Kalpler bana cezb olsun diyorsaniz

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Dua ile yaptırmak? Siz öyle mi sanıyorsunuz? Büyücü değilsiniz, büyü eğitimi ile ilgili bilgiler hakkında fikriniz yok, parapsikoloji ile hiç ilginiz olmadı, yetileriniz zaten yok, çevrenizde de ilgili yok, tasavvuf ehli de değilsiniz ve bu kavramlar da işleyiş tarzı da sizin için yabancı bir alan biliyorum ancak o kadar zamandır sitede dolaşıyorsunuz bazı şeyleri artık kavramanız gerekirdi.
İnsanlara dualı sözcüklerin yaydığı titreşim gücü kullanılarak etki edilmesi büyüdür. Sadece sizler dua edilmiş olduğuna inanmakta ısrar ediyorsunuz, çünkü böyle görmek nefsin işine geliyor, içinizi ferahlatıyor. Vicdan rahat olunca da birilerine şu kadar şu duaların olduğu ifadeleri söyleyince büyü yapılmamış sayılıyor. Bu insanın kendi kendini uyutmasıdır.
Günümüz insanının bu suçta fazla parmağı yoktur, geçmişte böyle dayatılmıştır ama insanın zekası vardır, doğru ile yanlışı ayıracak kabiliyettedir, aklını kullanıp yaptığının ne olup olmadığını gayet iyi anlayabilir. Ama işine geliyor bilmezlikten gelmek. Yıllar bu masalla geçti zaten günümüze dek.
Hırsı ile isteklerini, hayallerini gerçekleştirmek, hep öyle kalması için de yönetimi elinde tutmak isteyenler, bazı isteklerini büyü yolu ile yapmışlar ve bu yolda başka insanları uyutmuşlardır. Kimi de eski büyü geleneklerini kaybetmemek ve yeni gelen dinlere, yönetim şekillerine uymuş görünüp ölümden dönmek, hayatta kalmak için uyutmuştur.
Antik çağdaki ezoterik eğitimler de, felsefe ve bilim okulları da tasavvuf ehlinin eğitimi de iki çeşit olmuştur. Birincisi normal halka diğeri ise içlerinde ışık görünenlere kapalı kapılar altında, gizli olarak. Tabi arada bazı çakal tipler de çıkmıştır bu iki gruba uymayan. Günümüzde kendini fasulye gibi nimetten sayıp kendilerini hoca olarak gösteren bu tipler dolandırıcılık mesleği ile geçinmekte ve halkı sömürmekte, işlerini yaptırtmak için de mürit çekmektedir. Tarihte ise gizli eğitimi farkedip neden kendileri de gizli eğitim almadıkları için hasetlerinden ihbar etmiş ve okulların yıkılmasına, insanların ölmesine sebep olmuşlardır.
Siz kendi halinde dindar bir insanken fazla zikir okumanız nedeniyle varlıkların ziyaretinden endişelenip bu siteye üye olmuş birisiniz. Özelden birçok şey açıkladım zaten. Varlıklar gerek dua amaçlı gerekse büyü amaçlı kullanılan ortak sözlerin yaydığı titreşim nedeniyle ortaya çıkan enerjiden beslenirler. Çocukluğunuzdan beri neyin nasıl okunması gerektiğine dair gerçek bir üstadın yanında eğitim görmüş olsa idiniz alışkın olurdunuz ve kendinizi korumasını da onlardan yararlanmasını da size zarar vermemelerini de daha pek çok şeyi de öğrenmiş olurdunuz. Bugün burada bu sorunları yaşamazdınız kısacası.
Kendi halinde bir insanın yarım yamalak okumaları belli bir enerji yayar ve besin kaynağı olarak dumanı tüten bir çorba gibi gelir varlıklara ancak ana yemek yoktur ve onlar bekler sizden. Asıl sorun o zaman çıkar. Zorla fazladan gelişigüzel okuma yapmanıza ve batmanıza yol açar. Dualı sözcükleri aklınıza göre uygun gördüğünüz zamanlarda ve yanlış sayılarda okumak üzerinize negatif enerji yükler, ağır gelir, hasar görürsünüz. Oysa bunları sadece aklınıza geldiği anlarda sayısız ve sadece kalbinizden zikretmek dua yerine geçerken siz bambaşka işlere kalkıştığınız için aileniz için de tehlike oluşur.
Varlıklar önce sizin enerjinizi sömürür sonra etrafınızdakilerin, sizi başka enerji kazanma yollarına sevkederler, siz ibadet yaptığınızı sanırsınız, yetmez yine isterler, bitersiniz bir posa gibi tüketirler. Bazı çakal tipli kişilerden bahsetmiştim, onlar kurnaz olduğu için buna önlem geliştirmişlerdir, yanlarına sürekli okuyacak kişiler bulurlar, onların enerjisini varlıklara sunarlar, onlar da bu besinin bedeli olarak bizim çakala bazı nimetler verirler, güçlenen çakalımız yaptıkları sayesinde etrafına yeni kurbanlar pardon müritler seçer, sunar onları da varlıklara. Herkes memnun. Uyuyan da uyutan da beslenen de.
Siz aslında neyin yanlış olduğunu çok güzel öğrendiniz ama bilinçaltınız kabullenmekte ısrar ediyor. Siz hatalı davranmaya teşvik ediyor. Sonuçta genlerinizde binlerce yıllık uyku var, rahatını bozup kalkmak işine gelmiyor. Durum bu.
İsteseniz de bizim gibi genlerle doğmadığınız için bir üstaddan bir ömür eğitim ve bunun sonucunda icazet yani bir nevi onay, diploma, yeterlilik alamazsınız. Yanlarında çakallık eğitimi alabilirsiniz en fazla. Ama piyasadaki diğer çakallar sizi yer çünkü çakallık geni de sizde yok. Bu yüzden sadece dindar bir insan olarak hayatınıza dönün ve derin işlerle ilgilenmeyin. Hatanız daha iyi ibadet etme isteği, zaten ibadet şekli belirlenmiş Allah'a uyun, daha iyisi de ola ki? Onun dediğini yeterli bulmayıp dahasını sormak sizce caiz midir? Kendi maneviyatınızı bu şekilde kendiniz zedeliyorsunuz. Allah sizi zaten en uygun halinizle yaratmış, başka türlüsünü istese o şekilde yaratırdı. Zaten sizden razı. Neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz? Kraldan çok kralcı olmak sadece bazıları için besin kaynağı olmaya yarar. Ama yine de takdir sizin, kendinizi sunabilirsiniz tabi bizim itirazımız yok.

