Yıllardır Yaşadıklarım Ve Geçen 2 gün önceki Sır.

ZombieDriveR

Kayıtlı Üye
Bütün mabet ailesine selam olsun.Arkadaşlar ben siteye üye olalı fazla olmadı.Bu siteyi üye olmadan öncede ara sıra takip ediyordum.Bende internette araştırma yaparken bu siteyi buldum.Konular genelde sonuç itibari ile varlıklara vs. bağlanıyor.Okuduğum konular epey ilginçti.Gerçekten bu varlık konularında zor durumda olan arkadaşların olduğunu fark ettim.Hepsine geçmiş olsun dileğimle.Bende sizlere başımdan geçen bazı varlık deneyimlerimi anlatmak istiyorum.Ben çocukluktan bu yana çok şeyler yaşadım.Ama çok şükür sağlığım yerinde.Bir gün çocukluk yıllarımda evde saat 12.00 sıralarında yataklarımız hazırlanmış ve ben yatağıma yatmıştım o zamanlar ara sıra nenemle yatardım biz anneanneme hep nenem derdik ve odanın lambası yanıyordu herkez daha yatmamıştı nenemde baş ucumda oturuyordu ve tam o sırada yatağın içinden bir el gelerek benim ayağımdan tuttu ve aşağı doğru çekti ben neneeeeee diye bağırdım ve hemen ayağa kalktım nenem bismillah ne oldu oğlum ve ablam felan ne oldu niye bağırdın diyerek sormaya başladılar bende;bilmiyorum ama beni biri ayağımdan aşağı çekti dedim ve ninem ve ablam felan hayır öyle şey olurmu dediler o sırada babam geldi ve oda sen hayal görmüşsün diye beni yatıştırdılar.Neyse sonra lamba söndü ve herkez yattı bende olayın şokunu daha atlatmamıştım yatağın içinde düşünmeye başladım ve o sırada yine o el tam omuzumun üzerinde olduğunu hissettim ve yine bağırdım ve herkez uyandı ve yine ne var dediler sonra yataktan kalkıp babamın yanına gittim sonra babam ne oluyor oğlum o nenenin elidir birşey yok dedi ve al bakalım şu parayı yarın kendine şeker alırsın dedi ve babamla biraz konuştuktan sonra ve hadi gel yat oğlum korkma felan dedi ve bende yattım ve yine lamba söndü ve herkez yattı ve aradan beş dakika felan geçti ve yine o el bu sefer boğazıma doğru geldi ve bende bu nedir diye o eli elledim ve babaaaaaa yine o el dedim ve o sırada elimdeki parada yırtılmıştı ve yine herkez kalktı ve o sırada nenem dur oğlum bekle ben sana bir şey getireceğim dedi ve getirdiği şey büyük bir kumaşla sarılmış ve belki en az 100 yıllık bir hameli yani koruyucu bir muska getirdi ve nenem ben bunu yıllardır saklarım oğlum bunu al ve yat dedi bende o hameliyi başımın altına aldım ve yattım aradan 1 saat geçti o el gelmedi ve sonra uyumuştum ondan sonrada bir daha o eli hiç görmemiştim.Bende bir gariplik vardı ama çocukluk yıllarında pek birşeyler farketmiyordum.Sonra yıllar geçti ergenlik dönemlerimde varlıklar yavaş yavaş kendilerini hissettirmeye başladılar.Yatağa yatınca ara sıra kulağıma sanki uzaklarda birileri konuşuyor gibi anlaşılmayan sesler duyuyor ve gözümü kapattığımda boynuzlu ve kırmızı renkte iskelet kafaları görüyordum ama gözümü açınca hiçbir şey görmüyordum.Nenemin onca yıllık sakladığı hamelide kaybolmuştu.Elimde sadece la havle vela kuvvete illa billah yazılı gümüş bir kolyem vardı sesler duyuncada onu takardım ve kafirun suresini okurdum ve sesler kesilirdi.Okumalarla biraz olsun hafifletiyordum.Ben dinine bağlı bir insandım belkide bunun için veya başka bir sebebden dolayı ALLAH beni koruyordu.