Tarot analiz çalışmasıyla ruhsal amacımızı bulma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Sevgili üyeler Tarot la ilgili önceki çalışmamıza (karekter ve kişilik analizine) ek olarak yeni bir çalışma yapmak istiyorum.Tabiki bu çalışmamız da ortak bir çalışma şeklinde olacaktır.Yapılacak çalışma da ruhsal kartımızı bulup, bize tekamül sürecimizde öğreneceğimiz öğreteceğimiz, dersler çıkaracağımız ruhsal amacımızı anlamamız yönünde bir çalışma olcaktır.Bunun için doğum tarihinizi net şekilde bilmeniz gerekmektedir...
Çalışmayı yapmak isteyen arkadaşlar önceki çalışmamızda olduğu gibi doğum tarihlerini özelden msj atabilirler...
Yapılan analiz sonrası kartınızın anlamını okumanızı ve yorumlarınızı konu içerisinde paylaşmanızı bekliyorum...Sevgi ve ışıkla...

4

43887

Sevgili üyeler analizler için msjları özelden aldığım için konu içerisinde flood yapmak zorunda kalıyorum.:)
Analiz sonrası kartlarınızı araştırmanızı sizler için ne anlama geldiğini konu içererisinde yorumlamanızı bekliyorum...

İkili çıkan kartlarınızı kombine ederek yorumlamalısınız sevgiler...

Sn.Sevinç23 ruhsal amaç kartınız;Azize ve Aziz

Sn.Yakinas ruhsal amaç kartınız; İmparatoriçe ve Azize

Sn.fadiş ruhsal amaç kartınız ;İmparatoriçe İmparator

Sn.Narcissistic ruhsal amaç kartınız ;İmparatoriçe Azize

Sn.luck ruhsal amaç kartınız ruhsal amaç kartınız ;İmparatoriçeye İmparator.

