Astral Seyahat En Doğru Teknik

astralseyahat

Kayıtlı Üye
Biliyorum defalarca açılmıştır bu konu ama bilmek istediğim şu, astral seyahati gerçekleştirebilmek için hangi tekniği uygulamalıyız? Herkes bir şey diyor ve kafam gittikçe karışıyor. Gerçekten deneyimi olan biri en doğru tekniği anlatabilir mi lütfen? Teşekkürler.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Herkesin teknigi farklidir mesela ingilizce ve turkce farklidir ama ayni seyleri derler.Ornegin Hello ve Merhaba hepsi ayni kapiya cikar.

astralseyahat

Kayıtlı Üye
Ben herkes için en işe yarayan yöntemi merak etmiştim ama yine de teşekkürler.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Akşam yatarken değilde sabah yeni uyanmışken astral projeksiyon denemek faydalı bir tekniktir. Çünkü sabah zihin daha boş olmaktadır. Astralde ne kadar çok düşünürseniz o kadar zor çıkarsınız.

xforest

Banlı Kullanıcı
Gece uyumadan once sabah gozlerini actigin anda astral seyahat deneyimini yasiyacagini benimse ve sabah uyandiginda zihninde tek bir dusunce kalmaksizin astral yapmaya calis, basaracagindan eminim.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Teknik diye bir şey yok. Uyku ile uyanıklık arasını yakaladığın an çıkarsın. Teta seviyesi, derin transı araştır.

canmert196

Kayıtlı Üye
Isin asli herkezin teknigi kendine iyidir biri o teknikle cikar ben o teknikle sonuc alamam ama kedime uygun kendi gelistirdigim teknik farklidir sonuc alirim basarili olurum herkese gore degisen bir durum bu.Ben en iyisi su derim siz o teknikle sonuc olamassiniz ama baskasiyla alirsiniz oznel birsey kisaca genelleme yapilamaz