Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Büyü ve Etik (Soru benden cevaplar sizlerden)

Rep Puanı : 9584
    Ettiği Teşekkür
    441
    407 mesaja 1.057 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    87

Standart Büyü ve Etik (Soru benden cevaplar sizlerden)

Tanımadığımız kişiler için çeşitli aşk-bağlama büyüleri,işleri rast gitsin ve negatif türden büyüler,ayırma, ya da büyü bozma konusunda bazılarımız aktif bazılarımız fikirler veriyor,yardımcı olmaya çalışıyor.

Peki şöyle biri durumda: biz profesyonel büyücüyüz ve tarafların her ikisini de tanıyoruz, ve biri diğerini kendine aşık etmek istiyor. veya onunla anlaşamadığı bir konu var, onda onu bastırmak,susturmak istiyor. Veya X kişisi geldi ve büyü yaptırmak istediği kişi tesadüf sizin kardeşiniz kuzeniniz veya az ya da çok tanıdığınız biri çıktı. Veya büyü yapılmış kişi size geldi ve yaptıranın da sizin tanıdığınız biri olduğunu farkettiniz?

İş iştir der ve o büyüyü yine de yapar mısınız? Neden? Yapmaz mısınız ? Neden?

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Rep Puanı : 10856
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    1.156 mesaja 2.671 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    89

İş açısından baktığım zaman yapmam gerektiğini düşünüyorum. Çünkü belirli bir bedel karşısında hiç tanımadığım kişilere büyüler yapıyorsam, yine aynı şekilde belirli bir bedel karşısında o kişinin istediği kişiye de büyü yapmam gerekiyor, büyü yaptırmayı istediği kişi kardeşim bile olsa..

Konuya özgür irade açısından baktığım zaman yapıp-yapmamanın benim elimde olduğunu görüyorum. Büyüyü yaptırmak isteyen kişiye yapmayacağımı söylerim ve sebebini de belirtirim. Majisyen bir kişi kendisine başvuran her kişinin büyü isteğini yapmak yerine getirmek zorunda değil, bu durumdan dolayı yapmamanın sorun olmayacağını düşünüyorum.

Verdiğim cevapların yeterli olmadığını biliyorum ve bende bu sorunun cevabını merak ediyorum.

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Değişim güzeldir, olması gerekendir...

Aspanda Bürküt, jerde Kökbörü bol!

3. Tai Chi Chuan Üyemize teşekkür edenler:
    gümüş (08.02.2015)

Rep Puanı : 3183
    Ettiği Teşekkür
    738
    832 mesaja 1.471 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Ailem, akrabam, arkadaşım yada azda olsa tanıdığım biride olsa, sevdiğim insanları şiddetle korurum. Büyü yaptırmak isteyen kişi ben reddetsem bile başkasına gidecek sonuçta. Gitmesine izin vermem çünkü Bir şey yapmayı kabul etmemek, görmezden gelmekle ayni şey. Bu yüzden büyü yapmak isteyen kişinin başına kötü şeyler gelebilir, yakınımdan uzak tutarım.

5. kıvep Üyemize teşekkür edenler:
    gümüş (08.02.2015)

Rep Puanı : 6182
    Ettiği Teşekkür
    1.074
    1.278 mesaja 2.945 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    62

Ben bu konuda şöyle bir yol izlerim

Diyelim bir vatandaş geldi birisini aşık ettirmek istiyor istediği kişide benim kız kardeşim veya çok yakın bir akrabam

Önce olayı didiklerim haklı veya haksız bir durum var mı ? Bende bir erkeğim ama şunu da kabul ederim bazı erkekler piskopatlıklarına katlanmayan kızları büyü yoluyla elde etmeye çalışıyor boynuna bir tasma takmayı sevgi sanıyorlar bu durumda ben o büyüyü yapmam

Yakınım olan kişi bu adamı istemiyorsa ozamanda büyü yapmam ( istese zaten arkadaş niye büyü yaptırmaya çalışsın ki )

Yani her iki şekildede yakınımı korurum ve çıkar yol olarak yakınımı kendisine aşık etmek için büyü yaptırmak isteyen adamı o yakınımdan vazgeçmesi için büyü yaparım

Ben yakınlarım konusunda biraz korumacıyımdır elin adamına heba etmem yakınımı.