Uzun açıklamanız için teşekkür ederim. Aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum. Genlerinizden ve üstadın öğrencisini bulmaktan bahsetmişsiniz. Peki üstad o kişiyi nasıl buluyor ? Ya da sahte bir üstad olan biri farklı genleri olanı tespit edip o kişiyi kullanması mümkün müdür ?

origanum

Yönetici
Bu konuyu size özelden çok önce açıklamış olduğumu sanıyordum. Üstad her zaman öğrencisini bulur. Kaderi böyle örülmüştür. Mıknatıs gibi çekilir, ikisi de anlar.
Yeni dolandırıcılık sistemine göre zaten sahte üstadlar dolaşıyor piyasada. Kendilerini özel sanan garibanlar olduktan sonra onları dolandıracak da bol olur haliyle. Gel beni sömür, ye diyeni yerler, aklını kullansın, gözünü açsın, en önemlisi kendini bilsin kişi. Dolandırıcı kendi bir nimet mi de tutup gerçek adayı tespit edebilsin. Öğrenci adayı da saf değil, kendi üstadını anlar. Kısaca evli evine, köylü köyüne, öğrenci üstadına, saf da dolandırıcının kucağına...

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Allahumme sahhirli ve meyilli veczibli gulube ibadike ecmaine minelinsi velcinni veczibli havatirehüm bilmahabbetiddaimetil gaimeti aladdevami bidevamilleyli vennahar, ve ente mugallibulgulubi velebsari ya azizu ya gaffaru ya celilu ya cebbar, ya muinu ya settar, unsurni nasren azizen veftahli fethan mübina, vehzul ---- eadai hizlanen kebira, fedemmernahum tedmira, birahmetike ya erhamerrahimin. ve selamün alelmurselin. ve hamdulillahi rabbilalemin.

