Kalpler bana cezb olsun diyorsaniz

havasalimi

Banlı Kullanıcı
Standart Kalpler bana cezb olsun herkesin kalbinde şeker olayim derseniz

sevgili kardeşlerim muhyiddin arabi hzlerinden alınmış ve gümüşhanevi hzlerinin üstüne titrediği ve bunun sayesinde bütün kalpleri sevgiyi kendime çektim dediği cezb için birebir ilaç deneyin görün size bakışlar nasılda değişecek sadece günde 10 defa okumakla 3 günden sonra yaşanılan değişikliklere inanamayacaksınız

Allahumme sahhirli ve meyilli veczibli gulube ibadike ecmaine minelinsi velcinni veczibli havatirehüm bilmahabbetiddaimetil gaimeti aladdevami bidevamilleyli vennahar, ve ente mugallibulgulubi velebsari ya azizu ya gaffaru ya celilu ya cebbar, ya muinu ya settar, unsurni nasren azizen veftahli fethan mübina, vehzul eadai hizlanen kebira, fedemmernahum tedmira, birahmetike ya erhamerrahimin. ve selamün alelmurselin. ve hamdulillahi rabbilalemin.

deneyin görün

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu hem insanların hem de cinlerin okuyanı sevmesi, okuyanın düşmanlarının helak olması amacı taşıyan bir dua.

Skleton

Kayıtlı Üye
bu arkadaş ticaret yapmaya gelmiş. hiç bilgi falan vermeye değil. direk kazık

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu hem insanların hem de cinlerin okuyanı sevmesi, okuyanın düşmanlarının helak olması amacı taşıyan bir dua.

Duşmanların helak olması hmmm o zaman tehlikeli bir dua herkesin okumaması gereken ve ya sadece sevgi için niyet edilip okunabilir sanırım Chillout?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Duşmanların helak olması hmmm o zaman tehlikeli bir dua herkesin okumaması gereken ve ya sadece sevgi için niyet edilip okunabilir sanırım Chillout?
Yani o duada, sure işaret edilip aynen o suredeki gibi düşmanlarının helak edilmesi talep ediliyor. Gece ve gündüz var oldukça cinler ve insanlar beni sevsin diye talep ediliyor. Bence çok sevmesinler mesela, o açıdan da bakmak lazım. :)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Yani o duada, sure işaret edilip aynen o suredeki gibi düşmanlarının helak edilmesi talep ediliyor. Gece ve gündüz var oldukça cinler ve insanlar beni sevsin diye talep ediliyor. Bence çok sevmesinler mesela, o açıdan da bakmak lazım. :)

Teşekkür ederim Chilliout yerinde ve bana gorede çok doğru :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Herkes bizi sevicekse nasıl düşmanımız olucak ki?
Çok yanlış gelmiş de olabilirim.

Skleton

Kayıtlı Üye

bu duayı türkçeye çevirip öyle okursak sabah akşam falanca sayı kadar usulüne göre yapılırsa aynı etkiyi verme olasılığı var mıdır

AğLan

Kayıtlı Üye
Peki bu dua mujiddin arabi hzmi ait sayın chillout bilginiz varmı

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu duayı türkçeye çevirip öyle okursak sabah akşam falanca sayı kadar usulüne göre yapılırsa aynı etkiyi verme olasılığı var mıdır
Duayı oluşturana sormalı. :)
Yani bazı esmalar ve sure kullanılıyor duada, belki onlara ait özel hesaplamalar olabilir. Eh bu konular da biraz yanlışa açık, derin ilim gerektirir, yoksa sayılarda kaybolup asıl mana kaybedilebilir. Benim bu şekilde yeterli ilmim yok. Yani bir insanın kendi hesaplamaları veya ilmiyle oluşturduğu bir duaya ek yapmak anlamında söylüyorum.

