Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Beki İkala Erikli kitapları

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı carrie82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte açılmasını beklediğim konu... Beki Erikli kitaplarını ben hic önermiyorum açıkçası. Melek kartı istiyorsanız akımın annesi Doreen Virtue melek kartlarını alın ve Türk bir yazar kitabı okumak istiyorsanız da Tuğçe Işınsu'yu öneriyorum. Beki nin üslubu benim için çok yanlış. Gerçi sizin de farkı görebilmeniz için onu da okumanız gerek. Allah ile konuştuğunu iddia eden bir bireyi ne kadar ciddiye alırsınız o size kalmış. Kitabın o kısmında ben kitabı elimden bırakmıştım. Biraz araştırın derim. Iyi forumlar.
    Ben bu anlamda her telden çalıyorum.Beki'nin tum kitaplarını okudum,kartları var,meditasyonları,söyleşileri vs...Kadını takipteyim.
    Doreen Aşk melekleri ve Başmelek kartları var,tüm kitaplarını okudum.
    Tuğçe İşınsu 'ya ayrı bir sevgi ve sempatim var.Kitaplarını bende öneririm,bloğundaki paylaşimlarınıda çok doğru buluyorum.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 1005
    Ettiği Teşekkür
    215
    303 mesaja 469 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Geçmiş yaşam şifası cd sini uyguladım ama istediğim sonucu alamadım.

Rep Puanı : 6043
    Ettiği Teşekkür
    772
    454 mesaja 780 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

tüy mevzusu işe yarıyor

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı asterix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş yaşam şifası cd sini uyguladım ama istediğim sonucu alamadım.
    Ben bir defa çalıştım,konuşmamda bir ağırlaşma olmuştu çalışma sırasında.Konu ise şifalanmadı,bi değişiklik olmadı.Bazen çok kez tekrarlamak gerekebiliyormuş.Beki'nin cd süreleri çok uzun,ben çok sıkılıyorum.

Alıntı codzombi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüy mevzusu işe yarıyor
    Tüyler en zevkli tarafı.Bu ara büyük siyah olanlara çok rastlıyorum.

Rep Puanı : 28758
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.413 mesaja 6.008 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    206

Çok meşhur olunca dedim çok güzel harelde bir okuyayım. Kitapları bana fazla bilgi içermiyor gibi geldi. Eeee yani, eee sonra dedim okurken, beni aydınlatmadı ,meleklerle ne alakası var dedim çoğu şey için. Gitar Çalan komşusu ile hikaye de ise baya güldüm. Dedim içimden meleklerin işi güç bunlarla mı uğraşıyorlar. Bu Tür kitaplarda insan gibi özel bir Varlığı bana aşağılıyor gibi geliyor. Yani insan kendi gücüyle zaten örnek verilenleri yapabilir. Melekler ne alaka insan böyle basit Şeyler için neden bir Meleğin enerjisine ihtiyaç duysun. Melekûtuna ait bazı bilgileri Alıp, biraz Dini öğelerden ve insanın meleklere olan inancından faydalanıp, umut tacirliği Yapılıyor gibi geliyor. Seminer fiyatlarını öğrendiğimde işin gerçek yüzüde biraz ortaya çıkıyor.

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir defa çalıştım,konuşmamda bir ağırlaşma olmuştu çalışma sırasında.Konu ise şifalanmadı,bi değişiklik olmadı.Bazen çok kez tekrarlamak gerekebiliyormuş.Beki'nin cd süreleri çok uzun,ben çok sıkılıyorum.

Tüyler en zevkli tarafı.Bu ara büyük siyah olanlara çok rastlıyorum.
    tüğ inancı Şaman inancından gelir. Şamanlar buna melek demezdi. Meleklerin Kanatlı OLDUĞUNU anlatan hiristiyan inancı ile bir kuş tüğünü birleştirmek ve Şaman inancını deforme etmek hiç hoş değil

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (12.08.2015 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.
    Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

6. 5 kişi URUMHAMATAHAYİL üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (12.08.2015), codzombi (12.08.2015), lviv angeles (12.08.2015), Selenit (13.08.2015)

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı URUMHAMATAHAYİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok meşhur olunca dedim çok güzel harelde bir okuyayım. Kitapları bana fazla bilgi içermiyor gibi geldi. Eeee yani, eee sonra dedim okurken, beni aydınlatmadı ,meleklerle ne alakası var dedim çoğu şey için. Gitar Çalan komşusu ile hikaye de ise baya güldüm. Dedim içimden meleklerin işi güç bunlarla mı uğraşıyorlar. Bu Tür kitaplarda insan gibi özel bir Varlığı bana aşağılıyor gibi geliyor. Yani insan kendi gücüyle zaten örnek verilenleri yapabilir. Melekler ne alaka insan böyle basit Şeyler için neden bir Meleğin enerjisine ihtiyaç duysun. Melekûtuna ait bazı bilgileri Alıp, biraz Dini öğelerden ve insanın meleklere olan inancından faydalanıp, umut tacirliği Yapılıyor gibi geliyor. Seminer fiyatlarını öğrendiğimde işin gerçek yüzüde biraz ortaya çıkıyor.