Arkadaşlar , yukarıda eksik olan yeri kırmızı ile ekledim.
Öncelikle belirtmek isterim ki bu bir büyü değildir . Her uygulamayı büyü der olduk artık..! Birisi beni sevsin niyetine okunmaz , genel olarak herkesin özellikle iyi hayırlı insanların ilgisini çekersiniz , sevilirsiniz. Aşık olmasından bahsetmiyorum , o kader kısmet. İyi niyetle okuyun , emin olun gerçekten şaşıracaksınız!!!
Ayrıca , her okumadan sonra peygamber efendimize salavat getirmenizi tavsiye ederim. Hem dualarınızın kabulünü hızlandırır , hem de peygamber efendimize bu salavatlar direk iletilir unutmayın.

KAYNAK: Cübbeli Ahmet hocanın külliye sohbetleri. Ayrıca okumadım kitabında da geçmekteymiş.

-----------------------------------------------------------

Arkadaşlar , peş peşe yazmak istemezdim ama kimsenin hakkını almak istemem. Yazdıktan sonra ben mi yanlış biliyorum diye kitaba ulaştım , eklediğim yer yanlıştır. Geri kalan açıklama ve bilgiler doğrudur.

Yeniden kusura bakmayın.

Ruzbihan66

Kayıtlı Üye
Bu ayet yada duanin türkce manasi nedir tam olarak ve günde kac kere okunmali?

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Allah’ım! İnsanlardan ve cinlerden bütün kullarının kalplerini bana musahhar et, onları bana meylettir, bana yönlendir. Onların duygularını -gece-gündüz devam ettiği sürece devam eden- sürekli bir sevgiyle bana celpet / yönelt. Kalpleri ve gözleri evirip çeviren sensin. Ey izzetli Aziz, bağışlayıcı Gaffar, mehabet sahibi Celil, her şeyin üstesinden gelen / kırık kalpleri onaran Cebbar, kullarına yardım eden Muîn, kusurları örten Settar! Ne olur, bana güçlüce yardım et, bana açık bir zafer ver, düşmanlarımı büyük bir yenilgiyle perişan et, Onları “Biz onları yerle bir ettik” (ayetinde buyurduğun gibi yap)! Bütün bunları o sonsuz rahmetinle gerçekleştir, ey merhametlilerin en merhametlisi! Allah’ın elçilerine selam olsun, Rabbu’l-âlemin olan Allah’a hamdü senalar olsun. Amin! (bu dualarımı kabul buyur!

57faruk

Kayıtlı Üye
Bunu günde kaç kere okumak lazım?
Bide bu duayı kaç gün okumalıyım yoksa her gün mü okumam lazım sürekli olması için?

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Bunu günde kaç kere okumak lazım?
Bide bu duayı kaç gün okumalıyım yoksa her gün mü okumam lazım sürekli olması için?
günde 10kez okumalısın abdestli ve inanarak yatsıdan sonra veya sabah güneş doğduktan 45 dakka sonra okuman lazım ama niyetin çok önemli kötü bir niyetle okursan inan altından kalkamıcağın sorunlar yaşarsın ...

57faruk

Kayıtlı Üye
günde 10kez okumalısın abdestli ve inanarak yatsıdan sonra veya sabah güneş doğduktan 45 dakka sonra okuman lazım ama niyetin çok önemli kötü bir niyetle okursan inan altından kalkamıcağın sorunlar yaşarsın ...
Kişilerin bana karşı iyi davranması için niyet etsem olur mu peki.

İlk baştaki arkadaşın yazdığı mı doğru yoksa [idekick['ın düzelttiği mi doğru.
Bunu da cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler :)[

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Kişilerin bana karşı iyi davranması için niyet etsem olur mu peki.
zihninde sadece insanların kalplerine cezb etme niyetiyle okursan daha tesirli olur ama etkisi 3günden sonra başlıyor ve oruçlu olarak okunmasında daha çok etki alınır ve 1 fatiha okuyup 3 ihlas okuyup peygamberimize hediye edilirse geri çevrilmez...

57faruk

Kayıtlı Üye
Son soru. İlk baştaki arkadaşın yazdığı dua mı doğru yoksa Sidekick'in yazdığımı ? Bu soruma da cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler. :)

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
İlk baştaki arkadaşımızın yazdığı doğrudur , ben sonra kaynağını bulup yanlış bildiğimi öğrendim , mesajımın altına da bir özür ilettim. Allah cc razı olsun o arkadaştan.

