Tarot analiz çalışmasıyla ruhsal amacımızı bulma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Sn 3k0 analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve İmparator

Sn Tesla-Yuri analiz sonucu ruhsal kartınız İmparatoriçe

Sn hazarfen analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve İmparator

Tesadüfi üç üyeninde doğum tarihleri farklı olmasına rağmen kartları hemen hemen aynı çıktı sizlerden kartlarınızı araştırıp hayatınıza nasıl yansıdığını kısa bir şekilde özetlemenizi istiyorum...Sevgiler...

Mithra

Kayıtlı Üye
"Aşktan soğuma" dönemindeyiz mevsime benzetiyorum bu durumu sanırım kışa girdik ilkbahar gelecek mi zaman gösterecek birde bu aralar aksi, kıskanç, öfkeli sendromları çokça yaşıyorum kimseye tahammülüm yok buna rağmen karşımdakiyle bire bir empati kurabiliyorum nasıl hissetiğini bu duygu durumuna göre yaklaşmayı becerebiliyorum.ilginiz için teşekkürler okuduğumda daha çok ters durum çıkmış gibi gözüküyor.

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Sn Eleman analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Joker kartlarınızı incelemenizi ve yorumlarınızı bekliyorum...sevgiler..

Uzunca bir süredir kendimi kabuğunu kırıp yeniden doğmak isteyen biri gibi hissediyorum. Pek çok anlamda dibe vurmuş halden kurtulup, sıyrılmaya ihtiyacım olması, elimde var olanlardan daha fazlasını hakettiğini düşünüyor olmam, başarma ve kazanma arzum epeyce fazla. Bazı yenilikler yaparak, yaratıcılığımı kullanarak istediğim amacıma ulaşacağıma olan inancım hala devam ediyor. Yanlış adımlar atarak gecikmeye tahammülüm neredeyse kalmadı. Ayrıca bu başarı ve yükselmenin beni bozacağını, karakterimi değiştireceğini hiç düşünmüyorum.
Ben şu an nasıl biriysem, ulaştıklarımdan sonra da olduğum gibi biri olmaya devam edeceğime inanmışımdır her daim. Bazen güvensizlikler, sabırsızlıklar yaşıyorum, eğer bunları aşabilirsem amaçlarıma daha hızlı ve sağlıklı ulaşabileceğim galiba... Dikkatli olduğum kadar daha cesaretli ve daha girişken olmaya ihtiyacım var sanki!?

4

43887

Uzunca bir süredir kendimi kabuğunu kırıp yeniden doğmak isteyen biri gibi hissediyorum. Pek çok anlamda dibe vurmuş halden kurtulup, sıyrılmaya ihtiyacım olması, elimde var olanlardan daha fazlasını hakettiğini düşünüyor olmam, başarma ve kazanma arzum epeyce fazla. Bazı yenilikler yaparak, yaratıcılığımı kullanarak istediğim amacıma ulaşacağıma olan inancım hala devam ediyor. Yanlış adımlar atarak gecikmeye tahammülüm neredeyse kalmadı. Ayrıca bu başarı ve yükselmenin beni bozacağını, karakterimi değiştireceğini hiç düşünmüyorum.
Ben şu an nasıl biriysem, ulaştıklarımdan sonra da olduğum gibi biri olmaya devam edeceğime inanmışımdır her daim. Bazen güvensizlikler, sabırsızlıklar yaşıyorum, eğer bunları aşabilirsem amaçlarıma daha hızlı ve sağlıklı ulaşabileceğim galiba... Dikkatli olduğum kadar daha cesaretli ve daha girişken olmaya ihtiyacım var sanki!?

Sn eleman anlattıklarınıza bakılırsa sizdeki durum henüz Joker durumunda olmanız.Harekete geçemediğiniz girişkenliği cesareti kendinizde şu an için kendinizde görmediğiniz içinde İmparatoriçenin size sunacağı güzellikleri bereketi de göremiyorsunuz.Adım atın cesaretli olun Joker gibi ,ama önünüze çıkan taşlara da dikkat edin ,dostlarınızı dinleyin yardımcı olacaklar ve iç sesinizi dinleyin , zenginliği keşfedeceksiniz :)