tüğ inancı Şaman inancından gelir. Şamanlar buna melek demezdi. Meleklerin Kanatlı OLDUĞUNU anlatan hiristiyan inancı ile bir kuş tüğünü birleştirmek ve Şaman inancını deforme etmek hiç hoş değil
    Seminer fiyatları çok uçuk Beki'de.Hatta regresyon çalışmaları,koruyucu melekle bulusma vs..bunlarda çok yüksek ücretler.Çok yakın bir tarihte 3 günlük melek kampı var yine Beki'nin.Ücreti yazamıyorum bile,dudağınız uçuklar.
    Yalnız seminer ve diğer çalısmalarda farklı isimleride araştırdım, yine melekler kapsamında,üç aşağı beş yukarı ücretler aynı gibi.Populer olan konudan milletçe maddi çıkar sağlama anlayışımız fazlasıyla mevcut.
    Melek kartları konusunda fikrinizi alabilirmiyim?Rehberlikleri hakkında ve tüm kartların olumlu olması konusunda ne düşünüyorsunuz?

8. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (13.08.2015)

Rep Puanı : 1005
    Ettiği Teşekkür
    215
    303 mesaja 469 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Bir arkadaş çalışmalarına katılmıştı sağolsun benim için kitap imazlatıp getirmiş, sordum ne kadar ödedin diye 400 tl den bahseti ,fazla değilmi dedim bir iki saat için başmelek Mikail böyle istemiş dedi.

düzeltiyorum 800 tl

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (12.08.2015 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Alıntı asterix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş çalışmalarına katılmıştı sağolsun benim için kitap imazlatıp getirmiş, sordum ne kadar ödedin diye 400 tl den bahseti ,fazla değilmi dedim bir iki saat için başmelek Mikail böyle istemiş dedi.
    Kitaplarında sayfalar dolusu melek mesajı var. Sanki melekler başına gelip yaz kızım diyor. Urielin üç sayfa mesajı mı olur ? Olsa olsa iki üç cümle olabilir.

Rep Puanı : 28758
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.413 mesaja 6.008 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    206

Melek kartları koleksiyon olarak var. Rehberlik olarak Atlantis kartlarını daha çok beğeniyorum. Melek kartları popüler olduğu için çok Yaygın. Melek, aşk, din hep satan konular zaten. Pozitif olarak güzel şeyler yazıyor, sembol değerleri Sıfır. Sadece arada bir pozitif olarak güdülenmek için kullanabilir.

Yurt dışından gelen bir kadının çalışmasına katılmıştım. Avusturalyalı bir medyum. Melek çalışması yapiyormuş. Bir arkadaşım dedi gidelim çok iyiymiş kadın. 2500 tl günde 3 saat 4 gün sürecek bir çalışma. Seminer baya bir kalabalık. Seminer yerine bir tok taş, tablo ıvır bilir getirdiler. Kadın İngilizce Konuşuyor. Çevirmen Türkçe'ye çeviriyor. Melekler hayatimızı güzelleştirmek için gelecekmiş. Başka hiç bir yöntem bizim için iyi değilmiş. Diğer yöntemler sahtekarlıkmış. Dedim 2500 çöpe gitti. 4 gün boş yere geleceğim.

Kartlar, Taşlar, kitap, melek Yağı diyen1200 daha bayıldık almak zorunlu. Melekler soyguncu çıktı dedim içimden. 4 bol bol meditasyon yaptık yönlendirmeli. 20 Dakka meditasyon 20 dakika ara 20 dakika konuşma. Saçma sapan meditasyonlar. Yani sırf uydurmaca.

Meditasyon sırasında kadın diyor birazdan elleriniz ayaklarını soğuyacak. Cebrail gelmiş demektir bu dedi, içimden dedim meditasyon sırasında oturma ve durma Şekli nedeniyle elbette eller ayaklar soğuyacak. Daha detay anlatırım ama yeterli bu kadar.

Melek çalışmaları için söyleyeceğim tek şey çok güzel para kazandırıyor. Eğer gerçekten melekeler bize yardım ediyorsa içsel olarak dua edin yeter bence. Budizmi Hinduizm Hıristiyanlık Şamanlık Müslümanlık ortaya karışık hazırladıkları saçmalıkları yedirmesinler bize.

