Gizlimabet arka planı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm

Forumda öneri kısmı mevcut değil sanırım. Bende buraya açtım konuyu. Forumda uzun yazılmış konuları okurken bir süre sonra yazılar gözü çok rahatsız ediyor. Bir düzenleme yapılmasını rica ediyorum. Siyah arka plana beyaz yazılardan dolayı olabilir.

Madem sorular bölümü bunu sormazsam olmaz. Yukarıda yazdıklarım sadece bana mı oluyor :willy_nilly:

AJA

Elit Üye
Yok yukarıda yazdığınız sadece size olmuyor :) Urum bir konu açmıştı tema ve rengi ile ilgili hatta anket olması lazım.Durum şuan nedir bilmiyorum.Mabet kullanımı bölümünde şikayet ve istekler kısmı vardı konuyu açabileceğiniz.Oraya taşınacaktır.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yok yukarıda yazdığınız sadece size olmuyor :) Urum bir konu açmıştı tema ve rengi ile ilgili hatta anket olması lazım.Durum şuan nedir bilmiyorum.Mabet kullanımı bölümünde şikayet ve istekler kısmı vardı konuyu açabileceğiniz.Oraya taşınacaktır.
İki konu okuyayım dedim gözlerim sanki yuvalarından fırlayacak :) İnşallah kısa zamanda bir çözümü bulunur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aja nında dediği gibi forumda öneri şikayet ve talep bölümü var. Forum kullanımı Bölümünde tema Değişikliği anlatılıyor. Uzun zamandır üyesiniz aslında bunları bilmeniz lazım. Forumun en Altında sol alt köşede tema seç var. Bu tema dışında farklı renklerde tema mevcut. Mobil uygulama var. Aynı zamanda telefondan Tapatalk Uygulaması da mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...