"Aşktan soğuma" dönemindeyiz mevsime benzetiyorum bu durumu sanırım kışa girdik ilkbahar gelecek mi zaman gösterecek birde bu aralar aksi, kıskanç, öfkeli sendromları çokça yaşıyorum kimseye tahammülüm yok buna rağmen karşımdakiyle bire bir empati kurabiliyorum nasıl hissetiğini bu duygu durumuna göre yaklaşmayı becerebiliyorum.ilginiz için teşekkürler okuduğumda daha çok ters durum çıkmış gibi gözüküyor.

sn Tesla-Yuri kartınızın İmparatoriçe çıkması sizin sadece bir dönem yaşadığınız bir duygu durumunu anlatmaz.Bütün yaşamınızda etki edecek durumları gösterir.Empati kurabilmeniz ,duygu dünyanızda ne yaşarsanız yaşayın bunu anlayabilmeniz zaten sizdeki dişi enerjiyi gösterir.İmparatoriçenin ruhunda vardır. Bereketli bir insansınız ,gelişmeye açıksınız,çabalarsanız her zaman verimini alabilecek kapasiteye sahipsiniz,1 ken 3'e çevirebilirsiniz.Güzelliklere ,rahatınıza düşkünsünüz bu biraz sizde tembellik engel yaratır.Kartınızı biraz daha araştırın derim.Belki de uyarıda bulunuyordur size :)

4

43887

Tai Chi Chuan ,analiz sonucu ruhsal amaç kartın İmparator ve İmparatoriçe

Nyx analiz sonucu ruhsal amaç kartınız ;İmparatoriçe ve Aziz

Yorumlarınızı bekliyorum .Gerekli gördüğüm yerlerde yardım edeceğim.Sevgiler..

hazarfen

Kayıtlı Üye
Bu iki katın beraber çıkması ruhumdaki iki yönün dengesini simgeliyo bence. Ayrıca imparator kartı hayattaki zorluklara karşı kendi tahtımda oturup durabilmemi kendimi zorluklara karsı koruyabılmemı, İmparatoriçe kartı ise çalkantılı ruh halimi ve üretkenliği gösteriyo.

4

43887

Sayın Hakka Talip analiz sonucu karekter kartınız Adalet,ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe.

sn. hopefull06 ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Aziz. Kartlarınızı araştırmanızı ve size ne çağrıştırtığını anlamlandırmanızı bekliyorum...

hopefull06

Kayıtlı Üye
Aziz kartı, sanırım kişiliğimi temsil eden kart, günlük hayatta çelişen, içsel karmaşaları olan, karasızlığımı ama içsel enerji sahibi olduğumu yani inançlı olmak, (daha önce kişilik analizimde Adalet çıkmıştı) olaylara mantık ve vicdan çerçevesinden bakmaya çalışmamı,
İmparatoriçe, hayatımda yakın zamanda aldığım ciddi kararları, yeni oluşumlarımı, düşüncelerimi beslediğim sürece zenginleştiğimi ve daha zenginleşeceğimi, (düşünce anlamında), anaçlık duygularımı ifade ediyor..
Hakkımda hayırlısını diliyorum :)

4

43887

sn biard analiz sonucu ruhsal amaç kartınız ;Aşıklar ve İmparatoriçe .

sn tNitrotoluen analiz sonucu ruhsal amaç kartınız ;İmparatoriçe ve Büyücü .Yorumlarınızı bekliyorum gerekli gördüğüm yerlerde yardımcı olacağım.Sevgiler...

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
sevgili nefertiti, daha önceden hiç tarot yorumu yapmadığımı ama kartlarla ilgili çok az bilgim olduğunu belirtmek istiyorum.

İmparatoriliçe kartı benim gözümde daha güçlü kadınsı nitelikler taşıyan bir kart. Güçlüden kastettiğim: zeki, çalışkan, kararlı, iradesi yüksek, ve aynı zamanda iyi ideal bir anne adayı. Büyücü kartı da sezgisel yönleri gelişmiş, psişik şeylerle alakalı olan, araştırmacı niteliklerine sahip bir insan.