Cruella

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6519
AZIZE
Azize Kahramanın Yolculuğu’nun Lütuf aşamasının üçlüsünün (I Büyücü – II Azize – III İmparatoriçe) ikinci kartıdır.
Pasif ve alıcı prensibi temsil eder. Kendisine rehberlik edilmesine sabırlı bir gönüllülük gösterir ve bir dürtüye tepki vermek için doğru anı bekler. Her şeyin bir zamanı olduğunu bilir ve olaylara zamansız müdahale etmeden onları olmaya
bırakır.
Bu kart bize belirli bir yol gösteren ve harekete geçip geçemeyeceğimizi ve geçecek olursak ne zaman, nerede ve nasıl olması gerektiğini güvenilir bir şekilde söyleyen içsel sesimize olan güvenimizin ifadesidir.
Azize’nin prensibine göre tüm güçler en derin ve en yüksek katta aynı güce sahiptir ve onları (ışığı karanlıktan, iyiyi kötüden, tanrıyı şeytandan, yaşamı ölümden) düşmanca ayırmaya çalışmak yanlıştır çünkü gerçekçi olmaz.
Baş rahibe, bilgelik ve bereket Tanrıçasının somundandır. Bir diğer anlamda Mısır Tanrıçası Isis’tir veya Ay İlahesi Hathor’dur. Hathor, gizli ülkenin rehberidir, bu ülke ölüler ülkesidir. Bu ülke batıdadır, Mısır’da Danderah’daki Hathor
tapınağında, köpek yıldızı Sothis ya da Sirius bu anlamda simgelenir, orası ölüler ülkesidir. Baş rahibe, gümüş yıldızın rahibesidir. Aslında o, karanlıklar dünyasının ışık rehberidir.
Bu kart dikkatimizi bilinç dışımıza, ruhumuzun derinliklerindeki imgelere çevirdiğimiz bir dönem anlamına gelir. Kendimizi yaratıcı fantezi ve rüyalarımızın rehberliğine bıraktığımız veya Azize’nin gizemli bilgeliğini örten peçeyi kaldırmak
için gölgeli derinlikleri eşelediğimiz, sürekli baştan öğrenilmesi gereken “kadim gerçekleri” yeniden keşfettiğimiz bir dönem. Bu yolculukta, iyiyle kötüyü birbirinden ayırt etme yeteneğimiz bize yardım etmez. “Rahmin bilgeliği”, bizim hem
ak, hem de kara Isis’in yüzüne aynı hayranlık ve korkuyla bakmamızı sağlayan ve her şeyin doğasında var olan, karşıtlığın sırrını muhafaza eder. İyiyle yoksa kötüyle mi, yapıcı yoksa yıkıcı güçle mi karşı karşıya olduğumuzdan hiçbir zaman
emin olamayız.
Yolumuz önümüze ne çıkarırsa kendimizi ona teslim ederiz. Sosyal konularda hareketsiz, tutuşan bir arzumuz yokmuş, bir şey üzerinde tereddüt ediyormuş ve yapmak istemiyormuşuz gibi görünürüz.
Tüm bunların altında Azize’nin büyük gücü yatar: bu sessizlikte çeşitli beceri ve yetenekler olgunlaşmaktadır ve bir sonraki aşama geldiğinde ortaya çıkacaklardır. Bir büyüme ve gelişme gerçekleşiyordur ama büyük bölümü
görünmüyordur. Çoğunlukla kendimiz bile farkında değilizdir.
Eğer içe doğru olan bu sürece izin vermeyecek olursak hem yolculuğumuzun lütfunu keşfedemeyiz, hem de ilerideki bir zamanda farkederiz ki tam da ihtiyacımız olduğu anda güç ve motivasyon eksikliği çekiyoruz .Azize Yin’in içe doğru
bakan yüzüdür .
Azize, hayatınızdaki tavirlarinizi ve günlük islerinizi düzenli olarak yerine getirdiginizi simgeler. Bu da sabirli ve yeni heyecanlara açik oldugunuzu gösterir. Bu kart hayallere dalacaginiz bir dönemin habercisi de olabilir. İçinizdeki gizli
hazineye ulusmak için derinlere dalacaginizi da gösterebilir. Anlayis, derin sempati ve nazik ruhunuz iliskilerinizdeki özeni gösteriyor. Bu yasam tarzindan olan memnuniyetiniz birlikteliklerinizi mutlu kiliyor. Kararlar almadan önce anlayisli
yaklasiminizla yeniliklere ve degisimlere açik oldugunuzu gösterin.
Süleyman Mabedinin negatif hayat gücünü temsil eden siyah Boğaz sütunu ile pozitif hayat gücünü temsil eden Jachin sütunu arasında oturan Azize, dengenin sembolüdür . Elinde tuttuğu Kutsal Kanun Kitabı ve göğsünde asılı duran Güneş
haçı ile de yaşanan negatif ve pozitif yönlerinin birlikteliği ni gösterir. Ayrıca diğer bir ikili sembol olarak başındaki ay ve ayağının altındaki diğer ay değişimi simgeler . Azize hem fani, hem de ilahi gerçekleri bilen zekadır . İki sütun
arasındaki perdede dişiliği simgeleyen nar çiçeği ve erkekliği simgeleyen hurma yaprakları bulunur. Bilinçli arzular bu esrar perdesini kaldırabilirse yaratıcılık ortaya çıkar. Azizenin aydınlık yönü, sabrın, anlayışın, hoşgörünün iyiliğin ve
