Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

hopefull06

Kayıtlı Üye
En son geçtiğimiz yıl mart ayında, sabah 8-9 sıraları idi. Odanın içi aşırı aydınlıktı perdeler kapalı olduğu halde.. Gözümü açmaya çalışıyordum ama açamıyordum..Zorlukla açtığımda kapı açılır gibi oldu, eşime seslenmeye çalışıyordum ama oysa o çoktan işe gitmişti.. Yatağın yan tarafında boyu 2mt ye yakın, rengi krem beyaz gibi ama nasıl diyim fiziksel bedenli gibi sanki ince bir silüet duruyordu, gözleri simsiyah.. Elinde dikdörtgen bir şey vardı hani tepsi tutar gibi. Panikledim ama kımıldayamadım. Bağırmaya çalıştım sesim çıkmıyordu sanki bağrımın ortasında bir ağırlık vardı.. Kımıldayamasamda etrafı gözlerimle görebiliyordum, başkalarıda vardı. Gözlerimi sıkıca yumdum, dua etmeye çalışıyordum ama çok karışıktı her şey. Bir an sol kolumda ve bağrımda bir cızırtı hissettim.. Sonrasını net hatırlamıyorum.. Uyku ile uyanıklık arası ama rüya değil.. Kendimi sadece boyundan aşağı görebiliyordum yani olduğum yerde..

unbroken

Kayıtlı Üye
Belki de Hızırdır olamazmı? Ellerine dikkat ettinizmi?

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Bir kaç hafta önce yatakta yatarken önümden hızlıca geçen bir şeyin rüzgar seslerini duyuyordum. Ufak şeyler eğleniyordur diye umursamadım, uykuya daldım. Sırtımdan bir şeyin çekiştirdiğini hissederek uyandım. Galiba biraz sinirlendim ve küfürler ettim. Tekrar uyuduğumda aynı şey defalarca tekrarlandı. En son "ne var lan?" diye uyandığımda tam karşımda 2-4 metrelik, yerde duvara yaslanmış bir şekilde oturan çıplak, dev bir kadın vardı. Karnı dizlerindeydi ve yüzü görünmüyordu. O kadar büyüktü ki normal bir insan sandalyeye otursa aynı hizada olurdu. Yine arkadan çekiştirme hissi hissediyordum. Kurtulduğumda tam kalın bir sesle bağırmaya başlamıştı ki tekrar uyandım. Tekrar uyandığımda yatma pozisyonum, odadaki ışık gibi şeyler hep aynıydı. Sanki gözlerimi hiç açmamış gibiydim.