Kitaptaki Örneği yazarsam Komşusu balkonda gitar çalışıyor 1 saat sonra yazar meleklere sesleniyor adam 10 Dakka sonra içeri giriyor ses kesiliyor. Gece adam 1 saat zaten gitar çalmış uykusu gelmiş yatmış. Hyada rahatsız mi olduk Çal kapısını melek bey ay pordon komşu bey bu saate çalmasınız olur mu diyin. Milyarları bunları öğrenmek harcamayın. 3 farklı melek çalışmasına katıldım. Bir daha Tövbe sözde melekleri doyuramayacağım artık

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (12.08.2015 Saat 23:33 ) değiştirilmiştir.
    Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

12. 6 kişi URUMHAMATAHAYİL üyemize teşekkür etti:
    brotherhood (21.01.2017), codzombi (13.08.2015), lviv angeles (12.08.2015), P0MAK (08.02.2016), Selenit (13.08.2015), yare-i yarim (13.08.2015)

Rep Puanı : 6204
    Ettiği Teşekkür
    1.074
    1.282 mesaja 2.956 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

Alıntı URUMHAMATAHAYİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melek kartları koleksiyon olarak var. Rehberlik olarak Atlantis kartlarını daha çok beğeniyorum. Melek kartları popüler olduğu için çok Yaygın. Melek, aşk, din hep satan konular zaten. Pozitif olarak güzel şeyler yazıyor, sembol değerleri Sıfır. Sadece arada bir pozitif olarak güdülenmek için kullanabilir.

Yurt dışından gelen bir kadının çalışmasına katılmıştım. Avusturalyalı bir medyum. Melek çalışması yapiyormuş. Bir arkadaşım dedi gidelim çok iyiymiş kadın. 2500 tl günde 3 saat 4 gün sürecek bir çalışma. Seminer baya bir kalabalık. Seminer yerine bir tok taş, tablo ıvır bilir getirdiler. Kadın İngilizce Konuşuyor. Çevirmen Türkçe'ye çeviriyor. Melekler hayatimızı güzelleştirmek için gelecekmiş. Başka hiç bir yöntem bizim için iyi değilmiş. Diğer yöntemler sahtekarlıkmış. Dedim 2500 çöpe gitti. 4 gün boş yere geleceğim.

Kartlar, Taşlar, kitap, melek Yağı diyen1200 daha bayıldık almak zorunlu. Melekler soyguncu çıktı dedim içimden. 4 bol bol meditasyon yaptık yönlendirmeli. 20 Dakka meditasyon 20 dakika ara 20 dakika konuşma. Saçma sapan meditasyonlar. Yani sırf uydurmaca.

Meditasyon sırasında kadın diyor birazdan elleriniz ayaklarını soğuyacak. Cebrail gelmiş demektir bu dedi, içimden dedim meditasyon sırasında oturma ve durma Şekli nedeniyle elbette eller ayaklar soğuyacak. Daha detay anlatırım ama yeterli bu kadar.

Melek çalışmaları için söyleyeceğim tek şey çok güzel para kazandırıyor. Eğer gerçekten melekeler bize yardım ediyorsa içsel olarak dua edin yeter bence. Budizmi Hinduizm Hıristiyanlık Şamanlık Müslümanlık ortaya karışık hazırladıkları saçmalıkları yedirmesinler bize.

Kitaptaki Örneği yazarsam Komşusu balkonda gitar çalışıyor 1 saat sonra yazar meleklere sesleniyor adam 10 Dakka sonra içeri giriyor ses kesiliyor. Gece adam 1 saat zaten gitar çalmış uykusu gelmiş yatmış. Hyada rahatsız mi olduk Çal kapısını melek bey ay pordon komşu bey bu saate çalmasınız olur mu diyin. Milyarları bunları öğrenmek harcamayın. 3 farklı melek çalışmasına katıldım. Bir daha Tövbe sözde melekleri doyuramayacağım artık ������
    Melek çalışmalarının içinde sahtekarlık diye niteleyen bazı makaleler bazı insanların söylemlerini okumuştum ama profösyönel birisinden bunları okumak daha bi güzel oldu benim için

Bir ara bir akrabamız anneme bu tür kitap getirdi nedense içime acayip derecede kötü bir his geldi ve kitabı okutturmadım bile ( İçime ani gelen hislere güvenirim hiç yanıltmadılar beni )

Ama söylemeden edemicem "Melekler soyguncu çıktı dedim içimden" bu kısma hala gülüyorum ) gece gece iyi geldi bu.

Konu yare-i yarim tarafından (12.08.2015 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.

14. yare-i yarim Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (13.08.2015)

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)