affetmeye hazır olmanın habercisidir. Bu özellikleri sayesinde gizli gücünü, başkalarının iyiliği için, yardımsever, iyileştirici veya iyi bir büyücü gibi kullanır. Azizenin karanlık bir yönü bulunsa da iyi ve yardımseverdir. Geleneksel olarak
Tarotun üç koruyucu kartından biridir. Azize bilinmeyen gizli gücümüzü, ince ruhumuzu ve sezgi yeteneğimizi simgeler. Ay tarafından temsil edilen Azize, bilinçaltının sembolüdür.
Azize, bilinmeyen gizli gücümüzü, ince ruhumuzu, sezgi yeteneğimizi, açıklanamaz gerçekleri gösterir. Azize, hayatınızdaki tavırlarınızı ve günlük işlerinizi düzenli olarak yerine getirdiğinizi simgeler . Bu da sabırlı ve yeni heyecanlara açık
olduğunuzu gösterir. Bu kart hayallere dalacağınız bir dönemin habercisi de olabilir. İçinizdeki gizli hazineye ulaşmak için derinlere dalacağınızı da gösterebilir. Anlayış, derin sempati ve nazik ruhunuz ilişkilerinizdeki özeni gösteriyor. Bu
yaşam tarzından olan memnuniyetiniz birlikteliklerinizi mutlu kılıyor. Kararlar almadan önce anlayışlı yaklaşımınızla yeniliklere ve değişimlere açık olduğunuzu gösterin.
Ekli dosyayı görüntüle 6520
AZIZ
Kartta, başında papalık tacı bulunan bir erkek görülüyor. Bu erkek gizli sırlar ustasıdır. Kabala?nın hayat ağacındaki merhamet ve kudret sütunları arasında oturan Aziz, kanunları ve özgürlüğü
simgelemektedir. Sol elinde, üçlü haç biçiminde bir başlığı olan bir asayı tutmaktadır. Sağ elini kutsamak için kaldırmıştır. Ayaklarının altında ise iki çapraz anahtar görülür. Bu anahtarlar güneş ve ay
arasındaki enerji akımını ve gizli öğretileri simgeler. Bu öğretiyi almaya hazır iki aday, önüne diz çökmüşlerdir. Önünde eğilmiş iki kişiden birinin giysinin üstündeki zambaklar onun kişisel ruhsal
amaçlarına ulaştığını gösterir. Diğerinin kıyafetinin üstünde ise güller vardır. Bu da ondaki insanlık sevgisini gösterir. Bu kart, ruhsal olarak ilham kartıdır. Yönetici yıldızı Boğa olan Aziz, gerçek
dünyayla, düzen ve toplumla da bağlantılıdır. Tarot?un koruyucu üç kartından biri olarak değerlendirilen Aziz, bir olayın olumlu gelişeceğinin işaretidir. Aziz, ahlak ve namus değerlerini ve bunlardan
oluşan iyi niyeti simgeler.
Aziz, inanmışlığı ve bundan doğan derin güveni simgeler. Eski dönemlerde Tarot'un bir olayın gidişatını genelde olumlu etkileyen, koruyucu üç kartından biri olarak değerlendirilirdi. Ayrıca ahlak ve
namus değerlerinin ve bunlardan oluşan kişisel iyi niyetin sembolüdür. Aziz; güven, başarı ve saygınlık gibi konuların dışında daha derin düşünceleri temsil eder. Yaşamdan daha derin doyumların
alınabileceği bir arayışı gösterir. İş hayatında karşılaşılacak negatif görevlerde kendi ilkelerinden vazgeçmemeyi simgeler. Varoluşunuza dair sorularla uğraşılacak bir döneme girileceğini haber verir.
Bu sorgulama süreci sonunda karar verme yetiniz gelişecek. İlişkilerde ise karşılıklı güven ve sempatiyi işaret eder. Aziz, evlenme isteği olarak da yorumlanabilir. Özgüveninizi isteklerinizin
gerçekleşmesi için kullanın. Gücücünüzü değerlerinize bağlı ve prensiplerinize ters düşmeyecek şekilde kullanın. Gelişmelerin sizi sevindireceğinden emin olabilirsiniz. Güven, zenginlik gibi günlük konuları ikinci plana atarak maneviyata yönelmek. Ruhu aydınlatacak dini veya mistik biri. Huzur, ruhun inançla güçlenmesi. Çalışmak ve öğrenmek, araştırmak, daha iyi
kavramak. İnancın kuvvetlenmesi, dini geleneklere önem verir hale gelmek. Bilgili birinin bize akıl göstereceği yönünde bir işaret. Gelenekleri yok saymamak yönünde bir uyarı. Merhamet, sevgi.
Muhafazakarlık. Yeni düzene uyum gösterememe tehlikesi. büyümüş olduğu toplumdan kazanmış olduğu değerlere ilişkin kendi kararını yaşamına ektiği, yani kendi doğrularını ve yanlışlarını oluşturduğu evreye ve aynı zamanda da derin, yaşamımızı değiştiren, dinî ya da başka