Çünkü ALLAH onların bana daha fazla yaklaşmasına izin vermiyor ve benim sağlığımı yani beni koruyordu.Hiçbir zaman ALLAHa isyan etmedim hezaman dua ettim.Neyse gençlik yıılarımda bir çok hocaya felan gittim kimi nazar dedi kimi büyü dedi kimi şunu dedi kimi bunu dedi hiçbiri de birşey yapamadı ve ancak benim paramı aldılar başka da birşey yapamadılar.Benim sıkıntılarım çocukluk yıllarımda pek olmadı ama 15 yaşından sonra iyice artmaya başlamıştı ve bu tam 22 yıl sürdü.Bu 22 yıl sıkıntı,sitres,vesvese,işlerimin rast gitmemesi,baş ağrıları vücut kasılmaları sosyal hayatım altüst olması perilerin bana kafayı takması vs. vs..Gözlerimin önünde uçuçan gölgeler,karabasanlarla rüyalarla dolu 22 yıl.ALLAH dan gelen uyarılar,mesaj içerikli rahmani rüyalar felan ama ben bunların hiçbirini yapmadım veya yapamadım ve rüyadaki söylenenleri yapmadığım içinde çok pişmandım.Yıllarca düşündüm ben ne yanlış yapmıştım ama bir türlü bulamıyordum.Taki 2 gün önceye kadar.Biz yani ailem bundan 10 yıl önce başka bir evde oturuyorduk ve o evde ben hastalanmıştım.Sonra 10 yıl önce o evi sattık ve başka bir yerden ev alarak oraya taşındık ama benim rahatsızlığım daha bitmemiş ve devam ediyordu.Daha önce de rüyalarıma bir kadın giriyor ve sende büyü var çöz onu diyordu bende uyandığımda bana kim büyü yapacak ki benim rahasızlığımın sebebi farklıdır diye geçiştiriyordum ve 2 gün önce gördüğüm rüya bunu ispatladı.Geçen 2 gün önce rüyamda eski oturduğumuz evde bize büyü yapıldığı ve benim rahatsız olmamın sebebinin bu olduğu söylendi.Ve ben rüyamda eski evimizin posta kutusunu görürdüm ve posta kutusunu açıp baktığımda içinden tesbih,para,mektup gibi şeyler görürdüm.Bu sefer yani 2 gün önce rüyamda yine eski evimize gittim ve 3. kata çıktım bizim bina tamamen boşalmış ve herkez taşınmış bende bizim kapının önüne kadar geldim ve zile bastım.Bu arada kapıyı kim açacak ki ev boş diyorum kendi kendime ve o sırada içerden bir çıtırtı geldi eyvah dedim bu pek hayırlı değil dieyerek bir iki adım geri atıyorum derken kapı açıldı ve bize büyü yapan kişi imiş kapıyı açan ve adam gülmeye başladı felan bende hızla merdivenleri inmeye başladım ve o sırada o adamda arkamdan gelerek beni geçti ve bir gölgeye dönüşerek apartmanın kapısını açmadan kapının üstünden geçti bende apartmanın kapısına geldim ve delikten dışarı doğru baktığımda bahçenin içnde otların arasında bir şeyler kıpırdıyordu ve ben eyvah herhalde oraya saklandı dedim ve neyse sonra kapıyı açtım ve birde baktımki o kıpırdayan şey bir kadınmış oda otların arasından çıktı ve bana bağırarak kaçtı ve gitti.Sonra ben uyandım ve düşünmeye başladım.Bu rüya bence büyü ile ilgiliydi ve büyü bozulmuştu çünkü bende o kadar çok rahatlamıştım ki ve o kadar sağlıklı ve neşeliydim ki anlatamam 2 gün önce sanki omuzlarımdan bir öküz kalktı ve ben bugün eski evimizin oraya gittim birde ne göreyim bizim oturduğumuz apartman belediye tarafından yıkılmış olduğunu gördüm ve orada çalışan bir işçi vardı burası ne zaman yıkıldı dedim 2 gün önce deyince şok oldum.Meğer ki dedim büyü evdeymiş ve ev yıkılınca rüyamdaki kaçan adam ve bahçedeki kaçan kadın bu büyünün şeytanlarıydı dedim.ALLAHım sana şükürler olsun dedim.Şimdiki evimize doğru düşünerek yürümeye başladım ve o kadar huzurluyum ki anlatama.Hem ağlıyor hemde ALLAHa şükür ediyordum.22 yıl az bir zaman değildi ve çok çekmiştim sanki bana yeni bir sayfa açılmıştı,hayatıma yeni bir güneş doğmuştu ve artık sağlığıma kavuşmuştum.Şu an bunları yazarken sevinç göz yaşlarımla yazıyorum kendi kendime diyorum ki bir zamanlar ben hiç kurtulamam sanıyordum ama ALLAH öyle büyük ki o merhametlilerin en merhametlisidir.Beni imtihan etti ve mesajlar verdi ama ben hiç birini yapmadığım halde bana şifayı verdi şükürler olsun.İnanın öyle zormuşki bunlarla uğraşmak ve bazı arkadaşlar davet felan diyorlar ama yapmasınlar gerçekten insan çok acı çekiyor.Mabet ailemizde başka ne kadar bu tür dertlerden rahatsız insan var ise hepsine ALLAH tan şifa diliyorum.Sağlıcakla...
ZombieDriver...............

