İnsanlara bir olay anlattıktan sonra sesleri değişiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xforest

Banlı Kullanıcı
Oncelikle foruma yeni katildim herkese merhaba.Astral seyahat, doga ustu varliklar ve buyulerle ilgileniyorum. Sormak istediginiz birsey olursa ozelden mesaj birakin bildigim konularda sonuna kadar seve seve yardimci olabilirim. Mobilden girdigim icin turkce karakterleri kullanamiyorum arkadaslar kusura bakmayin.
Son zamanlarda surekli yasadigim enteresan bir problemim var psikologumla gorustum tamamen psikolojik dedi ve ilac tedavisi icin seans verdi ancak ben kesinlikle psikolojik olabilecegini dusunmedigimden sizlerinde fikrini almak istedim.

Cevremdeki insanlarla sohbet ettigim siralarda bir degisiklik olmuyor ancak onlara basimdan gecen herhangi bir olayi (ilginc, komik, korkunc) anlatmaya basladigimda surat ifadelerinin degistigini korkunc bir hal aldigini ve ses tonlarinin beni kendilerinden uzaklastiracak kadar degistigini farkediyorum. Buna kiz arkadasimda dahil.
Cinlerle veya baska doga ustu varliklardan olabilir mi bunlar?
Oyleyse iletisime gectigimde bana neden biz mudahale etmiyoruz sen delirmissin diyorlar?

Amaclari beni delirtmek mi? Oyleyse bunlardan kurtulmali miyim?

Lutfen konuyla alakali olumlu olumsuz fikirlerinizi benimle paylasin.
Simdiden herkese cok tesekkur ederim.

Sorath

Kayıtlı Üye
Bana da biriyle uzun süreli olarak tartışıp, kavga edip, sesimi yükselttiğimde olan bir şey. Etraftaki nesneler küçülüyor ve muhatabımın da sesi değişiyor gibi oluyor. Tamamen algıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Yani umarım öyledir.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Kalp kapıların açılmıştır genelde insanların boskonustukları zaman duyarsın bide yalansöylediklerinde surat ifadeleri daha cok degise bilir buna hazırlıklı ol bos konustugun sırada sanada olur bunu farketmeye calis

tedy24

Kayıtlı Üye
mimikleri iyi okumaktan ve de sesin tonundan hissediyor sanırım.bende de oluyor.insanlardan uzaklaşmama sebep oluyor :(

gümüş

Kayıtlı Üye
Başınızdan geçen herhangi bir olayda komik-korkunç vb demişsiniz- anlattığınızın ne olduğu aslında önemli. Hayal dünyanız geniştir-veya espri anlayışınız kabul sınırlarını zorluyordur ve itici geliyorsunuzdur-bu bir olasılık.Normal sohbetlerinizde anladığım kadarıyla sıkıntınız yok- ancak hikayeleştirdiğiniz anılarınızı veya anekdotları naklederken sıkıntı yaşıyorsunuz. Bazen anlatmanın heyecanına fazla kapılırız ve bu da bizim anlatım gücümüzü diğerlerini rahatsız edecek şekilde etkiler. Aslında biraz nefes çalışmak belki yardım edebilir. heyecanı zaptetmek-kontrol altına almak-etkilemeye çalışmadan etkilemek
Ayna karşısında bunların pratiğini yapabilir ve x kişi ya da kişilerine anlatmak istediğiniz herhangi bir "ekşın" sahnesini, macerayı veya hatırayı ve ya fıkrayı jest ve mimiklerinizi ve ses tonunuzu kontrollü kullanma egzersizleri yaparak çalışabilirsiniz. Artık cep telefonları aynı zamanda kaydedici özellik taşıyor- kendi sesinizi kaydedip ses ve sese verdiğiniz duyguları kontrol çalışmaları yapabilirsiniz. Bir deneyin bakalım,belki ilaç sadece bir kaç nefes egzersizinde ve biraz da otokontrolü dengelemededir. Enerji çalışmaları bölümüde Sn Embriyo'nun teknikler üzerine paylaşımları olacaktı-onları denemenizi ısrarla önereceğim. Bol şans- sonucu bize de yazın lütfen +

kıvep

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla, xforest görüştüğü doğaüstü varlıklara sormuş, siz mi bunu yapıyosunuz diye, doğaüstü varlıklarda cevap olararakta sen delirmişsin demişler..
Hey ya :D :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Size iki tavsiyem olacak, derhal varlıksal bir bakım ve sonucuna göre önlemler, bunu yaparken de bütün o astral seyahat, büyüler vs. bitirip biraz bunlarla ilgilenmemeniz.
Benim görüşüm, işin içinde varlıksal etki varsa bile psikolojik sorunların da oluşmuş olduğu. Yani bu durumda halledilmesi gereken iki durum ortaya çıkar. Yukarıda Urum'un sorusunun cevabını ben de merak ediyorum, iletişim demişsiniz ancak detay vermemişsiniz. Bu iletişimin kiminle ve nasıl olduğuna dair ayrıntılar nelerdir?

