Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

mabedist

Kayıtlı Üye
ormanda gece gollum gördüm hızlıca koşarak kaçtı başka da yok

durubilir

Banlı Kullanıcı
bana sıradan geliyor artık ben ne yapayım :) yorum bile yazamıyor insan etkiler tepkiler neler neler . ama en güzel yaşadığım olay şuydu askerde hologram bir şekilde görmüştüm çok hoşuma gitmişti. canlı insan gibi hem de bir kız :) çok güzel bir kız daha önceden gördüğüm konuştuğum.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Beni de yokladiklari çok olmuştur sagolsunlar. 11-12 yaslqrindaydim bulunduğun şehirde deprem oluyordu sürekli artcilar vs..O gün ailece hepimiz aynı odada uyuduk.Rüyamda anneme deprem oluyor dedim saate baktım akşam 6 arkamı döndüm bir an orada orta boylu şapkalı bir varlık duruyor uyandım nefes nefese saate baktım sabahın tam 6 si arkamı döndüm ruyamdaki varlık orada.Sonra yattığım yere baktım aslında erkek kardeşimin yattığı yerdeyim. Dua okumaya başladım tekrar gözümü açtım diğer cekyattayim.bir sürü küçük boylular yanıma dizilmiş oturuyorlar dalga geçiyorlar benimle gülüp cesaretimi topladım başımı kaldırıp anneme seslendim hiç sesim çıkmadı ve onlardan biri kulağımın arkasına yumruk attı. Bildiğim tüm duaları okumaya devam ettim.Sonra gittiler. Bu deneyinden sonra hep geldiler. O evden taşındık başka bir eve.Bu defa her sabah o olayı yaşadığım saatte 6 da yatağım sallanıyorum fix her sabah. Ve annemin babamın seslerini guluslerini duyuyordum.Bu böyle devam etti uzun bi süre. Bu arada gördüğüm her rüya çıkıyordu oyoe böyle değil hala çıkar ama o dönem daha yoğundu. Bir gün rüyamda peygamber efendimizi gördüm bana bir dua verdi boynuma taktım o günden sonra gerçekten hiç korkmadım bi daha hiç gelmediler. Fakat 2 at kadar önce ben buyuymus muskaymis bunlarla ugrasinca yine geldiler hem de ismimle seslenerenerek.Bu defa da muska yazdirdik hocaya ben de batıl şeyleri bırakınca kurtuldum gibi.Rüyalarımda hala herseyi görmem de beni korkutmuyor değil. Çok uzun oldu arkadaşlar kusura bakmayın ☺Ama bu beni gerçekten etkileyen bir olaydi☺

Ü

Üye silindi 56746

bir keresinde çok hastaydım, ateşler içinde... yatıyorken birden dedim ki "keşke şimdi ülker napoliten olsa da yesem". sonra o gün, komşumuz geldi bize ve bana ülker napoliten getirmişti!!! annemin komşumuzdan özellikle böyle bir istekte bulunduğunu sanmıyorum ki bu isteğimi anneme söylediğimi de hatırlamıyorum; içimden geçirmiştim. bunun bir anlamı olabilir mi? :)

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Ben 4 yaşındaydım evimiz tek katlı ama apartman da olmayan bir evdi büyüktü o gün ben salonda uyumak istedim annen oraya kurdu yatağı yattım ben uykuya dalmakta zorluk çekerim çocukluktan beri ve orda yatmak istemem odamda duvarda kırmızı ve kaynağı belirsiz bir it ışık görüyordum sürekli ondan korkuyordum. Salonda yatarken sırt üstü şekilde tavanı inceliyordum bir anda büyük bir ses le beraber tavanda bir şey belirmeye başladı sesten kulağımı kapatmış ince bir çığlık atarken izliyordum bütün tavana yayılıp kocaman tırnaklarıyla beni yaralamaya çalıştı sesler çok iğrençti annem bi anda geldi beni kendime getirdi ilk önce kör olduğumu düşünmüştüm ama bişey olmamış sadece elimin üstünde çizilmiş kanlı bir yer vardı belki panikle bende yapmış olabilirim ama o yaratıktan sonra hayatım da para normal olaylar çoğaldı

romankalesi

Kayıtlı Üye
Ben 4 tane paranormal olduğunu düşündüğüm olay yaşadım.Birini anlatayım diğerlerini boş vaktim oldugunda editlerim.

