Melek enerji renklerinde kırmızı ve siyah

gümüş

Kayıtlı Üye
Meleklerle çalışan arkadaşlar: kan kırmızısı ve siyah renk referansları hakkında bilginiz var mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Melek enerjisi olarak değil de farklı biçimde anlatmaya çalışayım.
Evrensel olarak kırmızı yaşamdır. Kırmızının sırları da çoktur ve derindir. Kırmızı en yüksek frekansa sahip renktir aynı zamanda. Kanımızın kırmızı renkte olması da tesadüfen olan bir şey değildir, Hemoglobin merkezinde bulunan porfinin halkasının merkezinde demir iyonu kana kırmızı rengi veren şeydir. Bazı varlıkların da demirle etkisiz hale gelmesi ve hatta etki altına alınabilmesi ile de arasında bir ilişki vardır. Dedim ya, kırmızı çok derin sırlar ihtiva eder.. ;)

Siyah ise aslında doğada yoktur. Zaten renksizlik ve hiçlikte siyah kavramı anlaşılır. Hem vardır hem de yoktur. Evreni saran kara madde bilim insanlarını fıtık eder ve siyahın da sırları çoktur.

gümüş

Kayıtlı Üye
Melek derken tereddütte kaldım aslında da hani bir şey oldu mu cindir canım cin cin deriz ya, ama bir şey yani :)

4

43887

Sevgili gümüş melek enerjileriyle çalışırken aldığın sembol renkleri kastediyorsun sanırım.Çünkü öyle bir durumu ben yaşadım bir ara çok yoğun şekilde rüya melek enerjileri ile çalışırken sürekli sembol renk olarak canlı kıpkırmızı renkler görüyordum ,mesela çok güzel bir kadın kulağında kıpkırmızı canlı bir küpe,süslü bir fil üzerinde kırmızılar gibi...sonra sonra semboller üstüste yığılmaya başlayınca bu sefer kök çakramı işaret eden şemboller almaya başladım ,sonra ardı geldi.Bakımımda Büyü olduğu ortaya çıktı,fazla açmadan anlatma gereği duydum.Chillout'un dediği gibi kırmızı derin sırlar barındırır.Eğer bilgiyi aldıysan muhakkak geriside gelir zaman her şeyin ilacı...Sevgiler...

La-edri

Kayıtlı Üye
Hangi sebebden dolayi bu soruyu yönelttiniz biraz ayrinti ile acsaydiniz keske. Siyah ve kirmiziyi ayni cümlede kurmus olmaniz beni biraz yaniltti, zira bu iki frekans pes pese olacak yada ayni anda olacak sey degil arada nuanslar ve yogun farklar vardir. Ama tabiki ben konuyu tamamen yanlis anlamis da olabilirim :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Aslında sır değil de nasıl kelimelere dökeceğimden emin değilim.
Genellikle kendim ya da başkalarına renk öneririm- herhangi bir durum için. maviyi kullan, pembeyi düşün yeşili imgele gibisinden. bu bazen madde olarak mum yak eşarp tak battaniye ört bazen de imgele şeklindedir.
kendimde yaptığımda, renklerin renk olarak ismi var ama renklerin sahiplerinin de isimleri var. Ama bu isimleri ben bilmiyorum o anda renkle beraber ismi bana geliyor ama renk kalıyor ismi unutuyorum.geçtiğimiz günlerde 3 ayrı konuda renk yardımı istedim, ve ilk defa kırmızı ve siyah geldi her ikisi de oldukça canlı parlak tonda.
İki renkte de tereddüt ettim. çünkü güçlü renkler ve negatif anlamları daha yüksek özellikle siyahın- ama öyle olmadı ve ikisi de kendi kulvarında bana yardım etti. (burada gizli sır bişeymiş anlamı cıkmasın- yardım istediğim konular kayıp hazineler bulmak gibi değil, örnek matematikte yardım et, falan problemde,bitki bakımı,bunu nasıl canladıracagız bunu nasıl iyileştireceğiz yardım et demek gibi daha beşeri mevzular) ve renkler de genellikle konuya göre geliyorlar. bu kez kırmızı ve siyah geldi. ama bu iki renkle çalışmak hakkında hiç bir şey bulamadım ve tecrübesi olanlar var mı merak ettim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Siyah kabul gördügü gibi negatif degildir.Tam aksine cok yogun bir güce enerji ve farkindalik analina sahibdir.Bu yüzden Kaabe siyah örtülüdür yani ayni mantik üzere.

