varlik davet ettim ve zarar gordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

winchester67

Kayıtlı Üye
Dun gece uyumadan once cin cagirma yaptim. Ama ilk basta bisey olmadi ama daha sonra uyku bastirdi ve uyudum. Ruyamda bi varlik vardi ve oylece duruyodu anlasma yapmak istiyodu . Bisey diyemiyodum ama bacaklarim ve kollarim aciyodu. Bu yuzden uyandim ama uyku sersemiydim. Dirsegimin biraz alti 2 dis gecirilmis ve kaniyodu. Ama uzerime sanki bisey bindi o an ve hareket edemeyip uzerime karsi nefes alis veris duydum ve hissettim. Aksamustu evden cikmistim. Eve geldigimde ise perdelerimde yirtik gordum. Sizce ne yapmaliyim ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu durum için kesin bir çözüm gelene kadar inancınız doğrultusunda koruma yapmanızı öneririm eğer zarar vermeler devam edicek ise belki önleyebilir

jensına

Kayıtlı Üye
Seni dişledi demek resim atarmısın merak ettim kolunun ?

islam571

Kayıtlı Üye
Dun gece uyumadan once cin cagirma yaptim. Ama ilk basta bisey olmadi ama daha sonra uyku bastirdi ve uyudum. Ruyamda bi varlik vardi ve oylece duruyodu anlasma yapmak istiyodu . Bisey diyemiyodum ama bacaklarim ve kollarim aciyodu. Bu yuzden uyandim ama uyku sersemiydim. Dirsegimin biraz alti 2 dis gecirilmis ve kaniyodu. Ama uzerime sanki bisey bindi o an ve hareket edemeyip uzerime karsi nefes alis veris duydum ve hissettim. Aksamustu evden cikmistim. Eve geldigimde ise perdelerimde yirtik gordum. Sizce ne yapmaliyim ?
Evde senden başka yaşayan var mı ve kolundakinin diş izi olduğundan tam emin misin??

winchester67

Kayıtlı Üye
evet eminim dis izi olduguna ve arkadasimin gonderdigi seydi onu uyguladim cin cagirma dedi bana

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

Sadece bizim sitemizde değil bu tür birçok parapsikoloji sitelerinin hepsinde bir sürü uyarı yapılıyor. Bu tür davetler şakaya gelmez bir sürü gereklilikleri vardır diye. Buyrun bir tane daha. Ne söyleyip ne önermemizi bekliyorsunuz. Cevap verilmiş konu ve mesajlar bölümünde ve varlıklar ile ilgili bölümümüzde bu konuda bir sürü yöntem ve bir sürü konu var. Önce oraları araştırınız. Herşeyi bu kadar basite alarak böyle bir işe yeltendi iseniz ve arkadaşınızın verdiği daveti korkusuzca yapabiliyor iseniz buyrun sonuçlarına da katlanın demek gerek. Ya da bu daveti horatça ve sorumsuzca sizle paylaşan arkadaşınız kim ise çözümünü de versin size. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...