Bu bir zikir gibidir , her gün okuman gerekli. Tabiki senin tercihin sabah yada akşam olabilir sen bilirsin. Abdestsiz okumamalısın , namaz abdesti şart değildir. Herhangi bir kişinin niyetine okunmaz (örnk. bu beni sevsin vb.) , allah cc rızası için desen kafidir. Yer mekan şartı yoktur , tabiki kalpten okuman şartıyla. Her okumadan sonra peygamber efendimize salavat getirmenizi tavsiye ederim , hem dikkatiniz dağılmaz hem de duaları ve zikirleri güçlendirirsiniz , şahsi tavsiyemdir.

Not: Bazı uygulamalar özellikle sayıyla yapılan uygulamalar da şunlara dikkat edilmesi gerekli. Örnek olarak bir amaç için ( Allah cc nin isimlerini ruhanilerle görüşmek , ve ilahi yardım ve güç sahibi olmak amaçlı) niyet edilip yapılıyor ise icazet almadan yapılmamasını tavsiye ederim. Yaptığınız uygulamalarda bazı zikirleri , teşbihleri farkında olmadan vird edinmiş olursunuz , bu ne demek oluyor der iseniz , bir ömür boyu bu zikirleri yapmanız gerektiği anlamına gelir. Sofi yolunda ilerleyen kişilerin bunlara uyduğunu araştırdığınızda görebilirsiniz. Bu söylediklerim bu uygulama için geçerli değildir , genel bir bilgi vermek istedim.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

57faruk

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun. Dediğin gibi uygulayacağım, Allah'a emanet olun. :)

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar veczibli mi , veclibli mi ? hangisi doğru şekli acaba bilen varsa yazarsa iyi olur. Teşekkürler.

mhs

Kayıtlı Üye
bunun orjinal yazımı yokmu latinceden okumak yararı uzun sürer

Vanitas

Kayıtlı Üye
kardeş yıllarca türlü türlü dua ettim söylediğini yapınca istediğim oldu gerçek inanamadım ama oldu gerçekten oluyo denemeden geçmeyin yani inanılmaz birşey anlatamam herkeze tavsiye ederim

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Slm kardeşim bende oraya tabiyim.şunu bilki mubarekten izin almadan hiçbir zikri çekemezsin..

Kardeşim hangisinden bahsettiğini anlamadım.ise yarayan şey nedir benimle paylasirmisin lütfen

kardeş yıllarca türlü türlü dua ettim söylediğini yapınca istediğim oldu gerçek inanamadım ama oldu gerçekten oluyo denemeden geçmeyin yani inanılmaz birşey anlatamam herkeze tavsiye ederim

Ne yaptığını benimlede paylasirmisin kardeşim

İlk baştaki arkadaşımızın yazdığı doğrudur , ben sonra kaynağını bulup yanlış bildiğimi öğrendim , mesajımın altına da bir özür ilettim. Allah cc razı olsun o arkadaştan.

Bu bir zikir gibidir , her gün okuman gerekli. Tabiki senin tercihin sabah yada akşam olabilir sen bilirsin. Abdestsiz okumamalısın , namaz abdesti şart değildir. Herhangi bir kişinin niyetine okunmaz (örnk. bu beni sevsin vb.) , allah cc rızası için desen kafidir. Yer mekan şartı yoktur , tabiki kalpten okuman şartıyla. Her okumadan sonra peygamber efendimize salavat getirmenizi tavsiye ederim , hem dikkatiniz dağılmaz hem de duaları ve zikirleri güçlendirirsiniz , şahsi tavsiyemdir.

Not: Bazı uygulamalar özellikle sayıyla yapılan uygulamalar da şunlara dikkat edilmesi gerekli. Örnek olarak bir amaç için ( Allah cc nin isimlerini ruhanilerle görüşmek , ve ilahi yardım ve güç sahibi olmak amaçlı) niyet edilip yapılıyor ise icazet almadan yapılmamasını tavsiye ederim. Yaptığınız uygulamalarda bazı zikirleri , teşbihleri farkında olmadan vird edinmiş olursunuz , bu ne demek oluyor der iseniz , bir ömür boyu bu zikirleri yapmanız gerektiği anlamına gelir. Sofi yolunda ilerleyen kişilerin bunlara uyduğunu araştırdığınızda görebilirsiniz. Bu söylediklerim bu uygulama için geçerli değildir , genel bir bilgi vermek istedim.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Teşekkürler ama bir sorum olacak..Bu zikirmi yoksa zikir gibimi..çünki benimde bir mürsidim var ve ben kafama göre zikir çekemem.

