doğa üstü varlıklar ile iletişim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mka68

Kayıtlı Üye
Çok uzun süredir bu tarz konulara merak sarmış biriyim. çok yoğun şekilde bilgiler edinemedim ama en azından boş boş varlıklarla iletişime geçmek istiyorum diyecek kadar bilgisiz değilim. Enerjimi sürekli yükseltmek için kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum işede yarıyor ama yükselttiğim enerji beni daha az uyur hale getirdi sebebini anlamayamadım henüz.Öncelikli sorum bu uykumun azalması sorunmu yoksa iyimi normalde 10-12 saat uyuyan bir insandım uzun sürelerdir yavaş yavaş uyku saatlerim düştü en son 4-5 saate düşünce sorun olabileceğini düşündüm bu konuda bilgili bir arkadaşın yorumunu almak isterim.Yaptığım çalışmalar meditasyon ve düzenli beslenme ağırlıklı özel diyetler ve değerleri yüksek yemeklerle yapıyorum ve pozitif enerji üzerine çalışıyorum sürekli.Amacım ise bir varlık ile karşılaşabilecek güce gelmek enerjimi yükseltiyorum karanlıkda alıştırmalar yapıyorum ve olası sonuçları derin şekilde yorumluyorum.ve son bir aydırda kendimi hazır hissediyorum bir varlık ile iletişime geçmek istiyorum ama bunun nasıl birşey olması gerektiğine karar veremedim bu konudada bilgili arkadaşlardan destek almak istiyorum şimdiden çok teşekür ederim :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Varlıkla karşılaşmak için geçerli bir sebebiniz vardır sanırım.Belkide her şey yalnış gidicek bir ay yükseltmek için uğraştığınız enerjiniz bir parazite yemek olucak.Bilemeyiz.

dugukann

Kayıtlı Üye
Günlük 5 saatlik uyku yeterli.İnsanın fıtri uyku ihtiyacı 5 saattir.
Öyle çok fazla beslenmeye de gerek yok.
Beden ve nefis inceldikce ruh kuvvetlenir.

end

Kayıtlı Üye
Çok uzun süredir bu tarz konulara merak sarmış biriyim. çok yoğun şekilde bilgiler edinemedim ama en azından boş boş varlıklarla iletişime geçmek istiyorum diyecek kadar bilgisiz değilim. Enerjimi sürekli yükseltmek için kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum işede yarıyor ama yükselttiğim enerji beni daha az uyur hale getirdi sebebini anlamayamadım henüz.Öncelikli sorum bu uykumun azalması sorunmu yoksa iyimi normalde 10-12 saat uyuyan bir insandım uzun sürelerdir yavaş yavaş uyku saatlerim düştü en son 4-5 saate düşünce sorun olabileceğini düşündüm bu konuda bilgili bir arkadaşın yorumunu almak isterim.Yaptığım çalışmalar meditasyon ve düzenli beslenme ağırlıklı özel diyetler ve değerleri yüksek yemeklerle yapıyorum ve pozitif enerji üzerine çalışıyorum sürekli.Amacım ise bir varlık ile karşılaşabilecek güce gelmek enerjimi yükseltiyorum karanlıkda alıştırmalar yapıyorum ve olası sonuçları derin şekilde yorumluyorum.ve son bir aydırda kendimi hazır hissediyorum bir varlık ile iletişime geçmek istiyorum ama bunun nasıl birşey olması gerektiğine karar veremedim bu konudada bilgili arkadaşlardan destek almak istiyorum şimdiden çok teşekür ederim :)

Güzel kardeşim benim düşüncem şuki kimsenin formülüyle iletişime geçemezsin, ancak Yüce Rabbim rızasıyla bu olur. Sen ne istediğini bilmiyorsun bence. Seni eleştirmek için söylemiyorum. İnsanın iyiside var kötüsüde var, caniside var. Bunu hepimiz biliyoruz ama başka alemlerde kötünün nekadar kötü olduğunu tam bilemiyoruz. Ya çok istedin diye böylesi sana gelip hayatının sonuna kadar ruh sağlığını bozarsa. Yazık olmazmı. Cesaretine ve heycanına saygı duyuyorum, bence içinde bulunduğun boşluğu sorgula.
Not: Her soru ve görüş önemlidir ve saygı duyarım, samimi fikrimi yazdım.
Sevgiler

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Haberlerde izlmiyek sonra bir hastalıktan tahtalı köye gitti diye fazla uğraşma derim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Uykuda yemekte belli bi sınır yok, bünye ihtiyacı olanı aldımı kendini iyi hisseder, benim için 4 saat uyku, 10 saat uykunun yerini tutmaz ama iyi hissediyorsan yeterli geliyordur.
Ama bu konularla uğraşanlar çok uyuyabiliyor, tanıdığım biri işlem yaptıktan sonra 24 saate yakın deliksiz uyumuştu, uyku insanı şarj edip enerjisini yükseltiyor doğru ama işlem yapmadan önce az uyuma kısmını bilemiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bazı durumlarda uyuma süresi 2 saate de düşebilir. Bu yorucu olur. 4-5 saat normal pek sıkıntı yok.
Varlıksal konular biraz başka, çalışmalarınıza devam edin sitede araştırmanızı genişletin bir şeyler bulacaksınız. Bulduğunuz ve kafanıza yatan şeyi sorun detaylandıralım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...