Beki İkala Erikli kitapları

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Meleklerle iletişime yeni başladım. :) Açılan konularda melek kartlarının iletişime destek olduğunu söylemişsiniz. Ve Beki İkala Erikli'nin melek kartlarını öneren moderatörlerimiz olmuş. Ben kartların yanında Beki İkala'nın birkaç kitabını daha almak istiyorum tam manasıyla kavrayabilmek için.
-Meleklerle Yaşamak
-Meleklerin Gücü
-Koruyucu Meleğinizle Buluşun

Kitap yorumlarını okuduğumda kitapların genel olarak aynı şeyi anlattığını yazan okuyucular olmuş. Olayı ve özü kavrayamayan herkesin yorum yapabildiğini düşünerek bu yorumlara güvenmedim. :) Sizlere danışmak istedim. Kitaplar birbirlerinden farklı olarak hangi konular üzerinde duruyor? Yorumlarınız neler?
Bunlar benim seçtiğim kitaplar. Sizlerin de yararlı olacağına inandığınız ve bana önermek istediğiniz kitaplar varsa önerilerinize açığım. :)
Sevgiyle. :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Ben meleklerle yaşamak ve meleklerin gücünü tavsiye ederim gerçekten çok samimi ve deneyimlenerek yazılmış ben ve arkadaşlarım çok ta faydalandık. Güzel emek vermiş yazar. Ancak sonraki kitaplar birbirlerinden farksız ve ticari olmuş . Birgün de bir kitapçıda benim kitabım niye arkada öne alın satışlar nasıl falan diye sorduğunu görünce biraz soğudum açıkçası. Tabii ki hakkını alacak sonuçta emek harcadı ama akışta ol vs derken kendisinin müdehalesi beni soğuttu. Bilmiyorum belki de ben yanlış düşünüyorum. Ama kafanızı bulandırmadan bu iki kitabı almanızı tavsiye ederim birde cd leri var ve çok faydalı

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bende aynı görüşteyim meleklerle yaşamak kitabından sonraki kitapları bana da ticari gelmişti.Sonraki kitaplarında meleklerle yaşamakta yazdığı türde deneyimlerinin üzerinde durmuş.Ek olarak yeni tanıştığı bazı meleklerden bahsetmiş(serafim vs).Onun dışında içerik genel olarak aynı.Meleklerin işaretleri, iletişim biçimleri benim okuduğum kitaplarında hep bunlardan bahsetmişti.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Beki'nin meleklerle yaşamak adlı kitabını okumanız yeterlidir Beki kitapları içinde.Tüm Beki kitaplarını ve cd çalışmalarını yapmış biri olarak bunu yazıyorum.Pembekuvars arkadaşımızın dediği gibi Aksu Büyükatlı Melek Öğretileri,Doreen Virtue İlahi Rehberlik ve yine Doreen Virtue'den Bolluk Melekleri,Melek Rüyaları,Melekleri Nasıl Duyarsınız kesin tavsiyelerim.Ek olarak biraz daha farklı extra yaklaşımlar içinse Elizabeth Clare Prophet Meleklerle İşbirliği aklınızda olsun.Pekçok okuduğum melek kitapları içinde beni en çekenler bunlardı.

Keira

Moderator
Sadece Beki'nin kitapları için demek yanlış olur. Bu ekoldeki çoğu kitap ticari amaçla piyasaya sürüldü. Her ne kadar ticari amaçla piyasaya sürülse de bu tarz kitap okuyacaksanız tavsiyem Beki İkala Erikli ya da Doreen Virtue olacaktır.

kelendria

Kayıtlı Üye
Beki İkala Erikli'nin kitapları çok güzel, elbette ticari kaygı olacak, kitap yazan kimde yok ki. Ben onun verdiği bilgilerden çok faydalandım ve hayatımda çok olumlu gelişmeler oldu.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Beki İkala Erikli'nin kitapları çok güzel, elbette ticari kaygı olacak, kitap yazan kimde yok ki. Ben onun verdiği bilgilerden çok faydalandım ve hayatımda çok olumlu gelişmeler oldu.
Beki'nin söyleşilerinde de bulundum ben.Mesela şifa için meditasyon yaptırırken oluşabilecek hisleri sayıyor bende hiçbiri oluşmuyor.:(Evdeki cd leri ilede çalıştım.Sadece geçmiş yaşam şifası cd'si faydalı olduğu izlenimi verdi.Diğerleri;koruyucu melekle buluşma,çakra açma ve bereketi çekme cd leri bende etki etmedi.
Kitaplarında işe yarar bilgiler tabiki pek fazla, arada kafama yatmayanlarda var.Zaten Beki bunun uyarısını her kitabının girişinde yapıyor."Bir bilimadamı gibi yaklaşın,işinize yarayanı alın,yaramayanı çöpe atın"diyor.Ben de aynen öyle yapıyorum.:)
Beki çok zekî bir kadın , başarısının kanaati kişiye göre değişir,ancak zekâsını doğru kullanmayı bilen nadir insanlardan .Zaten bunun için bu kadar insanı çekiyor.

