Tarot kartlarını nerden bula bilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AVP

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben Tarot kartlarını nerden bula bilirim satın mı almam gerek?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnternet alış veriş sitelerinden, kitap evlerinden satın alabilirsiniz.

4

43887

Bende almak istiyordum fakat kart kişiyi seçer derler ya inatla almadım. Sevdiğim bir ablam başka şehirden evrensel tarot ve melek tarotu yolladı. Şimdi bende katina veya peri tarotu almak istiyorum fakat kararsızım hangisini almalıyım bilemiyorum.

sevgili pembekuvars ,evet kartın enerjisi sizinle iletişim halinde olmalı tabi bunun için de eyleme yönelik davranmak daha mantıklıca,inatla almamaktan ziyade :) Ben bu desteyi istiyorum demelisiniz...Ben Tarot yorumlayıcısıyım fakat katina ilede bakım yapmışlığım var.Her iki destemle de ayrı hikayem vardır.Hatta Katinayla tanışmışlığım bayram öncesi birgüne dayanır. İlla almalıydım sanki beni çağırıyor gibi ,herkes bayram alışverişini yaparken ben kitapçıya gitmeliydim.Gittiğimde sadece bir adet katina destesi kalmıştı sanki beni bekliyordu :)Evet dediğim gibi deste kişisini seçer, ama bunu eyleme dökmekte bizim elimizdedir.:)
Tanıdığınız kişi size Tarot yolladı ise en makbul olanıdır tabi Tarot Yorumcusu olmak istiyorsanız;çünkü yazınızda Katina yada Peri Tarotundan bahsetmişsiniz ikisi kendi alanında farklı destelerdir.Kararsız kaldıysanız kendinize biraz daha zaman tanıyın, bu arada sitemizde hem Tarot'la ilgilii yazılanları hemde Katina destesiyle ilgili yazılanları okuyun...sevgiyle...

Rahent

Kayıtlı Üye
Ben bugün dnr dan aldım rider waite destesi ahşap kutuda kitapçığı ile birlikte 25 tl

Keira

Moderator
Konuya gereken cevap verilmiştir. Daha önce de benzer sorular sorulmuştu. O konulardaki cevaplara da bakabilirsiniz. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...