Allahumme sahhirli ve meyilli veczibli gulube ibadike ecmaine minelinsi velcinni veczibli havatirehüm bilmahabbetiddaimetil gaimeti aladdevami bidevamilleyli vennahar, ve ente mugallibulgulubi velebsari ya azizu ya gaffaru ya celilu ya cebbar, ya muinu ya settar, unsurni nasren azizen veftahli fethan mübina, vehzul ---- eadai hizlanen kebira, fedemmernahum tedmira, birahmetike ya erhamerrahimin. ve selamün alelmurselin. ve hamdulillahi rabbilalemin.

Öncelikle belirtmek isterim ki bu bir büyü değildir . Her uygulamayı büyü der olduk artık..! Birisi beni sevsin niyetine okunmaz , genel olarak herkesin özellikle iyi hayırlı insanların ilgisini çekersiniz , sevilirsiniz. Aşık olmasından bahsetmiyorum , o kader kısmet. İyi niyetle okuyun , emin olun gerçekten şaşıracaksınız!!!
Ayrıca , her okumadan sonra peygamber efendimize salavat getirmenizi tavsiye ederim. Hem dualarınızın kabulünü hızlandırır , hem de peygamber efendimize bu salavatlar direk iletilir unutmayın.

KAYNAK: Cübbeli Ahmet hocanın külliye sohbetleri. Ayrıca okumadım kitabında da geçmekteymiş.

Arkadaşlar , peş peşe yazmak istemezdim ama kimsenin hakkını almak istemem. Yazdıktan sonra ben mi yanlış biliyorum diye kitaba ulaştım , eklediğim yer yanlıştır. Geri kalan açıklama ve bilgiler doğrudur.

Yeniden kusura bakmayın.
sadece insanların kalplerini kazanma ile ilgili bir dua yokmu..

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
İnsan zaten bir birinin kardeşidir şeytan insan oğlunun apaçık düşmanıdır

Aisling

Kayıtlı Üye
sadece insanların kalplerini kazanma ile ilgili bir dua yokmu..

'Allahım! Senden senin sevgini,seni sevenlerin sevgisini ve senin sevgine beni ulaştıracak ameli talep ediyorum.Allahım! Senin sevgini nefsimden, malimdan,ailemden,soğuk sudan daha sevgili kıl. '

Hz.Davud'un duasidir.Benimde çok sevdiğim,yaptığım bir duadir.Allahın izniyle dileğinizekavusursunuz umarım.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
'Allahım! Senden senin sevgini,seni sevenlerin sevgisini ve senin sevgine beni ulaştıracak ameli talep ediyorum.Allahım! Senin sevgini nefsimden, malimdan,ailemden,soğuk sudan daha sevgili kıl. '

Hz.Davud'un duasidir.Benimde çok sevdiğim,yaptığım bir duadir.Allahın izniyle dileğinizekavusursunuz umarım.

Teşekkür ederim..yanlız alttaki dörtlüğü anlamadım..

Bir başkasına kendi hür iradesi dışında kendi isteğinizi yaptırmak ayrıca okumaları sayı ile yapmak büyüdür. Öğrenin artık. Kaç kere açıklayacağız daha bunları böyle bir sitenin üyesi olmuş kişilere. Biraz araştırın, öğrenin öyle sorun. Yeni üyeler siteye adapte olsun artık.

Muhyiddin Arabi hz.gibi bir zatın büyü ile ugrasmayacagi kesin..Ayrıca bu bir dua ..sayı olmasının önemi yok ..sevdiğinizi ELLAH CC dan isteyiniz kalpler ELLAH CC kudret elindedir...

Yeniden kusura bakmayın.

Veleyyinli gulube ibadike...diye..velleyinli eksik yazılmış

Bir başkasına kendi hür iradesi dışında kendi isteğinizi yaptırmak ayrıca okumaları sayı ile yapmak büyüdür. Öğrenin artık. Kaç kere açıklayacağız daha bunları böyle bir sitenin üyesi olmuş kişilere. Biraz araştırın, öğrenin öyle sorun. Yeni üyeler siteye adapte olsun artık.

Bu bir büyü ise muhyiddin Arabi hz. ait değildir o zaman.böyle büyük bir zat bunlarla uğraşmaz..