Yasak Perilerin Fotoğrafı

jensına

Kayıtlı Üye
Periler böyle değil gerçekte görseniz güzellikleri nedeniyle basınızı kaldırıp bakamazsınız bile.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Periler böyle değil gerçekte görseniz güzellikleri nedeniyle basınızı kaldırıp bakamazsınız bile.

Yüzlerce hatta doğruyu söylemek gerekirse binlerce peri türü vardır.
İnsanlığın şuana kadar hiç görmediği, hiç bilinmeyen gökyüzünün en üst kısımlarında yaşayan, denizin en derin kısımlarında yaşayan, ateşin, volkanların en derin kısımlarında yaşayan, aynı şekilde toprağın en derin katmanların yaşayan periler vardır.

Periler, biz insanlar gibi fiziksel bedenlere sahip değildirler, çok ince görünmesi çok zor olan gazlarla kaplı enerji bedenleri mevcuttur. Türlerine göre farklı görünümlerde ve renklerde bedenleri mevcuttur. Her peri insanın gözüne hitap eden bir güzelliğe sahip değildir. Çok büyük boyutlarda olanlar, kızgın bir gorile benzer görüntüye sahip olanlar hatta biraz korkutucu görünümlere sahip olanları vb. şekilde farklı görünümlere sahip olanları mevcuttur.

Yakın bir süre içinde perilerle ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yüzlerce hatta doğruyu söylemek gerekirse binlerce peri türü vardır.
İnsanlığın şuana kadar hiç görmediği, hiç bilinmeyen gökyüzünün en üst kısımlarında yaşayan, denizin en derin kısımlarında yaşayan, ateşin, volkanların en derin kısımlarında yaşayan, aynı şekilde toprağın en derin katmanların yaşayan periler vardır.

Periler, biz insanlar gibi fiziksel bedenlere sahip değildirler, çok ince görünmesi çok zor olan gazlarla kaplı enerji bedenleri mevcuttur. Türlerine göre farklı görünümlerde ve renklerde bedenleri mevcuttur. Her peri insanın gözüne hitap eden bir güzelliğe sahip değildir. Çok büyük boyutlarda olanlar, kızgın bir gorile benzer görüntüye sahip olanlar hatta biraz korkutucu görünümlere sahip olanları vb. şekilde farklı görünümlere sahip olanları mevcuttur.

Yakın bir süre içinde perilerle ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. :)

Bu mesajınızdan sonra perilerle ilgili konu açmanızı sabırsızlıkla bekliyorum.
Periler için duyduğum şey bedensiz varlıkların girdiği şekillerdir,bu duyumumun yanlış olduğunu düşünüyorum şu anda.

LaQ3ra.jpg

qYEBLQ.jpg

Bu resimler hakkında ne düşünüyorsunuz ? peri olduğu söyleniyor.

Ori

Kayıtlı Üye
Olsa güzel olurdu. Olmayan varlıkları varmış gibi gösteren fotoğrafın sahibine buradan lanetlerimi yoluyorum.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Hatırladığım kadarıyla o resimdeki nesnenin el yapımı yani insan yapımı olduğu açıklandı.

Periler öldükleri zaman katılaşmazlar yani bu şekilde fiziksel bir ölü bedene sahip olmazlar. Gazlarla kaplı,enerjiyle kaplı bedenleri yok olur, can yani ruh dediğimiz bedenleri ise O'na, doğaya geri döner ve yeni bir hayat için beklemeye, hazırlık yapmaya başlar.

-Bazı periler çok iyi kamuflaj ustasıdır. Düşünce ile farklı bir görünüme, şekle girebilir, farklı elbiseler oluşturabilir ama bu genellikle kısa süreli olur hatta bazen hata yaptıkları bile olur. Örneğin bir elbise oluşturmak istediği zaman bir kolu olmayan yada bir parçası eksik elbise oluşturabiliyorlar. Hatta bu yaptıkları hatalar periler arasında gülünç durumlara yol açabiliyor. :)

Kısaca söylemek gerekirse halk arasında yayılmış olan periler şekilde şekle girebilir inancı doğru değildir. Onlarında bir ana bedenleri mevcuttur.

Sevgiyle Kalın... :)

O nasıl bir peri öyle tövbe tövbe çok ürkütücü düşünsenize musallat oluyorlar evin içerisinde bizi kovalıyorlar :(