carrie82

Kayıtlı Üye
İşte açılmasını beklediğim konu... Beki Erikli kitaplarını ben hic önermiyorum açıkçası. Melek kartı istiyorsanız akımın annesi Doreen Virtue melek kartlarını alın ve Türk bir yazar kitabı okumak istiyorsanız da Tuğçe Işınsu'yu öneriyorum. Beki nin üslubu benim için çok yanlış. Gerçi sizin de farkı görebilmeniz için onu da okumanız gerek. Allah ile konuştuğunu iddia eden bir bireyi ne kadar ciddiye alırsınız o size kalmış. Kitabın o kısmında ben kitabı elimden bırakmıştım. Biraz araştırın derim. Iyi forumlar.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İşte açılmasını beklediğim konu... Beki Erikli kitaplarını ben hic önermiyorum açıkçası. Melek kartı istiyorsanız akımın annesi Doreen Virtue melek kartlarını alın ve Türk bir yazar kitabı okumak istiyorsanız da Tuğçe Işınsu'yu öneriyorum. Beki nin üslubu benim için çok yanlış. Gerçi sizin de farkı görebilmeniz için onu da okumanız gerek. Allah ile konuştuğunu iddia eden bir bireyi ne kadar ciddiye alırsınız o size kalmış. Kitabın o kısmında ben kitabı elimden bırakmıştım. Biraz araştırın derim. Iyi forumlar.
Ben bu anlamda her telden çalıyorum.:)Beki'nin tum kitaplarını okudum,kartları var,meditasyonları,söyleşileri vs...Kadını takipteyim.
Doreen Aşk melekleri ve Başmelek kartları var,tüm kitaplarını okudum.
Tuğçe İşınsu 'ya ayrı bir sevgi ve sempatim var.Kitaplarını bende öneririm,bloğundaki paylaşimlarınıda çok doğru buluyorum.

asterix

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşam şifası cd sini uyguladım ama istediğim sonucu alamadım.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşam şifası cd sini uyguladım ama istediğim sonucu alamadım.
Ben bir defa çalıştım,konuşmamda bir ağırlaşma olmuştu çalışma sırasında.Konu ise şifalanmadı,bi değişiklik olmadı.Bazen çok kez tekrarlamak gerekebiliyormuş.Beki'nin cd süreleri çok uzun,ben çok sıkılıyorum.

tüy mevzusu işe yarıyor :D
Tüyler en zevkli tarafı.Bu ara büyük siyah olanlara çok rastlıyorum.:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çok meşhur olunca dedim çok güzel harelde bir okuyayım. Kitapları bana fazla bilgi içermiyor gibi geldi. Eeee yani, eee sonra dedim okurken, beni aydınlatmadı ,meleklerle ne alakası var dedim çoğu şey için. Gitar Çalan komşusu ile hikaye de ise baya güldüm. Dedim içimden meleklerin işi güç bunlarla mı uğraşıyorlar. Bu Tür kitaplarda insan gibi özel bir Varlığı bana aşağılıyor gibi geliyor. Yani insan kendi gücüyle zaten örnek verilenleri yapabilir. Melekler ne alaka insan böyle basit Şeyler için neden bir Meleğin enerjisine ihtiyaç duysun. Melekûtuna ait bazı bilgileri Alıp, biraz Dini öğelerden ve insanın meleklere olan inancından faydalanıp, umut tacirliği Yapılıyor gibi geliyor. Seminer fiyatlarını öğrendiğimde işin gerçek yüzüde biraz ortaya çıkıyor.