inançsal deneyimlere işaret eder. Olayların bizim için anlamını, yani bir bakıma kendimizi keşfetmemiz ve bunun sayesinde yaşama karşı olan inancımızın güçlenmesi demektir. Dolayısıyla temasında değer yargıları, vicdan, kişinin inancını
etkileyen derin deneyim ve kendini keşfetmek var.
Aziz çocuğu ileride dış dünyada karşılaşacağı şeylere hazırlar. Vicdanı biçimlenir, iyiyi kötüden ayırmayı öğrenir. Bu kart aynı zamanda bizim “iyi ve kötü” ölçütlerine göre ayırt etmek için kullandığımız etik yargılama gücümüzde önemli bir
keskinleşme anlamına gelir.
Günlük hayatta çelişen ve içsel bir karmaşa yaratan ihtiyaçlar, dürtüler, enerjiler ve durumlar arasında daimi bir yer değiştirme vardır. Seçmek her zaman kolay değildir, fakat yardımımıza gelebilen bir içsel enerjimiz de mevcuttur. Bu da
din ya da inançtır. Eski kültürlerde bu fonksiyonu istisnasız uyulması gereken geniş kapsamlı bir tabularda ve dini adetlerde görürüz. Bu kurallara riayet konusu Aziz’in dışsal yönüdür. Ancak kart esas olarak olaylara anlam vermeye ve
çelişen ihtiyaçlarımızı daha yüksek bir platforma taşımaya yönelik içsel arzumuzu ifade eder.
Aziz yaşamın başka bir boyutunu deneyimleme isteği, dünyevi olandan ötesi olduğuna ilişkin duygudur. Bu duygu ya mevcut bir dini cemiyette ya da kişisel bir tavırda ifade bulur.Bu süreçte anlamlı bulduğumuz ya da bize manevi doyum
sağlayan bir şey için harekete geçeriz. Bu genellikle şimdi daha az çekici olan yönlerimize daha açıklıkla yaklaştığımız için olur. Bu gölgemizle yüzleşmek, ya da o yönlerimizle uzlaşmak anlamında değildir. Fakat Aziz sayesinde bu
yönlerin bilincine varır ve onlarla ilgili bir şeyler yapmak isteriz. Dinimizin ya da kişisel inancımızın öngördüğü şekilde pişmanlığımızı dile getirebilir ve affedilmeyi dileyebiliriz. Bu bize yolumuzda ilerleyebilmemiz için huzur ve rahatlık
verir. Ve onun verdiği güvence yaşama karşı inanaç güven duymamızı sağlar ki ilerleyip davranışlarımızın ve eylemlerimizin sorumluluğunu alabilelim.
Bu evre büyümüş olduğunuz toplumdan kazanmış olduğunuz değerlere ilişkin kendi kararımızı ekme ve yeryüzü, canlılar ve insanlıkla bütün olma duygusuyla bir dünya görüşü geliştirme zamanıdır. Burada bütünün bir parçasını incitirsek
kendimizi de inciteceğimizi öğreniriz.Fakat bu süreçte takılıp kalırsak din ya da kişisel inanç bizim için bir çeşit ebeveyn haline gelir ve kendi davranışlarımız için sorumluluk almayız. Yalnızca bize öğretilenler doğrultusunda karar verir
ve davranırız.
Aziz; güven, basari, ve sayginlik gibi konularin disinda daha derin düsünceleri temsil eder. Yasamdan daha derin doyumlarin alinabilecegi bir arayisi gösterir. İs hayatinda karsilasilacak negatif görevlerde kendi ilkelerinden vazgeçmemeyi
simgeler. Varolusunuza dair sorularla ugrasilacak bir döneme girilecegini haber verir. Bu sorgulama süreci sonunda karar verme yetiniz gelisecek. İliskilerde ise karsilikli güven ve sempatiyi isaret eder. Aziz, evlenme istegi olarak da
yorumlanabilir. Özgüveninizi isteklerinizin gerçeklesmesi için kullanin. Gücününüzü degerlerinize bagli ve prensiplerinize ters düsmeyecek sekilde kullanin. Gelismelerin sizi sevindereceginden emin olabilirsiniz.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu 2 kart yakın zamanda çıkmıştı yine bana. Fakat o zaman da şimdiki gibi tam manasıyla kavrabildiğimi sanmıyorum. Kendimi korumak için koyduğum engeller ne ileriye gitmeme izin veriyor, ne de ileriyi görebilmeme izin veriyor. Aradığım cevaplar ve çözümler kendi içimde bunu biliyorum. Fakat bazı cevaplar varolmasına rağmen bunlara güvenemiyorum. Kuruntulu oluşumdan, yanlış bir şey yapma korkumdan ve bunda kendime güvensizliğimden bu cevaplar bana yeterli gelmiyor. Bunlar kendimle alakalı oluşturduğum tabular değil. Tek güven kaynağım din. Ve dine ters bir şey yapma korkusu bendeki şey. Olay sadece sezgilerle gelen cevaplar olmamalı. Sadece buna güvenerek hareket edemem. Ve ucu açık olan cevaplar dine dayanmadığı sürece sanırım hala bekliyor olacağım.