7. yare-i yarim Üyemize teşekkür edenler:
    gümüş (08.02.2015)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Büyü olarak bir çalışma yapmazdım ancak kişinin üstünde bir büyü varsa bunu kaldırırdım şifa ve arındırma çalışmaları yapardım.

9. Selenit Üyemize teşekkür edenler:
    gümüş (08.02.2015)

Rep Puanı : 20179
    Ettiği Teşekkür
    2.052
    1.018 mesaja 2.294 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    149

Sevgili gümüş sana bunun cevabını detayıyla fazlasıyla verdim biliyorsun Ama burdan da söyliyim.Benim yakınım olacağından o kişi yapmam ! Yaptırmak isteyene tamam derim nasıl bana böyle bir istekle geldi diye ona yapar kapak olarak iade eder yollarım
    Kıskancım ben sevdiklerime kimse dokunamaz bedeli ne olursa olsun..

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

11. 3 kişi AJA üyemize teşekkür etti:
    Alphaspral (17.02.2015), gümüş (08.02.2015), yare-i yarim (08.02.2015)

Rep Puanı : 9584
    Ettiği Teşekkür
    441
    407 mesaja 1.057 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    87

Aşk büyülerinde sanıyorum tanıdıklarımıza ister istemez koruyucu oluyoruz- etik olarak tanımadıklarımıza da dikkatle yaklaşmak lazım ayrı konu.
    Ben ... aboo yolarım hiç acımam öyle bir durumda sanırım,yani büyü yaptırmak isteyen laf olsun diye değil de psikopata bağlamış ise- profeşınıl olmakta bir yere kadar yani

Ama aşk üzerinden gidince bu böyle ve biz büyü yaptırılacak kişiyi hep hatun kişi olarak algıladık-kızlara yönelik korumacılık genlerde var. Tam tersi olsa?
    Veya ayrılmak-boşanmak istiyor bir çiftimiz?

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

Rep Puanı : 20179
    Ettiği Teşekkür
    2.052
    1.018 mesaja 2.294 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    149

Kendileri ayrılsın derim..Fikir bile sunmam.Büyü yapmadan bile o durumda insanlara fikir sunduğuma bazen pişman oluyorum.Bırak yapmayı
    Nasıl evlendiyseniz boşanın der çekilirim.O yaptırmak isteyenede muhakkak bir ders veririm bunu ''benden'' istediği için.

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

14. AJA Üyemize teşekkür edenler:
    gümüş (08.02.2015)

Rep Puanı : 6182
    Ettiği Teşekkür
    1.074
    1.278 mesaja 2.945 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    62

Alıntı gümüş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama aşk üzerinden gidince bu böyle ve biz büyü yaptırılacak kişiyi hep hatun kişi olarak algıladık-kızlara yönelik korumacılık genlerde var. Tam tersi olsa?
    Veya ayrılmak-boşanmak istiyor bir çiftimiz?
    Benim şöyle bir düşüncem var bu konuda seven insan eğer gerçekten seviyorsa sevdiğine büyü yapılmasına izin vermez sırf kendi istiyor diye sevdiğinin iradesini elinden almaz yani ona kıyamamalı seven insan

Yok eğer yapıyorsa ozaman bu sevgi değil sadece takıntıdır bu durumda yaptırmak isteyen kız mı erkek mi pek farketmez benim için değer verdiğim insana bunu yaptırmak isteyen gene bir karşılık alır benden.

Konu gümüş tarafından (08.02.2015 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

16. 2 kişi yare-i yarim üyemize teşekkür etti:
    AJA (08.02.2015), gümüş (08.02.2015)

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14256
    Ettiği Teşekkür
    2.050
    1.302 mesaja 3.363 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    111

Yaparım ama tanıdığa yaptığım için daha fazla ücret alırım (yanlış anlamış olabilirim )
    -not: büyü yapamıyorum.

18. 2 kişi hazaR üyemize teşekkür etti:
    gümüş (08.02.2015), yare-i yarim (08.02.2015)

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)