Peki bu dua mujiddin arabi hzmi ait sayın chillout bilginiz varmı

Böyle söylenir, %100 onundur diyemem şahsen. Herkes öyle biliyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Burada insanlar ve cinler sevsin diyor hadi insanları anladık ta cinleri nasıl sevdiriyorlar :) onlar büyü etkisine alınabilinir mi ?

HAZAR: kendi uslubunla bazı şeyleri öyle iyi anlatıyorsun ki soru sormaya gerek kalmıyor süpersin :)

Skleton

Kayıtlı Üye
ebced ilmi de başlı başına okyanus yav. neden alınmasın sayın yare i yarim.. havass kitaplarında mesela ifritlere büyü yaptırılma gibi ritueller gördüm vefkli mefkli bişiler çok karmaşıktı.ayrıyetten eksik olduğunu da sayarsak baya bi sıkıntı. gerçi havassçılar çoğu büyülerde hadim kullanıyor ulvi sufli cinleri yönlendiriyorlar etki altına alıp. yine işin içine bi sürü hesaplamalar kasem oluşturma gibi uzun işler giriyor öğrendiğim kadarıyla.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ÜÇ harflilerden zaten Allah,a sığınırım.İnsan kısmında ise her insanın beni sevmesini istemem açıkçası.Bazı insanları kendine çekmek doğru değildir,herkes kanatsız melek değil sonuçta.Üç harflilerden de tehlikeli insanlar var bu hayatta.
Benim istediklerim beni sevsin isterim.Kesinlikle eğer yapılacaksa kesinlikle niyet edilmeli .Yoksa Allah muhafaza ,saldım çayıra Mevlam kayıra..Her yöne uzanır bu dua ,hayırlı hayırsız.

birkangs

Kayıtlı Üye
Bende bunanla ilgili soru sorucam son 2-3 aydır insanların bakışları değişti gözüm içine bakmaya başladı resmen tanımadığım kişiler yolda yürürken toplu taşımada vs sebebi nedir acaba bu çalımayı denesem iyimi gelir kötümü ?

evdekises

Kayıtlı Üye
Bu büyü uygulamasına girer mi yoksa sadece dua mıdır? Bilgilendirir misiniz lütfen?..

origanum

Yönetici
Bu büyü uygulamasına girer mi yoksa sadece dua mıdır? Bilgilendirir misiniz lütfen?..
Bir başkasına kendi hür iradesi dışında kendi isteğinizi yaptırmak ayrıca okumaları sayı ile yapmak büyüdür. Öğrenin artık. Kaç kere açıklayacağız daha bunları böyle bir sitenin üyesi olmuş kişilere. Biraz araştırın, öğrenin öyle sorun. Yeni üyeler siteye adapte olsun artık.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Bir başkasına kendi hür iradesi dışında kendi isteğinizi yaptırmak ayrıca okumaları sayı ile yapmak büyüdür. Öğrenin artık. Kaç kere açıklayacağız daha bunları böyle bir sitenin üyesi olmuş kişilere. Biraz araştırın, öğrenin öyle sorun. Yeni üyeler siteye adapte olsun artık.
üstat origanum benimde bir sorum var lütfen cevaplayınız peki insanları hür iradesi dışında dua ile bişeyler yaptırmak büyü oluyosa peki esmalarda bazı zikirlerinde faziletinde insanlar dediklerini dinler gibi bazı fazileti olan zikirler var bunlarıda sayısınca çekmek o niyetle çekilirse büyümü olur ve sadece ibadet için kendimiz için çekilen esma misal Ahlak düzelir kalbin yumuşar temizlenir nurlanır ilmin artar zekan genişler özellikleri olan zikirlerde kendimiz için mi bu seferde büyü yapmış oluyoruz ? kafam çok karıştı bu durumdan yanlışmı yapıyom bilmiyom 1 aydır sayılarına bağlı olarak çekiyorum bidadamı düştüm ? niyet önemli dediniz niyetim sadece rabbime daha iyi kul olabilmek için maneviyatımı güçlendirmek ve zikrin günü saati gerçekten önemlimi?