Insanlar her dinin mental calismalrinda yada her ekolde renk simgeciligi vardir, bana sorarsaniz yöntemler ve isimler farklidir fakat ayni kapiya cikan olaylardir.

Kirmizi ve siyah bir kolyenin iki yüzü gibir aslinda bir birine ters düsüyor, arti eksi mahiyetinde degil, alanlari farkli,siz ikisininde kullansanizda bunu basarmazasiniz aslinda, alan farkli kirmizi baska bir alan siyah bambaska alan.

Insanlar calismalarinda rüyalar görürler ve malumunuz üzere rüyalar bir takim sembol ve resimler icerir, bu yol ile kisiye mesaj iletir. Kirmizi ve diger renkler böyledir, fakat sihay böyle degildir, siyah sirrin sirri mahiyetindedir, yani digerleri sirlar tasirken siyah sirrinda sirrini tasir, acaip yogun bir farkindalik alanidir, kisiyi yorar demek istemiyorum ama dumura ugratir yani yogun bir saskinlik meydana getiren bir bilgi kaynagidir. Resim ve sembol icermez, siyah alanda calisma yapanlar ruya görmezler yani calismalari dogrultusunda mesaj icerekli rüya görmezler, görselerde unuturlar.Cünki siyah alan sembol resim vs kabul etmiyor, herseyi örter enerjisi ile.
Siyah renksizlik de degildir, siyah tarafsizlik yönsüzlük tasir bu yüzden bu alanda dolananlarin farkindaliklari saskinlik ve hayretlik durumlara sebeb olur.Siyah alan kisiye calisamlarinda zamansizligi ve mekansizligi dahi yasatabilir. Ve edindikleri tecrübeleri dile dökemezler cok zorlanirlar ve genelde isteselerde bunu bir baskasina aktaramazlar.

Haddim degil ama size derim ki siyahda kalin ve sembollerden gecin, bosluk bazen tika basa dolu olanin ta kendisidir. Cebrail siyah alana ayit bir melektir ve malumunuz o bir vahy melegi, sembol resim yok orda, direk ilham yolu ile kisiye faydali farkindaliklar ulastirmak var.. Umarim hersey gönlünüzce olur.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çalışmalarda sık sık mor renkte halkalar görüyorum. Ve daha çok içsel sorunlarımı aşma konusunda yardım istediğim zamanlarda oluyor. Bu mor halkalar neyi ifade ediyor? Mor rengin içsel sıkıntılarımla ilgisi olduğunu biliyorum. Fakat mor ile halkaları bağdaştıramadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

La-edri

Kayıtlı Üye
Çalışmalarda sık sık mor renkte halkalar görüyorum. Ve daha çok içsel sorunlarımı aşma konusunda yardım istediğim zamanlarda oluyor. Bu mor halkalar neyi ifade ediyor? Mor rengin içsel sıkıntılarımla ilgisi olduğunu biliyorum. Fakat mor ile halkaları bağdaştıramadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bahsettigniz konu hakkinda size bir soru sormak istioyrum, noktadan disa dogru genisleyen halkalar mi bunlar ?

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bahsettigniz konu hakkinda size bir soru sormak istioyrum, noktadan disa dogru genisleyen halkalar mi bunlar ?

Tam bahsettiğiniz gibi. Bir halka yokolmadan içten bir diğeri oluşuyor. Bu şekilde ardı ardına devam ediyor.

La-edri

Kayıtlı Üye
Tam bahsettiğiniz gibi. Bir halka yokolmadan içten bir diğeri oluşuyor. Bu şekilde ardı ardına devam ediyor.