İkisini kafamda birlestirip, yeryüzüne iyi bir aile kurma ve çevresindekilere hep farkındalık sahibi olması gerektiğini aşılayan bir insan modeli diyorum.

biard

Kayıtlı Üye
ben önce kartlarımın anlamlarını buraya kopyalamak ve altına yorumumu yazmak istiyorum böylelikle daha sağlıklı bir analiz olabilir diye düşünüyorum.
aşıklar:Kartın tanımı: Kartta çıplak bir kadınla, çıplak bir erkek görülür, aslında kadın Havva’ yi, erkekse Âdem’i sembolize etmektedir. Bulutların arasında görülen melek ise, dört büyük melekten biri olan İsrafil’dir. Erkeğin arkasındaki ağaç kutsal hayat ağacı, kadının arkasındaki ise, iyilik-kötülük ağacıdır. Kadının bakışları meleğe doğru, erkeğin bakışları ise kadına doğrudur. Havva, bu kartta çizilirken, İmparatoriçe ve Baş rahibe’ye benzer bir biçimde çizilmiştir. Astrolojik yönden İkizler Burcu’na karşıttır. Erkek özellikli ve hava karakterlidir.
Kehanet anlamı: Aşk, evlilik seçimi. Duygusallığın başarıyla sonuçlanışı. Sorumlulukları kabullenme ve sınavları başarma. Güzellik. Kutsallıkla, maddi duygular arasında seçim yapmak. İdealizm birliği, kararsızlık, iradesizlik ve ilham gücü. Ters anlamı: Evliliğin sona erme tehlikesi veya yanlış eş seçimi. Yanlış planlama ve ailevi engeller. Ahlaki kusurlar, zayıf seçimler.

imparatoriçe:Toprak ana olan İmparatoriçe burada çiçekler açmakta olan bir bahçede oturmakta. Önünde Mısır tanrıçası İsis için kutsal olan olgunlaşmış bir buğday tarlası uzanmakta. Arkasında ise Venüs`ün kutsal ağaçları olan selviler arasından süzülen şuurluluk görülmekte.
Kalp seklindeki şilt üzerinde ise Venüs`ün simgesi işlenmiş. İmparatoriçe`nin saçı yine Venüs`ü hatırlatan mersin ağacından yapılmış bir çelenkle sarılmış, boynunda ise yedi inciden yapılmış bir kolye durmakta. Makrokozmozdaki hakimiyeti, giydiği her biri altıgen on iki yıldızdan oluşan taç ve ucunda küre olan asası ile temsil edilmekte.
Başrahibe kozmik şuuraltının bakire halini simgelerken İmparatoriçe kendini fark etme ile oluşan fikir tohumlarından gebe kaldıktan sonraki üretken ve verici şuuraltı faaliyetlerini göstermektedir. Şuuraltı madde alemindeki gelişmelere ait bütün safhalar üzerinde kontrol sahibi olduğundan, İmparatoriçe imajları çoğaltan gücü temsil eder. Ancak madde aleminin kutsal olan ebedi ışığın bir devamı olduğu ve maddi objelerle ilgili değer yargılarının bu ışıkla oluştuğu öğrenilmelidir. İmparatoriçe, aşk tanrıçası, evrensel bereketin sembolü Venüs`tür. Başrahibe gizli İsis ise, İmparatoriçe gizliliği aydınlanmış İsis`tir.
-
yorumum: bu kartları daha çok mantığımla yorumluyorum. tespitlerime göre kartlarımdan biri dişil biri de eril. bu da bana gelişimimde mantığım ve duygularım arasında gidip geldiğimi gösteriyor. ruhsal amacım insanlara sevgi ve aşk ile yardımcı olarak sorunlarının çözümünde yol göstermek, ama önce kendi sorunlarımı çözmeliyim. geçmişi özlemeyi ya da ona bağımlı kalmayı bırakmam gerekiyor bunun için. duygularımı ve mantığımı eşit olarak kullanmalı ama duygularımı ve hislerimi izlemeliyim. maddi ve spirituel dünyalara eşit şekilde yaklaşmam gerekiyor. sorumluluklarımı ve yaşadıklarımı kabul etmeliyim ve duygularımı serbest bırakmalıyım. ve evet en önemlisi kabullenmek. yorumda çok iyi değilim ve aklıma başka bir şey gelmiyor, teşekkür ederim.