Airborne

Kayıtlı Üye
Icazet almadan yapilan esma calismalarinda sadece Allah in anarak sevap kazanirsiniz ama o esmanin gercek sirrina vakif olamazsiniz.
Kendimden örnek vereyim;
önceleri kendi capimda esmalarla zikrediyordum. Saniyordum ki esmalarin enerjisine, sirrina vakif olacagim. Hatta oldugumu zannediyordum. Cok ünlü birinden (büyücü, medyum vs vs degil) icazet aldiktan sonra yaptigim calismalarda fark ettim ki ben öncesinde yaptiklarim sadece sevaptan öteye gidememis. Aslinda bu da cok güzel sevap kazaniyorsunuz.
Ama demek istedigim icazet almadan bu olmaz. Kim ne derse desin. Arada daglar degil galaksiler kadar fark var.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Yani bugüne kadar çektiğim zikirler boşamı gitti hiç bir yararı etkisi olmadımı bana yalnız benimde şeyhim var Gavsı-Sani Hazretleri ona tabiyim yani şimdi napmam lazım esmaların faziletine nail olmak için icazet olmadan okusakta yani bir işe yaramazmı diyosun

origanum

Yönetici
Dua ile yaptırmak? Siz öyle mi sanıyorsunuz? Büyücü değilsiniz, büyü eğitimi ile ilgili bilgiler hakkında fikriniz yok, parapsikoloji ile hiç ilginiz olmadı, yetileriniz zaten yok, çevrenizde de ilgili yok, tasavvuf ehli de değilsiniz ve bu kavramlar da işleyiş tarzı da sizin için yabancı bir alan biliyorum ancak o kadar zamandır sitede dolaşıyorsunuz bazı şeyleri artık kavramanız gerekirdi.
İnsanlara dualı sözcüklerin yaydığı titreşim gücü kullanılarak etki edilmesi büyüdür. Sadece sizler dua edilmiş olduğuna inanmakta ısrar ediyorsunuz, çünkü böyle görmek nefsin işine geliyor, içinizi ferahlatıyor. Vicdan rahat olunca da birilerine şu kadar şu duaların olduğu ifadeleri söyleyince büyü yapılmamış sayılıyor. Bu insanın kendi kendini uyutmasıdır.
Günümüz insanının bu suçta fazla parmağı yoktur, geçmişte böyle dayatılmıştır ama insanın zekası vardır, doğru ile yanlışı ayıracak kabiliyettedir, aklını kullanıp yaptığının ne olup olmadığını gayet iyi anlayabilir. Ama işine geliyor bilmezlikten gelmek. Yıllar bu masalla geçti zaten günümüze dek.
Hırsı ile isteklerini, hayallerini gerçekleştirmek, hep öyle kalması için de yönetimi elinde tutmak isteyenler, bazı isteklerini büyü yolu ile yapmışlar ve bu yolda başka insanları uyutmuşlardır. Kimi de eski büyü geleneklerini kaybetmemek ve yeni gelen dinlere, yönetim şekillerine uymuş görünüp ölümden dönmek, hayatta kalmak için uyutmuştur.
Antik çağdaki ezoterik eğitimler de, felsefe ve bilim okulları da tasavvuf ehlinin eğitimi de iki çeşit olmuştur. Birincisi normal halka diğeri ise içlerinde ışık görünenlere kapalı kapılar altında, gizli olarak. Tabi arada bazı çakal tipler de çıkmıştır bu iki gruba uymayan. Günümüzde kendini fasulye gibi nimetten sayıp kendilerini hoca olarak gösteren bu tipler dolandırıcılık mesleği ile geçinmekte ve halkı sömürmekte, işlerini yaptırtmak için de mürit çekmektedir. Tarihte ise gizli eğitimi farkedip neden kendileri de gizli eğitim almadıkları için hasetlerinden ihbar etmiş ve okulların yıkılmasına, insanların ölmesine sebep olmuşlardır.