Cok etkilendim sevgili Yakinas, calismalar yaptiginizi bildirmissiniz, bu calismalar hangi ögretiden din ekol ? Bunada cevab verebilirmisiniz rica etsem.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cok etkilendim sevgili Yakinas, calismalar yaptiginizi bildirmissiniz, bu calismalar hangi ögretiden din ekol ? Bunada cevab verebilirmisiniz rica etsem.

Tabi ki ne demek. Kendim müslümanım. Fakat gerçek din ve inanç konusunda sadece Kuran'ı rehber ediniyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Renklerin, şekillerin tek tek açıklandığı bir yazı yazabilir misiniz???? Olsa çok güzel olurdu çünkü :)

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Lütfen yanlış anlaşılmak istemem. Henüz yeni başladım. Ve bilgi ve tecrübe bakımından da çok yetersiz ve eksiğim. Ve bu eksikliğimden ötürü sizlere danışıyorum.
Kendini beğenmiş ve uzun süredir uğraşıyormuş gibi bir hava verdiysem mazur görün lütfen.
Sevgiyle.

La-edri

Kayıtlı Üye
Mor yüksek bilincin rengidir. Cok daralinca calismaya oturuyorum ve bunlari görüorum demeniz sizin yüksek benliginizden yardim alior olmanizdan kaynaklaniyor, bunlari bu sekilde görebiliyor olmaniz oldukca taktire sayan bir durum bana göre. Cünki kücük büyük sabit noktalar halinde, bazen kar yagisi gibi ince haliyle renklerin parlak bir bicimde görülmesine raslanilir ve bunlar mor olmazlar, fakat mor halkalar halinde icerden disa acilmalari, sizin suan elde etiginizden cok daha fazlasina yatkin oldugunuzun belirtisidir.

Ve ben size calisma sürelerinizi artirmanizi tavsiye ederim, sıkılıyor daraliyor olmaniz muhtemellen zahiri bir duruma bagli degildir, hani is es okul vs gibi dis etkenlere bagli degildir diye düsünüyorum.
Bunun sebebi eger soruya cevabiniz evet ise, bulundugunuz boyutun ve algiladiginiz kapsama alanina girdiginiz boyutun yogunlugundan kaynaklaniyor.Ve genelde insanlar bas edemezler calismalari birakirlar sözkonusu icsel sikintilardan dolayi cünki skintilar artacaktir.. fakat benim size tavsiyem devam edin.

Normalde bu benim yapmis oldugum analiz haddi asan bir durum kusuruma bakmayin, pek yaptigim bir sey de degildir.
Eger analizim dogru ise yani sıkılma sebebleriniz dis etkenler degil ise, size calismalarinizda yardimci olabilecek tavsiyelerde bulunabilirim.

Bu arada bahsettigim ilim chakra yada aura degildir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Renklerin, şekillerin tek tek açıklandığı bir yazı yazabilir misiniz???? Olsa çok güzel olurdu çünkü :)

Sitemizde olması lazım sevgili kıvep- ama daha çok renkler hakkında.

Çakralar ve melek enerjileri ve aura ilgili konuları gözden geçirebilirsiniz.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Mor yüksek bilincin rengidir. Cok daralinca calismaya oturuyorum ve bunlari görüorum demeniz sizin yüksek benliginizden yardim alior olmanizdan kaynaklaniyor, bunlari bu sekilde görebiliyor olmaniz oldukca taktire sayan bir durum bana göre. Cünki kücük büyük sabit noktalar halinde, bazen kar yagisi gibi ince haliyle renklerin parlak bir bicimde görülmesine raslanilir ve bunlar mor olmazlar, fakat mor halkalar halinde icerden disa acilmalari, sizin suan elde etiginizden cok daha fazlasina yatkin oldugunuzun belirtisidir.

