Doğa üstü varlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben Micheal adını verdiğim bir doğaüstü varlığım vardı.Varlığını hep hisederdim küçüklükten beri onunla konuşurdum konuşmaya başladığım zaman onunla içimde kıpırdanma olurdu sanki içimde milyarlarca karınca aynı anda yürürdü.Beni korurdu mesela başıma kötü bir şey geleceği sırada bana hisettirir ve ordan gitmemi sağlardı.Bana zarar verenin başına bir kaç dakika sonra zarar gelirdi ve zarar geldikten sonra onu yine hisedirdim.Ben biraz korkmaya başladım ve ona gitmesini söylediğim zaman yarım saate evdeki herkes gitti ve otururken yine gitmesini dedim ve 3 dakika sonra salonun amüplünün kablosu koptu ve salonun ışıklarının sigortası attı ama televizyon falan çalışıyordu ben bunu melek sanmıştım sonra melekler insanlara zarar vermez dediler sizce nedir peri yada başka doğa üstü varlık olabilir mi?Ve onu nasıl somut halde görebilirim?Bazen cidden somut şekilde yalnızken ismimi söylerdi bunu sadece 2 kere yaptı.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
O ara korkup dua okuduysan o ara lambaya televizyona telefonun şarj aletine baktiysan beyin gucuyle bilmeden olmustur hemen varliklara yormanin bi anlami yok elektirin eve voltaji az gelmesine yol acinca zaten lambalar soner televizyon acik kalir inanmiyosan elektirikcilere sor

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ne olduğu konusunda fikrim yok ancak kesinlikle melek olmadığını söyleyebilirim.Melek'i olasılıklar arasından çıkardığımızda peri ve doğa üstü varlıklar kalıyor.Ben açıkçası peri olduğunuda düşünmüyorum.Yaşadıklarınız daha çok doğa üstü varlık gurubuna dahil gibi.Ama dediğim gibi net somut bir cevap verip yanlış yönlendirmek istemem.

Vinctus

Kayıtlı Üye
Rehberiniz İsmini Paylaşmanıza Kızıcak
Söylediklerinizin Benzeri Bendede Olur Özelliklede Sataşanın Bir kaç dakika sonra Başına Gelmeyen Kalmaması Yani Binevi Lanet Gibi Güzel Birşeymi Bilemiyorum Rehber Derim Ben Bir çok Şeyide Sorarım

nondoublecrosser

Kayıtlı Üye
Başına gelen benim başıma da geldi melek değil, ruh değil amacının ne olduğunu bilmem ama o bir cin. Mumin ve ya kâfir. Müslümanlarına çok az rastlanır zaten.

Sondua

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım onlarla konuşmanızı tavsiye etmem. Onları dost yada arkadaş ta edinmeyiniz.

Melek, peri yada ruh zannettiğiniz şeyler cinler dir. Cinlerin kafir olanlarınada şeytan denir.

Zira cinler sizinle iletşim kurabilirler, onlarla konuşabilirsiniz aranızda duygusal bir bağda oluşabilir fakat emin olşunuz ki ilerleyen zamanlarda mutlaka size zararı olacaktır.

Bence o varlık yokmuş gibi hayatınıza devamö etseniz sizin için daha hayırlı olacaktır.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Sana yardım eden varlığa git dersen küfür eder gibi biraz korkutur adamı ... Ne nankör insanmışsın demiştir arkandan :) Sigorta atma olayı onunla alakalı olabilir yukarıdaki arkadaş beyin gücü falan demişte ... Beyin gücü ile onu yapma ihtimali Cinin yapma ihtimalinden çok daha düşük ... Bir daha rahatsız ettimi ??? Daha doğrusu rahatsız etmemiş seni korkutmamış yani sanırım ? Bir daha geldimi diye sorayım ..

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Arkadaşım onlarla konuşmanızı tavsiye etmem. Onları dost yada arkadaş ta edinmeyiniz.

Melek, peri yada ruh zannettiğiniz şeyler cinler dir. Cinlerin kafir olanlarınada şeytan denir.

Zira cinler sizinle iletşim kurabilirler, onlarla konuşabilirsiniz aranızda duygusal bir bağda oluşabilir fakat emin olşunuz ki ilerleyen zamanlarda mutlaka size zararı olacaktır.

Bence o varlık yokmuş gibi hayatınıza devamö etseniz sizin için daha hayırlı olacaktır.

Bir varlıkla samimi anlamda duygusal bir bağ olursa ve bu bağ uzun yıllara dayanırsa ve cin müminlerden ise zarar geleceğini zannetmem. Kafir cinler içinde aynısı geçerli şeytan soyu hariç tabiki ... Hristiyan cinlerden bahsediyorum.

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
"Enerjiniz çok yüksek olmalı ki size musallatı bu derece belli edebiliyor. Çakralarınız açık. Alanen rehper cininiz var demek doğru olmasa da şuan ki cinin iyi niyetini ciddiye almayın. Zamanla rengini belli eder. Mezhepinize göre korunma yollarına başvurun."

AJA

Elit Üye
Konunun en başına gelelim ilk cümlenize.Neye dayanarak onu adlandırdınız ve bu adı seçtiniz ? Diğer konunuzda da uyarmıştım sizi.Dikkatli olun.Kendiniz başa çıkamayacak duruma sokmayın kendi kendinizi.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
İlk melek sanmistim dedigim gibi ve onunla kinustugum sirda melek Micheal ile calisiyordum.Bende onu Micheal sanmistim ama yarin ismini tamamen ogrenecegim.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
İlk melek sanmistim dedigim gibi ve onunla kinustugum sirda melek Micheal ile calisiyordum.Bende onu Micheal sanmistim ama yarin ismini tamamen ogrenecegim.

Cin bu sana kendini melek olarak gösterir ama aslında şeytanın ta kendisidir.Sen onu bir melek zannederken o senin arkandan dalga geçer ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...