Yıldızın düşük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

partos

Kayıtlı Üye
Bişey soracaktım ne demek oluyor bu bi kaç kişiden duydum ama tam olarak anlamını bilmiyorum. Googleden arattırdım net bi cevap alamadım bilgisi olan var mı?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yıldız düşüklüğü denilen şey maalesef yanlış biliniyor. Yıldıznamesi utarid olan kişi yıldızın enerjisinden ve etkisinden dolayı negatif enerjilere açık olur. Bundan dolayı da nazar beddua kem göz ya da başka negatiflikler gibi pek çok şey onu hızlı etkileyebilir. Bu duruma yıldız düşüklüğü deniyor. Maalesef yanlış bilinen kısmı ise bazı kişiler kahve falına bakarak ya da başka yöntemlerle senin yıldızın düşük diyor. Başına o yüzden bunlar bunlar geliyor diyor. Yıldızname dışında başka yöntemle bu saptanamaz. Yine yıldıznameyi maalesef bazı kişiler 12'li sistemle yapıyor. Bu normal astrolojinin havas'a uyarlanmasından kaynaklanıyor. Bu hata maalesef hep tekrar ediliyor. Yıldızname 7'li sistemle bakılır. Özet olarak yıldız düşüklüğü yanlış bir tabirdir. Doğru olanı yıldızınızın utarid olmasından dolayı negatif enerjilere maruz kalabilme olasılığının yüksek olması durumudur.

Örneğin bazı danışanlarım benim yıldızım düşük diye başvuruyor bize. Bakıyorum el müşteri çıkıyor yıldızı. Tam tersi bayağı yüksek bir enerjisi olan bir yıldız değeri var diyebilirim. Yaşadığı sorunların alakası bile yok yıldızıyla yani. Bir de en kötüsü bu durumun ağıza düşmesi. Bazen öyle oluyor ki günlerde kadınlar bile birbirlerine senin yıldızın düşük diyor. :) yani o kadar ağıza düştü bu olgu maalesef. Her yıldızın başka bir enerjisi vardır. Bu enerjilerin insan hayatında olumlu ya da olumsuz etkileri de vardır. Bazıları kolaylıkla dengelenirken bazıları için bir yaşam arzı oluşturulması gerekir. Bu da ayrı bir uzmanlık alanıdır.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum gayet açıklayıcı olmuş teşekkür ederim..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ahhh evet yule imiş :) ikiside kırmızıya iyi bakmadım :D

madasin

Kayıtlı Üye
Bu konudan şunu anladım. Yıldız düşüklüğü denen şey doğamızla ilgili yani yapacak bir şey yok. Varlığımızı değiştiremeyeceğimize göre. Fakat, uzman bir kişi önderliğinde kendimizi korumayı öğrenebiliriz . En önemlisi varlığımızla ilgili önemli bir özelliği keşfedebiliriz. Teşekkürler Sn Yule merak ettiğim bir konu idi. Yıldız yükseltme uygulamaları kişiye özel olmuyor mu bu durumda. Yıldızname ile tespit edildiğine göre , kişiye özel olmalı dediğiniz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...