yaşanmış iki olay

Rahent

Kayıtlı Üye
Akrabalardan cin vakaları,

merhabalar arkadaşlar, geçen gün aile toplantısı vardı bizim, yemekli içkili vs. konu konuyu açtı cin vakalarına geldi. Anlatan kişiler güvenilir ki kendisi teyzem ve kızı olur. dediklerine göre çanakkale de bir tanıdıkları varmış, kocası emekli olunca çanakkale ye taşınıyorlar yazlık site tarzı biryer. aradan bir süre geçince karı-koca varlıkları görmeye başlıyorlar sokakta. şekilleri ile ilgili tarif verilmedi. dediklerine göre her gece düğün yapıyorlarmış, hiçbir ses yokken gecenin köründe bir anda garip müzikler ve kalabalıklar beliriyormuş vs. konu burada kopuyor kadın anlıyor ve ses etmiyor durumdan şikayetçi değil alışmak gerek diye düşünüp karışmıyor. fakat kocası bir gece bunlara camdan bağırarak küfür etmiş ve adamı dövmüşler, evin içinde bir o duvardan bir bu duvara adam savrulmaya başlamış ve her gece gelip düzenli olarak adamı dövüyorlarmış. şaka değil anlatan kişi akli sağlığı yerinde teyzem. karısı da teyzeme onların bir suçu yok bu hayvan onlara küfür ediyor ondan bunu dövüyorlar yoksa zararsızlar demiş. dayak seansı teyzem oradayken de olmuş.

ikincisi ise teyzemin kızının ufakken ablasının üzerinde görmesi vakası; kendisi de gayet sağlıklı ve iş güç sahibi okumuş biri; ablasının üstünde gece istanbuldaki evlerinde bundan yaklaşık 15 sene önce ki o zamanlarda kendisi 14 15 yaşlarında oluyor, ablasının odasına giriyor ve tam o esnada ablasının üstünde 1.50 boylarında çirkin suratlı bir varlık görüyor ve camdan balkondan iki tanesi daha evin içine dalıyor, iki saniye sonra kardeşi farkeden varlıklar balkondan ve camdan tekrar atlayarak evden uzaklaşıyorlar ve en son çıkan arkasına dönüp kıza sırıtıyor ve camdan tüyüyor. ablasını zorla uyandırıyorlar ve ablası durumu kabul ediyor ve durumun farkında olduğunu ama aileye anlatmadığını söylüyor. hocaya falan gittiler mi orasını anlamadım muhabbet çok saçma bir yere bağlandı sonra, zaten konu da alakasız biryerden buraya bağlanmıştı. herneyse benim şahsi kanaatim varlıkların aralarında etliye sütlüye karışmayan bir güruh olduğu hatta yerine göre iyiliklerinin bile dokunabileceği bir güruh var gibi, ahlaklı ve etik. kafamı kurcalayan soru da şu, ya biz hayatımız da sürekli bu varlıklarla etkikleşim içinde isek ve iyi olanlarından yardım kötülerinden şer alıyorsak?

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Güruh kelimesi hoşuma gitti.
Evet bu konuda haklısın.
İnsan dışındaki varlıklar insanları iyi veya kötü etkilerler.
İnsanlarda diğer varlıkları etkiler.
Fakat buna detay katmak gerek. ne durumda etkilersin veya etkilenirsin. ne zaman , nerde neden ve niye.
Bunlarda ayrı sorular cevaplanması gereken sorular.
Her dilenciye para atmıyoruz ama bazısına atıyoruz içinden geliyor. neden ?