dogaüstükedicik

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarımız beynimizde kayıt edilir.Yıllar önce sizi rahatsız eden bir olay olduğunda örneğin bir olay sonucunda komik duruma düşmüşsünüzdür ve etrafınızdakiler size gülmüştür.Siz farkında olmasanız bile bu olay beyninize kayıt olur ve beyin artık o eylemi korkutucu olarak kabul eder.Başka bir olayda geçen kelime kişi adı veya obje geçmiş olaydakilere benzeyebilir.Beynimiz ikisi arasında bir yakınlık kurar ve ona karşı savunma mekanızması oluşturur.Kişilerin seslerinin değişmesi şekillerinin değişmesi beyninizin sizi korumak için oluşturduğu savunma mekanizması olabilir yani.Uzman birisinden yardım almanızı öneririm.Bunun dışında paranormal olayları bir süre kesip inancınıza göre korunma duası yaparsanız atlatacağınıza inanıyorum.

xforest

Banlı Kullanıcı
Kalp kapıların açılmıştır genelde insanların boskonustukları zaman duyarsın bide yalansöylediklerinde surat ifadeleri daha cok degise bilir buna hazırlıklı ol bos konustugun sırada sanada olur bunu farketmeye calis

Evet. Kimi zaman birileriyle muhabbet ederken kafam nadirde olsa daldığında konuştuğum esnada bunları farkediyorum ve anlık olarak kendime gelmemde vesile oluyor. Kimi zaman odamdayken çok çok az seviyede halistülasyon mu bilmiyorum ama sanki salonda konuşulan sesler 1,2 saniyeliğine kulağıma geliyormuş gibi oluyor.

xforest

Banlı Kullanıcı
Bu kısmı biraz açabilir misiniz anlamadım. kiminle iletişime geçtiğinizde bunu diyorlar.

İletişime geçtiğim varlıklarla istemli olarak gerçek yaşantımda bağlantı kuramıyorum. Yani çok çok kendimi zorladığımda bunlar oluyor. Rüyalarımın gerçek yaşantımdan bir farkı yok ve istediğim zaman aynı rüyayı görebiliyorum 2 gece 3 gece farketmiyor. 1 Haftada bir rüyamda gördüklerimi hatırlamıyorum ve sürekli bu sorunlarla karşı karşıya kaldığım için bu diyologlar uyandığımda net bir şekilde aklımda kalıyor.

xforest

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla, xforest görüştüğü doğaüstü varlıklara sormuş, siz mi bunu yapıyosunuz diye, doğaüstü varlıklarda cevap olararakta sen delirmişsin demişler..
Hey ya :D :D

Olayı dalgaya vurman benide gece gece güldürdü teşekkür ederim :) Doğa üstü varlıklarla iletişime geçiyorumdan kastım rüyalarımda, yaşadığım şeylerin olumsuz olduğunu sürekli düşündüğüm için bu konuşmaları uyanınca hatırlıyorum.

xforest

Banlı Kullanıcı
heyecanı zaptetmek-kontrol altına almak-etkilemeye çalışmadan etkilemek

Çok iyi bir noktaya değindiniz fakat benim herhangi biryerde herhangi biriyle konuşurken inanın heyecanlanma sorunum veya birilerini etkileme isteğim yok. Belkide istemediğim şekilde değindiğiniz şeyler olduğundan bunları yaşıyorum. Psikoloğum bana ciddi anlamda 100mg faverin anti depresan ilacı verdi. Sinir bozukluğu ve okb hastalığında kullanılıyormuş ama aldığımdan beri birtanesini bile ağzıma sürmedim çünkü ne sinir sistemim bozuk ne okb hastalığım var. Çareyi forumda bulabileceğimede inanıyorum. Enerji çalışmalarına göz gezdireceğim..

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
hayal gormen cok oluyomu etrafında eşşalara baktında vb

hasan06

Kayıtlı Üye
Oncelikle foruma yeni katildim herkese merhaba.Astral seyahat, doga ustu varliklar ve buyulerle ilgileniyorum. Sormak istediginiz birsey olursa ozelden mesaj birakin bildigim konularda sonuna kadar seve seve yardimci olabilirim. Mobilden girdigim icin turkce karakterleri kullanamiyorum arkadaslar kusura bakmayin.
Son zamanlarda surekli yasadigim enteresan bir problemim var psikologumla gorustum tamamen psikolojik dedi ve ilac tedavisi icin seans verdi ancak ben kesinlikle psikolojik olabilecegini dusunmedigimden sizlerinde fikrini almak istedim.

Cevremdeki insanlarla sohbet ettigim siralarda bir degisiklik olmuyor ancak onlara basimdan gecen herhangi bir olayi (ilginc, komik, korkunc) anlatmaya basladigimda surat ifadelerinin degistigini korkunc bir hal aldigini ve ses tonlarinin beni kendilerinden uzaklastiracak kadar degistigini farkediyorum. Buna kiz arkadasimda dahil.
Cinlerle veya baska doga ustu varliklardan olabilir mi bunlar?
Oyleyse iletisime gectigimde bana neden biz mudahale etmiyoruz sen delirmissin diyorlar?

Amaclari beni delirtmek mi? Oyleyse bunlardan kurtulmali miyim?

Lutfen konuyla alakali olumlu olumsuz fikirlerinizi benimle paylasin.
Simdiden herkese cok tesekkur ederim.
cinler sana musallat olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...