Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Beki İkala Erikli kitapları

Rep Puanı : 271
    Ettiği Teşekkür
    451
    64 mesaja 135 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Standart Beki İkala Erikli kitapları

Meleklerle iletişime yeni başladım. Açılan konularda melek kartlarının iletişime destek olduğunu söylemişsiniz. Ve Beki İkala Erikli'nin melek kartlarını öneren moderatörlerimiz olmuş. Ben kartların yanında Beki İkala'nın birkaç kitabını daha almak istiyorum tam manasıyla kavrayabilmek için.
    -Meleklerle Yaşamak
    -Meleklerin Gücü
    -Koruyucu Meleğinizle Buluşun

Kitap yorumlarını okuduğumda kitapların genel olarak aynı şeyi anlattığını yazan okuyucular olmuş. Olayı ve özü kavrayamayan herkesin yorum yapabildiğini düşünerek bu yorumlara güvenmedim. Sizlere danışmak istedim. Kitaplar birbirlerinden farklı olarak hangi konular üzerinde duruyor? Yorumlarınız neler?
    Bunlar benim seçtiğim kitaplar. Sizlerin de yararlı olacağına inandığınız ve bana önermek istediğiniz kitaplar varsa önerilerinize açığım.
    Sevgiyle.

2. Yakinas Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (13.02.2015)

Rep Puanı : 35
    Ettiği Teşekkür
    55
    16 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben meleklerle yaşamak ve meleklerin gücünü tavsiye ederim gerçekten çok samimi ve deneyimlenerek yazılmış ben ve arkadaşlarım çok ta faydalandık. Güzel emek vermiş yazar. Ancak sonraki kitaplar birbirlerinden farksız ve ticari olmuş . Birgün de bir kitapçıda benim kitabım niye arkada öne alın satışlar nasıl falan diye sorduğunu görünce biraz soğudum açıkçası. Tabii ki hakkını alacak sonuçta emek harcadı ama akışta ol vs derken kendisinin müdehalesi beni soğuttu. Bilmiyorum belki de ben yanlış düşünüyorum. Ama kafanızı bulandırmadan bu iki kitabı almanızı tavsiye ederim birde cd leri var ve çok faydalı

4. Sandy1963 Üyemize teşekkür edenler:
    Yakinas (27.01.2015)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Ben beki ikala erikli nin kitaplarını nedense ticari buluyn
    rum. Aksu Büyükatlı melek ögretileri, koruyucu meleğiniz sizi bekliyor. Doreen Virtue ilahi rehberlik tavsiyemdir. Doreen,bekinin ders aldığı hocası. Sorunuzun yanıtına gelirsek bekinin ilk kitabı meleklerle yaşamak dışındakiler genelde danışanlarının tecrübelerini anlatıyor.

6. 6 kişi Selenit üyemize teşekkür etti:
    KatinacıHatun (07.02.2016), lviv angeles (13.02.2015), mem_u zin (12.08.2015), Sandy1963 (28.01.2015), Yakinas (27.01.2015), yiğda (26.11.2015)

Rep Puanı : 429
    Ettiği Teşekkür
    22
    6 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende aynı görüşteyim meleklerle yaşamak kitabından sonraki kitapları bana da ticari gelmişti.Sonraki kitaplarında meleklerle yaşamakta yazdığı türde deneyimlerinin üzerinde durmuş.Ek olarak yeni tanıştığı bazı meleklerden bahsetmiş(serafim vs).Onun dışında içerik genel olarak aynı.Meleklerin işaretleri, iletişim biçimleri benim okuduğum kitaplarında hep bunlardan bahsetmişti.