4

43887

sn nikotin-34 analiz sonucu ruhsal amaç kartınız,Azize ve İmparatoriçe...Kartlarınızı araştırmanızı ve size ne hissettirdiğini paylaşabilirsiniz...

nikotin-34

Kayıtlı Üye
sn nikotin-34 analiz sonucu ruhsal amaç kartınız,Azize ve İmparatoriçe...Kartlarınızı araştırmanızı ve size ne hissettirdiğini paylaşabilirsiniz...

sanırım tam isabet :)
kaderimde sınanma var bu çoktandır farkettiğim durum. son zamanlarda artan farkındalığım sayesinde olaylara daha sakin yaklaşıp mantığa dayandırabiliyorum.
böyle olması gerekiyormuş diyebiliyorum. hatta en tahammül edilemeyen terkedilme, maddiyat, eğitim hayatımda olan durumlara bile artık almam gereken dersler olarak bakabiliyorum. bu sabrın sonunun selamete varacağına ve olgunluğumun 10 katına çıktığına inanıyorum. çok teşekkür ederim emeğiniz için.

4

43887

sn.cherish analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Araba

sn.ZEYNOP analiz sonucu ruhsal amaç kartınız ;Aşıklar ve imparatoriçe kartlarınızın ne anlama geldiğini ve size neler fısıldadığını yorumlarınızla paylaşmanızı bekliyorum.

cherish

Kayıtlı Üye
sn.cherish analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe ve Araba .

Teşekkürler Syn *nefertiti*

Araba kartını bir kilit ya da bir koşul olarak bulunduğunu yorumluyorum.
Bildik çevrelerden çıkabilmek, bunun yaparken ihtiyaç duyulan özgürlük arzusu, tutku, kaybolan cenneti arayış veya kendi farkındalık gereksinimi duyulduğu ifadesinin blokajlarla ilgili olduğunu düşünüyorum. Ayrılmayı güven ve sevinç dolu gösteren tek tarot kartı olması özelliği, kendimde bulmam gereken cesaret, insiyatif alma, risk almayı gelişim için koşul olarak önüme getiriyor olmalı.

Tabi yapacağım tercihlerde uyarılar bu kartla geliyor; kendi gücünü tahmin etmede aşırıya kaçmama, aşırı özgüven ve coşkulu davranmamak gerektiği, öğrenilecek hala çok şeyin olduğu var yine bu kartta çünkü.

İmparatoriçe kartını çok sevdim. Aşamalı olarak ulaşabileceğim bereket, şuur açıklığı, yeni fikirler, maddi zenginlik, analık, zevk mutluluk sevilmeyecek şeyler değil :)

Ruhsal amacım madde ve manaya verdiğim değer konusunda istikrarlı olmak, manaya verdiğim değeri yüceltirken somut dünyada bu düşünme biçiminin karşılığını gerçek yaşamda ve toprak anadan istemek gerekiyor şeklinde yorumluyorum. Buna son yıllarda inanıyorum zaten kimse bişeylere gerçekten istemeden ulaşamıyor.
Bunun dışında ilişkiler manasında devam eden bir belirsizliğin ortasındayım aslında, ne istediğim biçimde devam ettirebiliyorum, ne de istediğim biçimde bitirebiliyorum. Bu duruma yeni şekil vermesi ve insiyatifi alması gereken kişiyi ben olarak gösteriyor sanki bu kartlar. Ruhsal amacım bir ilişkiden edinilecek olası mutluluk, ağırlıklı bekleyiş ve yorgunluktan daha fazlası olmalı diyerek :) aslında bilinçaltımı eleveren bir tablo çıkardım. Ama bunu en sakin, makul lisanla yapıp, işime gücüme bakayım napalım..

4

43887

maxic ,analiz sonucu kişi kartınız Aşıklar,Ruhsal amaç kartınız İmparatoriçe,Aziz

Mrs.Şeytan Analiz sonucu ruhsal amaç kartınız İmparator ,Büyücü doğum tarihinize baktığımda kişi kartınız Şeytan çıktı

mecra, analiz sonucu ruhsal amaç kartınız Azize,Araba kişi kartınız Aşıklar

Pantokrator ,analiz sonucu ruhsal amaç kartınız ;Azize İmparatoriçe, kişi kartınız Adalet

Kartlarınızı incelemenizi ve yorumlarınızı bekliyorum.Gerekli gördüğüm yerlerde yardımcı olacağım sevgiler...