Ben bir defa çalıştım,konuşmamda bir ağırlaşma olmuştu çalışma sırasında.Konu ise şifalanmadı,bi değişiklik olmadı.Bazen çok kez tekrarlamak gerekebiliyormuş.Beki'nin cd süreleri çok uzun,ben çok sıkılıyorum.

Tüyler en zevkli tarafı.Bu ara büyük siyah olanlara çok rastlıyorum.:)
tüğ inancı Şaman inancından gelir. Şamanlar buna melek demezdi. Meleklerin Kanatlı OLDUĞUNU anlatan hiristiyan inancı ile bir kuş tüğünü birleştirmek ve Şaman inancını deforme etmek hiç hoş değil

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok meşhur olunca dedim çok güzel harelde bir okuyayım. Kitapları bana fazla bilgi içermiyor gibi geldi. Eeee yani, eee sonra dedim okurken, beni aydınlatmadı ,meleklerle ne alakası var dedim çoğu şey için. Gitar Çalan komşusu ile hikaye de ise baya güldüm. Dedim içimden meleklerin işi güç bunlarla mı uğraşıyorlar. Bu Tür kitaplarda insan gibi özel bir Varlığı bana aşağılıyor gibi geliyor. Yani insan kendi gücüyle zaten örnek verilenleri yapabilir. Melekler ne alaka insan böyle basit Şeyler için neden bir Meleğin enerjisine ihtiyaç duysun. Melekûtuna ait bazı bilgileri Alıp, biraz Dini öğelerden ve insanın meleklere olan inancından faydalanıp, umut tacirliği Yapılıyor gibi geliyor. Seminer fiyatlarını öğrendiğimde işin gerçek yüzüde biraz ortaya çıkıyor.

tüğ inancı Şaman inancından gelir. Şamanlar buna melek demezdi. Meleklerin Kanatlı OLDUĞUNU anlatan hiristiyan inancı ile bir kuş tüğünü birleştirmek ve Şaman inancını deforme etmek hiç hoş değil
Seminer fiyatları çok uçuk Beki'de.Hatta regresyon çalışmaları,koruyucu melekle bulusma vs..bunlarda çok yüksek ücretler.Çok yakın bir tarihte 3 günlük melek kampı var yine Beki'nin.Ücreti yazamıyorum bile,dudağınız uçuklar.:)
Yalnız seminer ve diğer çalısmalarda farklı isimleride araştırdım, yine melekler kapsamında,üç aşağı beş yukarı ücretler aynı gibi.Populer olan konudan milletçe maddi çıkar sağlama anlayışımız fazlasıyla mevcut.:)
Melek kartları konusunda fikrinizi alabilirmiyim?Rehberlikleri hakkında ve tüm kartların olumlu olması konusunda ne düşünüyorsunuz?

asterix

Kayıtlı Üye
Bir arkadaş çalışmalarına katılmıştı sağolsun benim için kitap imazlatıp getirmiş, sordum ne kadar ödedin diye 400 tl den bahseti ,fazla değilmi dedim bir iki saat için başmelek Mikail böyle istemiş dedi.

düzeltiyorum 800 tl

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Melek kartları koleksiyon olarak var. Rehberlik olarak Atlantis kartlarını daha çok beğeniyorum. Melek kartları popüler olduğu için çok Yaygın. Melek, aşk, din hep satan konular zaten. Pozitif olarak güzel şeyler yazıyor, sembol değerleri Sıfır. Sadece arada bir pozitif olarak güdülenmek için kullanabilir.

Yurt dışından gelen bir kadının çalışmasına katılmıştım. Avusturalyalı bir medyum. Melek çalışması yapiyormuş. Bir arkadaşım dedi gidelim çok iyiymiş kadın. 2500 tl günde 3 saat 4 gün sürecek bir çalışma. Seminer baya bir kalabalık. Seminer yerine bir tok taş, tablo ıvır bilir getirdiler. Kadın İngilizce Konuşuyor. Çevirmen Türkçe'ye çeviriyor. Melekler hayatimızı güzelleştirmek için gelecekmiş. Başka hiç bir yöntem bizim için iyi değilmiş. Diğer yöntemler sahtekarlıkmış. Dedim 2500 çöpe gitti. 4 gün boş yere geleceğim.

Kartlar, Taşlar, kitap, melek Yağı diyen1200 daha bayıldık almak zorunlu. Melekler soyguncu çıktı dedim içimden. 4 bol bol meditasyon yaptık yönlendirmeli. 20 Dakka meditasyon 20 dakika ara 20 dakika konuşma. Saçma sapan meditasyonlar. Yani sırf uydurmaca.