8. 2 kişi darkangels üyemize teşekkür etti:
    Sandy1963 (28.01.2015), Yakinas (27.01.2015)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Beki'nin meleklerle yaşamak adlı kitabını okumanız yeterlidir Beki kitapları içinde.Tüm Beki kitaplarını ve cd çalışmalarını yapmış biri olarak bunu yazıyorum.Pembekuvars arkadaşımızın dediği gibi Aksu Büyükatlı Melek Öğretileri,Doreen Virtue İlahi Rehberlik ve yine Doreen Virtue'den Bolluk Melekleri,Melek Rüyaları,Melekleri Nasıl Duyarsınız kesin tavsiyelerim.Ek olarak biraz daha farklı extra yaklaşımlar içinse Elizabeth Clare Prophet Meleklerle İşbirliği aklınızda olsun.Pekçok okuduğum melek kitapları içinde beni en çekenler bunlardı.

10. 4 kişi lviv angeles üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (13.02.2015), Selenit (13.02.2015), Yakinas (13.02.2015), yiğda (26.11.2015)

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6319
    Ettiği Teşekkür
    189
    529 mesaja 1.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Sadece Beki'nin kitapları için demek yanlış olur. Bu ekoldeki çoğu kitap ticari amaçla piyasaya sürüldü. Her ne kadar ticari amaçla piyasaya sürülse de bu tarz kitap okuyacaksanız tavsiyem Beki İkala Erikli ya da Doreen Virtue olacaktır.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

12. Keira Üyemize teşekkür edenler:
    Yakinas (13.02.2015)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    18

Beki İkala Erikli'nin kitapları çok güzel, elbette ticari kaygı olacak, kitap yazan kimde yok ki. Ben onun verdiği bilgilerden çok faydalandım ve hayatımda çok olumlu gelişmeler oldu.

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Alıntı kelendria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beki İkala Erikli'nin kitapları çok güzel, elbette ticari kaygı olacak, kitap yazan kimde yok ki. Ben onun verdiği bilgilerden çok faydalandım ve hayatımda çok olumlu gelişmeler oldu.
    Melekler hakkında yazan başka yazarlara göre bekinin uslubu anlatımı bana soğuk geliyor hiç ısınamadım.

15. Selenit Üyemize teşekkür edenler:
    mem_u zin (12.08.2015)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı kelendria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beki'nin söyleşilerinde de bulundum ben.Mesela şifa için meditasyon yaptırırken oluşabilecek hisleri sayıyor bende hiçbiri oluşmuyor.Evdeki cd leri ilede çalıştım.Sadece geçmiş yaşam şifası cd'si faydalı olduğu izlenimi verdi.Diğerleri;koruyucu melekle buluşma,çakra açma ve bereketi çekme cd leri bende etki etmedi.
    Kitaplarında işe yarar bilgiler tabiki pek fazla, arada kafama yatmayanlarda var.Zaten Beki bunun uyarısını her kitabının girişinde yapıyor."Bir bilimadamı gibi yaklaşın,işinize yarayanı alın,yaramayanı çöpe atın"diyor.Ben de aynen öyle yapıyorum.
    Beki çok zekî bir kadın , başarısının kanaati kişiye göre değişir,ancak zekâsını doğru kullanmayı bilen nadir insanlardan .Zaten bunun için bu kadar insanı çekiyor.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 31
    Ettiği Teşekkür
    1
    11 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    13

İşte açılmasını beklediğim konu... Beki Erikli kitaplarını ben hic önermiyorum açıkçası. Melek kartı istiyorsanız akımın annesi Doreen Virtue melek kartlarını alın ve Türk bir yazar kitabı okumak istiyorsanız da Tuğçe Işınsu'yu öneriyorum. Beki nin üslubu benim için çok yanlış. Gerçi sizin de farkı görebilmeniz için onu da okumanız gerek. Allah ile konuştuğunu iddia eden bir bireyi ne kadar ciddiye alırsınız o size kalmış. Kitabın o kısmında ben kitabı elimden bırakmıştım. Biraz araştırın derim. Iyi forumlar.

18. 2 kişi carrie82 üyemize teşekkür etti:
    mem_u zin (12.08.2015), Selenit (12.08.2015)

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)