telepati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aymarley

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim bu telepati yaptığım adam bana aşık olduğunu ama çekindiğini söylemiş ortak arkadaşımıza şuan mutluluktan ölebilirim işe yaradığına mı sevineyim adamında bana aşık olduğuna mı bilmiyorum :D sadece 6 gün boyunca deneyip bırakmıştım işe yaramıyor diye meğer işe yarıyormuş :) şimdi de bana açılması için mi yapmalıyım yoksa aşık olması için devam edeyim mi yapmaya :D

karanlık yolcu

Banlı Kullanıcı
benimde konuştuğum biri var telepati yapıyorum hep onunla konuşurken ama durum biraz karşık bütün büyülü güçlerde bir araya gelse biz bir araya gelemeyiz .konuşuyorum onunla ama platonik benim ki biraz. sizce de bu durumda telepati işe yarar mı ?

Rahent

Kayıtlı Üye
benimde konuştuğum biri var telepati yapıyorum hep onunla konuşurken ama durum biraz karşık bütün büyülü güçlerde bir araya gelse biz bir araya gelemeyiz .konuşuyorum onunla ama platonik benim ki biraz. sizce de bu durumda telepati işe yarar mı ?

Öncelikle şüphecisin, daha fazla inançlı ve istikrarlı olman gerekli, telepatide inanç en önemli etken. Kendine biraz daha zaman tanı. Karşıdaki kişiye herhangi bir duygu veya düşünce yolladığın zaman aslında bunu o kişi hemen o anda hissedemeyebilir, bunun sebebi karşındaki kişininde çalışan bir düşünme mekanizması, beyni var ve öncelik kendisinde. Telepati yaparken karşımızdaki kişinin aklına bir düşünce yerleştiririz ve bu düşünce zamanı geldiği zaman etki etmeye başlar ve bu kişiden kişiye göre değişir, kafası çok bulanık veya sürekli stres halinde düşünceler içerisinde boğulmuş biri ile telepatik bağ kurmak nispeten daha zordur. o yüzden çalışmalarını daha fazla inançla ve daha sık tekrarla pekiştirebilirsin, ısrarcı olmak gerekli yoksa yolladığın mesajlar bulanık bir zihinde kaybolmaya mahkum olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...