Meditasyon sırasında kadın diyor birazdan elleriniz ayaklarını soğuyacak. Cebrail gelmiş demektir bu dedi, içimden dedim meditasyon sırasında oturma ve durma Şekli nedeniyle elbette eller ayaklar soğuyacak. Daha detay anlatırım ama yeterli bu kadar.

Melek çalışmaları için söyleyeceğim tek şey çok güzel para kazandırıyor. Eğer gerçekten melekeler bize yardım ediyorsa içsel olarak dua edin yeter bence. Budizmi Hinduizm Hıristiyanlık Şamanlık Müslümanlık ortaya karışık hazırladıkları saçmalıkları yedirmesinler bize.

Kitaptaki Örneği yazarsam Komşusu balkonda gitar çalışıyor 1 saat sonra yazar meleklere sesleniyor adam 10 Dakka sonra içeri giriyor ses kesiliyor. Gece adam 1 saat zaten gitar çalmış uykusu gelmiş yatmış. Hyada rahatsız mi olduk Çal kapısını melek bey ay pordon komşu bey bu saate çalmasınız olur mu diyin. Milyarları bunları öğrenmek harcamayın. 3 farklı melek çalışmasına katıldım. Bir daha Tövbe sözde melekleri doyuramayacağım artık ������
Melek çalışmalarının içinde sahtekarlık diye niteleyen bazı makaleler bazı insanların söylemlerini okumuştum ama profösyönel birisinden bunları okumak daha bi güzel oldu benim için :)

Bir ara bir akrabamız anneme bu tür kitap getirdi nedense içime acayip derecede kötü bir his geldi ve kitabı okutturmadım bile ( İçime ani gelen hislere güvenirim hiç yanıltmadılar beni )

Ama söylemeden edemicem "Melekler soyguncu çıktı dedim içimden" bu kısma hala gülüyorum :)) gece gece iyi geldi bu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu kişinin enerjisini sevmiyorum. Çocukluğumdan beri Allah vergisi bir şey bu, insanlara iyi olmayan şeyleri saptayabiliyorum ve bu o kadar çok ki tahammülsüz bir hale geliyorum bunlara karşı. Bir de bazıları bilerek ve hesaplı olarak ''iyi olmayanı'' iyi altında insanların zihnine yerleştirmeye çalışıyor ki işte o an ciddi anlamda negaitf bir ruh haline bürünüyorum.

Melek vs. anlatırken kendine ait bir şey sunacaksan sunarsın yoksa dezonformasyon biçimde neden İslami terim kullanırsın? Ya kitap satacağım diye artık ne yazacağını ne konuşacağını şaşırmışsındır ya da seni birileri piyasaya sürmüştür. Daha önceden de 12 milyon dolara yayın evi açıp mecmua, dergi, kitap yapıp üfürükten köşe yazarları,makaleciler, kitap yazarları türlü uzmanlar(!) türettikleri gibi!
İslamiyet içinde senin tarif ettiğin gibi bir melek meselesi yok, baş melek ŞAMUEL diye bir şey de yok, Allah'ın elleri vs. de yok, ya dini kullanarak bir yerden element uydurma ve özgün ol ya da sus. Çık de ki Abd'de büyüklerimizin başlattığı ve parasını bastırıp kiraladığımız Madonna ile de 20 dolara sattığımız kırmızı ip gibi sahte Kabala aşılıyoruz biz de konuşmayalım!

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir arkadaş çalışmalarına katılmıştı sağolsun benim için kitap imazlatıp getirmiş, sordum ne kadar ödedin diye 400 tl den bahseti ,fazla değilmi dedim bir iki saat için başmelek Mikail böyle istemiş dedi.

düzeltiyorum 800 tl
"
Üstelik o fiyat Melek Koç'luğuda değil.Angel Touch için fiyatı dahada çıkın çıkın çıkın.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

düzeltiyorum 800 tl
Baş melek Mikail öyle istemiş.. Bunu gerçekten söylemiş mi? Bu yasal olarak o kişiye sıkıntı yaratır.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret

düzeltiyorum 800 tl

Melekler nezamandan beridir para işlerine bakıyor ? ekonomik krizlere de müdahale etseler bare :)
Lütfen böylelerine inanıp para kaptırmayın uyanık olun.