Sevgili Nefertiti sizin de yorumunuzu merak ediyorum. Belki bana bir yol, bir ipucu gösterirsiniz.

4

43887

sn yakinas ruhsal kartınızın İmparatoriçe Azize çıkması,kadersel anlamda yaşamınızda hep düaliteler yaşayacağınızı,sabırla sınanacağınız dönemlerden geçeceğinizi ,olaylara daha sakin güvenli ve oluruna bırakmanız gereken durumlar yaşamanızı ,sezgi gücünüze inanmanızı ve kaderinizi kabullenip yaşanmışlıklara gögüs germenizi ve sabrın verdiği erdemlilikle size sunulan imkanlardan da dersler çıkarırsanız ,hayat yolunda (İmparatoriçe)büyük bir verim elde edeceğinizi söyler kartlar kısaca...Bu şekilde yorumlarsak daha uygun düşer diye düşünüyorum.Birde bu şekilde düşünün bakalım hayat size neler diyor.Aşmanız öğrenmeniz gereken dersler neler :)

Not;Sevgili üyeler yorumları benim yaptığım gibi yaparsak daha iyi olacağını düşünüyorum.Kartın kitap anlamını yazmamıza gerek yoktur.Sizin yorumlarınız önemli...Sevgiler...

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eğer bunlar yaşanıyorsa elbet bir çıkar yolu da gelecektir. Mücadeleye devam.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

4

43887

Sn Huzur-Uykuda karekterinize yanısıyan kartınız;Yıkılan Kule Ruhsal Amaç Kartınız ;İmparatoriçe ve İmparator .Hepsini kombine ederek yorumunuzu bekliyorum.Gerekli yerlerde yardım edeceğim...

Sn.tedy24 analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Aşıklar kartı

Sn.karamel90 analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparator ve Azize kişiliğinize yansıyan kartınız ise Araba

Sn maytere analiz sonucu kartınız İmparatoriçe Aşıklar kişiliğinize yansıyan kartınız Ermiş

Sn.Rokie analiz sonucu ruhsal amaç kartınız Azize ve İmparator

Sn.hashikio analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Azize

sevgili üyeler dediğim gibi ilk sizlerden yorum bekliyorum amacım ortak bir çalışma yapmaktır.Sevgiler..

hashikio

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim tekrar.benim iki kartımın da dişi figürler olması ilgimi çekti.sezgilerime daha çok güvenmem gerektiğini düşünüyordum.bu kartları da görünce daha iyi anladım.kartlar arka arkaya olmasının bir anlamı var mı bilmiyorum ama manevi tatmine ulaşmadan maddi tatminin pek anlamı olmadığını gösteriyor galiba.yapacağım işlerde de bunu gözönünde bulundururum zaten.