Ve ben size calisma sürelerinizi artirmanizi tavsiye ederim, skilior daralior olmaniz muhtemellen zahiri bir duruma bagli degildir, hani is es okul vs gibi dis etkenlere bagli degildir diye düsünüyorum.
Bunun sebebi eger soruya cevabiniz evet ise, bulundugunuz boyutun ve algiladiginiz kapsama alanina girdiginiz boyutun yogunlugundan kaynaklaniyor.Ve genelde insanlar bas edemezler calismalari birakirlar sözkonusu icsel sikintilardan dolayi cünki skintilar artacaktir.. fakat benim size tavsiyem devam edin.

Normalde bu benim yapmis oldugum analiz haddi asan bir durum kusuruma bakmayin, pek yaptigim bir sey de degildir.
Eger analizim dogru ise yani sikilma sebebleriniz dis etkenler degil ise, size calismalarinizda yardimci olabilecek tavsiyelerde bulunabilirim.

Bu arada bahsettigim ilim chakra yada aura degildir.

Sıkıntım kendimde. Bundan önceki kontrolsüzlüklerim, kendime doğru şekilde hakim olamamam ve benim için en önemlisi olan Allah'a yaraşır bir kul olamamam. Öğütleri ve emirleri bildiğim halde bunları es geçtim. Beni yaralayan şey bunlar. 2 sene önce de ağır sıkıntılı olduğum bir dönemde denemiştim. Bir başlangıç diyemem o zamankine fakat tek bir olay yaşamıştım ve adeta yenilenme gibiydi. Sonra hem cahilliğimden hem nankörlüğümden hem de yaşımın getirdiği fevriliklerden dolayı bundan uzaklaştım. Büyük bir aptallıktı. Fakat bilmiyorum. Bunların hayırlı olan mı yoksa yapılan hatalar mı olduğunu bilmiyorum.
Lütfen tavsiyelerinize sonuna kadar açığım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ve sürekli böyle yaptiginiz gibi kendinizi yeriyorsunuz deglmi :) Pismanliklar aman keske yapmasaydim, ben ne kadar kötü cahil nankör bir insanim vs vs. Sonra kendi kendinize verdiginiz sözleri ve kurallari bozuyorsunuz akabinde yine pisman oluyorsunuz kendinize kizip duruyorsunuz vs.. Bu hal bulundugunuz yerde cok normal.
Sizin hic bir sucunuz yok ve size kendinizi yermeyin bile diyemiyorum cunki bu sizin elinizde degil onu biliyorum, ama devam ettiginizde önünüzdeki kademe cok rahatlaticidir. Sirf bu yüzden pes etmeyin. Ben size özel mesaj birakacagim birde ona bakin.. Umarim hersey gönlünüzce olur. Bence cidden cok sanslisiniz :)

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ve sürekli böyle yaptiginiz gibi kendinizi yeriyorsunuz deglmi :) Pismanliklar aman keske yapmasaydim, ben ne kadar kötü cahil nankör bir insanim vs vs. Sonra kendi kendinize verdiginiz sözleri ve kurallari bozuyorsunuz akabinde yine pisman oluyorsunuz kendinize kizip duruyorsunuz vs.. Bu hal bulundugunuz yerde cok normal.
Sizin hic bir sucunuz yok ve size kendinizi yermeyin bile diyemiyorum cunki bu sizin elinizde degil onu biliyorum, ama devam ettiginizde önünüzdeki kademe cok rahatlaticidir. Sirf bu yüzden pes etmeyin. Ben size özel mesaj birakacagim birde ona bakin.. Umarim hersey gönlünüzce olur. Bence cidden cok sanslisiniz :)

Size çok teşekkür ediyorum. Gördüğüm iyiliklerin sabretmemle geldiğini bir kere daha gösterdiniz bana. Ve tam bu zamanda yazmanız da bana Allah'ın bir hediyesi.
Tekrar teşekkür ediyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sitemizde olması lazım sevgili kıvep- ama daha çok renkler hakkında.

Çakralar ve melek enerjileri ve aura ilgili konuları gözden geçirebilirsiniz.
Siz sorunca yoktur sandım, ama bilgi değil referans sormuşsunuz sonradan anladım. Bilgi olarak forumda konusunu araştırayım bakayım, merak ettim :)