PARADOX2014

Kayıtlı Üye
Abi çok geçmiş olsun okudum etkilendim ve çok sevindim sonunda Allah geri kalan yaşamını geçmiş yaşamından daha hayırlı güzel eylesin inşallah.

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
geçmiş olsun ya neler yaşamışssın , bir sorum olucak o sesler çirkin kaba sesler mi hep merak etmişimdir nasıl sesleri oldugunu ?

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Senin adına çok mutlu oldum kardeşim tebrik ederim sonunda kurtulmuşsun. Fakat o büyüyü yapanı bulman lazım. Bir kere yapmış ya bu eve de yaparsa ? Allah korusun. Bir şekilde bul onu niye yapıyorsa öğren ve çöz derim. Bu sıkıntıya bir daha katlanmak 2 kat zor olacaktır. Allah yardımcın olsun.

betty

Banlı Kullanıcı
Benim çok yakın bi arkadaşım vardı evlerimiz yan yana sayılırdı işte bigün evlerine gittim ve 2 ablası korkudan odadan çıkamıyodu sordum noluyo ablanlara diye anlatmaya başladı bi tek onlara değil tüm aileme oluyo bu eve taşındığımızdan beri huzursuzuz daha eve yeni taşınmıştık annemle babam dışarı çıkmıştı ve ablamlarla ben odadaydık bütün kapı ve pencereler kapanıp açılmaya başladı sesleri artık o kadar şiddetliydiki birbirimze sarılmış dua ediyoduk sonra annemler geldi anlattıklarımıza inanmadılar birlikte bi fotoğraf çekinmiştik orda babamın omzundan insan eline benzemeyen bi el vardı babam bile korkudan napcağını şaşırdı bizde ne oluyo anlamıyoruz dedi bi kaç gün sonra evden taşındılar taşınırkende yerde buldukları Kur'an-ı Kerimi bana verdiler hala bende küçük boyutta :)

tbh

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun zombie driver. Zulumdan kurtulmuşsun. Allah bir daha göstermez inşallah..

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, nasıl bir ruh halindeydin tahmin edebiliyorum şükür ki kurtulmuşsun ama Son Kale'nin dediği gibi ya büyüyü yapan tekrar yaparsa? Bence büyüyü yapanın kim olduğunu bulmalısın bununla ilgili bakım yaptırabiliyorsan yaptırmalısın..

uzmant

Kayıtlı Üye
büyü yapanı bulsan neyazar ıspatınmı var kim inanır allaha havele et eniyisi