Rokie

Banlı Kullanıcı
merhaba sevgili nefertiti.Size özel mesajla doğum tarihimi vermiştim, yorum yapmamı istemişsiniz.Merakla bekliyorum :)

4

43887

merhaba sevgili nefertiti.Size özel mesajla doğum tarihimi vermiştim, yorum yapmamı istemişsiniz.Merakla bekliyorum :)

sn rokie analiziniz yapılmıştır.Konu içerisinde de belirttiğim üzere ortak bir çalışma yapmak amacım ve ilk sizden kartlarınızın size ne fısıldadıklarını size neyi düşündürdüğünü paylaşmanızı istedim.

teşekkür ederim tekrar.benim iki kartımın da dişi figürler olması ilgimi çekti.sezgilerime daha çok güvenmem gerektiğini düşünüyordum.bu kartları da görünce daha iyi anladım.kartlar arka arkaya olmasının bir anlamı var mı bilmiyorum ama manevi tatmine ulaşmadan maddi tatminin pek anlamı olmadığını gösteriyor galiba.yapacağım işlerde de bunu gözönünde bulundururum zaten.

Evet dediğiniz üzere ikiside dişi figür biri maddi dünyayı diğeri manevi dünyanın hükmünü sürer ,hayatınızda büyük ihtimal sürekli çatışma ve ikilikler arasında kalmış olabilirsiniz sabırla sınandığınız ve öyle davranma gereğinde bulunma durumunda olduğunuz durumlar mevcut daha sakin ama baskın bir karektere sahipsiniz duygularınızı herkesin bilmesini istemezsiniz ,anaç bir ruha sahipsiniz merhametlisiniz , fakat dediğim üzere yaşam amacınızda sabretmek önemli özellikle hayatla sınanacağınız zamanlarda güçlü yanınızı göstermelisiniz o şekilde verimini fazlasıyla alacağınız gözüküyor.Bir düşünün bakalım...Doğruluk payı var mı?

Rokie

Banlı Kullanıcı
sn rokie analiziniz yapılmıştır.Konu içerisinde de belirttiğim üzere ortak bir çalışma yapmak amacım ve ilk sizden kartlarınızın size ne fısıldadıklarını size neyi düşündürdüğünü paylaşmanızı istedim.

aslında çok dikkatsiz bir insan olduğum için ne anlamış olabileceğimi bilemedim şimdi :(

hashikio

Kayıtlı Üye

Evet dediğiniz üzere ikiside dişi figür biri maddi dünyayı diğeri manevi dünyanın hükmünü sürer ,hayatınızda büyük ihtimal sürekli çatışma ve ikilikler arasında kalmış olabilirsiniz sabırla sınandığınız ve öyle davranma gereğinde bulunma durumunda olduğunuz durumlar mevcut daha sakin ama baskın bir karektere sahipsiniz duygularınızı herkesin bilmesini istemezsiniz ,anaç bir ruha sahipsiniz merhametlisiniz , fakat dediğim üzere yaşam amacınızda sabretmek önemli özellikle hayatla sınanacağınız zamanlarda güçlü yanınızı göstermelisiniz o şekilde verimini fazlasıyla alacağınız gözüküyor.Bir düşünün bakalım...Doğruluk payı var mı?

Beni benden iyi anlatmışsınız.duygularımı herkesin bilmesini istemediğim doğru.dışarıdan buzdolabı gibi görünüyorum çoğu zaman.ama merhametli olduğumu düşünüyorum dediğiniz gibi.sabra da çok önem veririm.ama bir türlü sabırlı görememişimdir kendimi.her şey çabucak oluversin isterim çoğu zaman.ama sabretmem lazım gelen durumlar da var.ve sabretmek zor geliyor.inşallah dediğiniz gibi karşılığını alırım sabrımın.