Siz kendi halinde dindar bir insanken fazla zikir okumanız nedeniyle varlıkların ziyaretinden endişelenip bu siteye üye olmuş birisiniz. Özelden birçok şey açıkladım zaten. Varlıklar gerek dua amaçlı gerekse büyü amaçlı kullanılan ortak sözlerin yaydığı titreşim nedeniyle ortaya çıkan enerjiden beslenirler. Çocukluğunuzdan beri neyin nasıl okunması gerektiğine dair gerçek bir üstadın yanında eğitim görmüş olsa idiniz alışkın olurdunuz ve kendinizi korumasını da onlardan yararlanmasını da size zarar vermemelerini de daha pek çok şeyi de öğrenmiş olurdunuz. Bugün burada bu sorunları yaşamazdınız kısacası.
Kendi halinde bir insanın yarım yamalak okumaları belli bir enerji yayar ve besin kaynağı olarak dumanı tüten bir çorba gibi gelir varlıklara ancak ana yemek yoktur ve onlar bekler sizden. Asıl sorun o zaman çıkar. Zorla fazladan gelişigüzel okuma yapmanıza ve batmanıza yol açar. Dualı sözcükleri aklınıza göre uygun gördüğünüz zamanlarda ve yanlış sayılarda okumak üzerinize negatif enerji yükler, ağır gelir, hasar görürsünüz. Oysa bunları sadece aklınıza geldiği anlarda sayısız ve sadece kalbinizden zikretmek dua yerine geçerken siz bambaşka işlere kalkıştığınız için aileniz için de tehlike oluşur.
Varlıklar önce sizin enerjinizi sömürür sonra etrafınızdakilerin, sizi başka enerji kazanma yollarına sevkederler, siz ibadet yaptığınızı sanırsınız, yetmez yine isterler, bitersiniz bir posa gibi tüketirler. Bazı çakal tipli kişilerden bahsetmiştim, onlar kurnaz olduğu için buna önlem geliştirmişlerdir, yanlarına sürekli okuyacak kişiler bulurlar, onların enerjisini varlıklara sunarlar, onlar da bu besinin bedeli olarak bizim çakala bazı nimetler verirler, güçlenen çakalımız yaptıkları sayesinde etrafına yeni kurbanlar pardon müritler seçer, sunar onları da varlıklara. Herkes memnun. Uyuyan da uyutan da beslenen de.
Siz aslında neyin yanlış olduğunu çok güzel öğrendiniz ama bilinçaltınız kabullenmekte ısrar ediyor. Siz hatalı davranmaya teşvik ediyor. Sonuçta genlerinizde binlerce yıllık uyku var, rahatını bozup kalkmak işine gelmiyor. Durum bu.
İsteseniz de bizim gibi genlerle doğmadığınız için bir üstaddan bir ömür eğitim ve bunun sonucunda icazet yani bir nevi onay, diploma, yeterlilik alamazsınız. Yanlarında çakallık eğitimi alabilirsiniz en fazla. Ama piyasadaki diğer çakallar sizi yer çünkü çakallık geni de sizde yok. Bu yüzden sadece dindar bir insan olarak hayatınıza dönün ve derin işlerle ilgilenmeyin. Hatanız daha iyi ibadet etme isteği, zaten ibadet şekli belirlenmiş Allah'a uyun, daha iyisi de ola ki? Onun dediğini yeterli bulmayıp dahasını sormak sizce caiz midir? Kendi maneviyatınızı bu şekilde kendiniz zedeliyorsunuz. Allah sizi zaten en uygun halinizle yaratmış, başka türlüsünü istese o şekilde yaratırdı. Zaten sizden razı. Neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz? Kraldan çok kralcı olmak sadece bazıları için besin kaynağı olmaya yarar. Ama yine de takdir sizin, kendinizi sunabilirsiniz tabi bizim itirazımız yok.