendi palavrasını sıkan bir safsatadır. 50 dakikama yazık oldu doğrusu. Ben sizin bu konuda, bilimsel bir şeyler bildiğinizi düşünüp yorum yapmıştım. Sanırım o da boşaymış.

Vinctus

Kayıtlı Üye
Paylaştığınız içerik, bilimsellik içermemektedir. Şu şunu içerir, bu bunu yansıtır gibi düz ve asılsız tanımlar kullanmaktadır. 10 tane bilimsel kanıtı olan şey söyleyip, kişiyi 'vay be gerçekten bilimsel bir belgesel' diye düşündürüp ardından kendi palavrasını sıkan bir safsatadır. 50 dakikama yazık oldu doğrusu. Ben sizin bu konuda, bilimsel bir şeyler bildiğinizi düşünüp yorum yapmıştım. Sanırım o da boşaymış.

Görüşünüze Her ne Olursa Olsun Saygı Duyuyorum Teşekkürler

namasteeee

Kayıtlı Üye
İş
Grafikerlik
Vinctus teşekkür ederim bilgi ve ilgin için.
Katkım olması açısından "Ramtha Beyaz Kitap" ı tavsiye ederim.
Müzik ile birkere çıkış yaptım.
Yeniden doğmuş gibi oldum, meditasyon, astral seyahat gibi şeylere çok ilgi besliyordum denemeler yapıyordum ama
içimde hep bir kuşku vardı acaba bunlar gerçekmi diye.

Şimdi bir kere yaşadığım şeyi anlatacak kelime bulamıyorum.

Tekrar frekansı yakalamak isteğim.

İnanın inanç istek uygulamayla hedeflediğiniz şeyin tam 12 den vuracaksınız.

Başarılar...

Vinctus

Kayıtlı Üye
Vinctus teşekkür ederim bilgi ve ilgin için.
Katkım olması açısından "Ramtha Beyaz Kitap" ı tavsiye ederim.
Müzik ile birkere çıkış yaptım.
Yeniden doğmuş gibi oldum, meditasyon, astral seyahat gibi şeylere çok ilgi besliyordum denemeler yapıyordum ama
içimde hep bir kuşku vardı acaba bunlar gerçekmi diye.

Şimdi bir kere yaşadığım şeyi anlatacak kelime bulamıyorum.

Tekrar frekansı yakalamak isteğim.

İnanın inanç istek uygulamayla hedeflediğiniz şeyin tam 12 den vuracaksınız.

Başarılar...

Ben Teşekkür Ederim Sayın Namasteee Ayrıca Başarınız İçinde Tebrik Ederim :)

lesco

Kayıtlı Üye
2014de gördüğüm bir konuya yorum yapma gereği neden duydu ama illaki bilimselliik istendiğini görüyorum amaçsızca. Hele ki bilim bu forumdaki %90 olayları açıklayamazken:D neyse gel gelelim güzel ama biraz abartı bilgiler var astral için insanların kendisini bu kadar kasmasına gerek yok