4

43887

Sn thgece ruhsal amaç kartınız ;Azize ve Ermiş konu başında da belirttiğim üzere ilk önce kartlarınızı anlamanızı ve yorumlamanızı bekliyorum.Sevgiler...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ruhsal amacımız derken amacımızı biz seçmezmiyiz ? Yada önceden bizler için belirlenmiş bir amaç mı var yada ben konuya fransız mı kaldım acaba :)

4

43887

Ruhsal amacımız derken amacımızı biz seçmezmiyiz ? Yada önceden bizler için belirlenmiş bir amaç mı var yada ben konuya fransız mı kaldım acaba :)

Bizim bu dünyada bedenlenmiş yaşamımız boyunca ki ilahi güç tarafından verilen görevlerimiz ne için ,kim olarak dünyaya geldiğimiz , amacımız. Umarım anlatabilmişimdir. Örneğin kendimden verdiğim bir örnek ;Benim kişi kartım;Büyücü Ruhsal kartım;Azize ve Ermiş Büyücü ,Tanrı tarafından ona sunulan yetenekleri kullanır ,Azize sezgi yeteneğini ,gizliliği , gizemi ,sabrı ,hayatta yaşanılan dualiteyi göstrerir.Ermiş ise burada ders verir öğretmen görevini üstlenir.Peki benim bu dünyadaki amacım ne Tanrının bana bahşettiği özel yetenekleri kendi kaderimdeki dualiteyi yaşayarak sezgilerimi ve aklımı kullanarak çok büyük bir bilgelik elde ederek insanlara ışık olmak öğretmenlik yapmak bir nevi yardımcı olmak için dünyaya gelmişim.Ki fazlasıyla yaşıyorum ben bu durumu. :)

thgece

Kayıtlı Üye
Vay canına kişisel ve karakter kartım da Azize çıkmıştı şimdi ruhsal amaç kartlarımdan biri de Azize. Azize ve Ermiş kartlarını daha iyi anlamak için araştırma yapabileceğim bir kaynak önerebilirmisiniz acaba ?

4

43887

Sn Ad Astra analiz sonucu ruhsal amaç kartınız Joker ve İmparator

Sn pembe pelerin ,analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Ermiş

Sn Sadraz, analiz karekter Aşıklar ruhsal amaç kartınız İmparator ,Joker

Sn codzombi,analiz sonucu ruhsal kartınız ;Azize ve Ermiş

thgece en iyi kaynak sitemiz,yeterli görmezseniz kartların anlamlarını netten araştırabilirsiniz...

sevgiler...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İmparatoriçe ve ermiş:) geçen sefer de imparatoriçe çıkmıştı, tam beni anlatıyordu. Ermiş de tam öyle:) Bu analizler içsel dünyamla o kadar uyumlu zamanlarda yapılıyor ve o kadar doğru çıkıyor ki.. Bunun nası yapıldığını merak ediyorum:D

4

43887

Sn Eleman analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Joker kartlarınızı incelemenizi ve yorumlarınızı bekliyorum...sevgiler..

codzombi

Kayıtlı Üye
karakter ve kişilik kartım azize çıkmıştı , ruhsal kartım da azize ve ermiş çıktı. ermiş kartı ile ilgili yorumum geçmişteki dönemlerde yaptığım hatalardan ders almış yani tecrübeli konumunda duran bir ruhsal durumum var . hakikaten de doğru. yol ayrımındayım aslında ,bu konuda dikkatli olmamı öğütlüyor sanırım iç sesimi dinlememi öğütlüyor ego triplerine girmemem konusunda uyarılıyorum . azize kartı da bilgiyi sezgisel olarak alındığını direk aracı olmayan ilahiden aldığını maneviyatı zengin olarak tasvir ediliyor zamanı olduğunu da ekliyor. teşekkürler nefertiti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...