BlueS

Kayıtlı Üye
Bende kartların bana ilham verdiği ve yansıttığı şeyleri yazıyorum yorum olarak umarım çok fazla sınır dışına çıkmam :cowboy:
İmparatoriçe, Büyük zorluklarla karşılaşacağımı ve bunların çok fazla yaptığım baskı ve kontrol duygusu sonucu olacağını düşündürüyor bana. Ama ne olursa olsun güçlü ve insanların gözündeki otoritesini kaybetmeyen biri olarak kalacağımı da gösteriyor.
Aziz, sırlar dünyası içerisinde yaşayan sürekli insanlara bir şeyler katmaya çalışan birini simgeleyen bir kart bence. Bilgi paylaşımı konusunda daha fazla çabalamam gerektiğini düşündürüyor bana :) Emekleriniz için teşekkürler nefertiti.
Aşıklar kartı konusunda diyebilicek pek fazla bir şey gelmiyor şuan. Eğer yazdıklarım kartlarla alakasız şeylerse düzeltin lütfen.
Tekrar teşekkürler sevgilerle.

4

43887

Bende kartların bana ilham verdiği ve yansıttığı şeyleri yazıyorum yorum olarak umarım çok fazla sınır dışına çıkmam :cowboy:
İmparatoriçe, Büyük zorluklarla karşılaşacağımı ve bunların çok fazla yaptığım baskı ve kontrol duygusu sonucu olacağını düşündürüyor bana. Ama ne olursa olsun güçlü ve insanların gözündeki otoritesini kaybetmeyen biri olarak kalacağımı da gösteriyor.
Aziz, sırlar dünyası içerisinde yaşayan sürekli insanlara bir şeyler katmaya çalışan birini simgeleyen bir kart bence. Bilgi paylaşımı konusunda daha fazla çabalamam gerektiğini düşündürüyor bana :) Emekleriniz için teşekkürler nefertiti.
Aşıklar kartı konusunda diyebilicek pek fazla bir şey gelmiyor şuan. Eğer yazdıklarım kartlarla alakasız şeylerse düzeltin lütfen.
Tekrar teşekkürler sevgilerle.

Sevgili Maxic ek olarak,ruhsal anlamda yapmanız gereken ister ahlaki ister sosyal ne olursa olsun, inandığınızı ,değer yargılarınızı sınayarak sorgulayarak tekamül sürecinde ilerlemeye devam etmelisiniz,sizin için sükunet ,inanç ,güven önemli .Bunu da yaşam yolunuzda öğrendiklerinizi belli bir hedef doğrultusunda aktarırsanız (imparotoriçe) size bahşedilen maddi manevi berekete erişeceğinizi söyler.
Peki kişi kartınız ne der ,sevgiye aşka değer veren,duygularıyla hareket eden ,özverili ,net ,yalın,karşı tarafta hep kendini tamamlayacak bir eş arayan ,kalbinin sesine kulak veren bir kişiliği gösterir,hayata bu şekilde baktığınız sürece de mutluluğa erişeceğinizi gösterir.

Pantokrator

Kayıtlı Üye
Öncelikle Sayın Nefertiti' ye teşekkür ediyorum. Her iki kartında kesiştiği nokta sabır. En iyi yaptığım şey sabretmek, doğru anı beklemek... Uzak mı yoksa yakın mı ? Daha ne kadar beklemem gerek hiçbir fikrim yok. Doğru atışı yapabilmek için biraz daha konsantrasyon gerek. Yani zaman.. Yani sabır... :)

thgece

Kayıtlı Üye
Biraz geç olacak ama...
Ruhsal amaç kartlarım: Azize ve Ermiş
Bence Ermiş kartı kendi içinde, kendi değer yargılarınla huzuru, cevapları aramakla, öğrenmekle ve başkalarına öğretmekle; Azize de bunu yaparken iç sesine güvenmekle ilgili.Şahsen iç sesine güvenmenin etkisini ilk elden yaşadım.Geçen sene en küçük hücreme kadar eve dönmem gerektiğini, babamla vakit geçirmem gerektiğini hissettim ve herkese rağmen üniversiteyi bırakıp eve döndüm. Ardından 5 ay sonra babamı kaybettim.
Yorumda eksiklikler olabilir açıkçası pekte emin olamadım şimdi.Bu arada gerçekten teşekkürler sayın Nefertiti. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...