İlk olay ben anasınıfına giderken yaşandı.Yaşım ya 5 ya da 6 idi tam hatırlamıyorum derin detayları.(olayın içindekiler hariç)

Bir gün çok yorgun bir şekilde eve gelirim.Saat daha çok geç değildir ve ben uyurum ve herşey o zaman başlar.Rüyamda kendimi yukarıdan görürüm sanki ruhum bedenimden çıkmışta bedenimi izliyormuşçasına.Sonra bu şekilde kendimi görmeye devam ederken odaya yüzü olmayan eli ve ayağı olan ama parmakları olmayan,zayıf ve uzun gölgemsi bir varlık girer.Ben onu gördüğumde korkarım ve yatakta ki kendime baktığımda nefes alışverişlerimin artıp şiddetlendiğinide görürüm.Kendime bağırmaya çalışırım "uyan,kaç!" şeklinde ama sesimi bile çıkaramam.Sonra bu varlık dahada yaklaşır ve omzuma dokunur ve dokunduğü sırada uyanırım,arkamı döndüğümde ise yukarıdan gördüğüm varlığı görürüm.Gördüğüm gibi kayboluverir ve bende o şokun etkisi ile 3-4 saniye sesimi çıkaramam.

Şuurum açıldığında çığlık attığımı,annemlerin odama geldiğini ve geceyi onlarla geçirdiğimi hatırlıyorum.

İlginç bir olaydı benim için ve hala o silüeti unutmam.Arada aklıma gelir ürperirim...

Diğer yaşadığım olaylar daha güncel ve yeni.Yani çocuk degildim olaylarü yaşadığımda.İnşallah onlarada değineceğim sağlıcakla kalın.

zees

Kayıtlı Üye
Yasadiklarimdan birini de ben anlatayım.Yaklaşık 15 yaşındaydım. Gece kitap okuyordum şeytana kızıyordum kendimce sonra uyumaya karar verdim ışığı kapatıp yattığımda yatağımdan 1.5 metre ilerde duran 2 mt boyunda iri cüsseli kafası büyük ve geniş sanki elinde kafasına kadar uzayan bir asa sopa vb. Bir şey olan bir varlık gördüm. Rengi ise griydi çok net belliydi vücudu da genisti uzun bir kıyafeti vardı öylece duruyordu. Bir süre ona baktım. Ne olduğunu anlamadım sadece biraz korktuğumu hissettim. Üstümü örterek sırtımı ona dönerek yattım umursamadan uyudum. Sabah düşündüm O zaman ki aklımla kızdığım şeytan bu şekilde gelmiş diye düşündüm.

Peribiri

Kayıtlı Üye
Gece yarısı gözümü açtığımda çarşaflı, siyah, en fazla 1 m boylarında bir varlık yatağımın ayak ucunda duruyordu. Korktum ama başımı biraz daha kaldırmaya çalışıp ona baktığımda yere doğru inip kayboldu bi süre öyle kaldım kalkamadım sonra kalkıp ışığı açtım sabaha kadar uyuyamadım. Bir hafta kadar hep ışıklar açık uyudum. Işıkları tekrar kapatmaya başladığımda gece yarısı yine bir şey uyandırdı sanki beni başımı soluma çevirmemle yine 1 m boylarında çarşafını omuzlarına indirmiş, saçları kıvırcık, kocaman gözleri olan ve gülümseyen soluk tenli bir şey bana bakıyordu zarar verecekmiş gibi hissettirmemesine rağmen çok korktum gözlerimi kapatıp tekrar açtığımda gitmişti ama ben hala uyanıktım yine bir süre kalkamadım yataktan aslında vücudumda böyle felç inmiş gibi bir belirti olmadı yani karabasan gibi değildi yinede bütün vücudum ateş gibi yanıyordu sanki ve o varlığı iki kere gördüm ikisinde de onu gördüğüm an sanki sağır olmuşum gibi hissetmiştim. O ara çok yoğun çalıştığımdan yaşadığım strese bağlamıştım bunu halüsinasyon görüyorum diye yatıştırmıştım kendimi. 1-2 ay öncesinde böyle bir şey gelmişti başıma.

Onyuzbinmlynbaloncuk

Kayıtlı Üye
Ben hatırlamıyorum fakat annem ve halam ayrı ayrı olaya şahit olduklarını söyleyip dururlar.

Küçük yaşlarda yaşadigimi iddia ettikleri bir olay var.

Halam oturma odasinda. Annem de banyo girişinde bulunuyormuş. Bulunduğum odaya ikisi de uzak. Halam kendi kendime konusmalarimi duyup geldiğini, geldiğinde de benim ellerimi uzatarak pencereye doğru yurudugumu gormuş. O esnada annem de gelmiş. Pencerede garip ama dolunay olduğunu, ismimi seslendiklerinde de dalunayın hizla uzaklaştiğini söyler ikisi de.

Annem ve halam manevi yönden oldukça güçlüler. Maneviyati yoğun yasadiklarindan acaba diyorum kalp gozuyle maddeten değil de manen mi gorduler? Bilmiyorum. Aradan 25 yil geçti şimdi bile detaylica anlatirlar.

Bir garip hâl.

Fey

Kayıtlı Üye
Bende Şeytan ile namaz kıldım. . Arkamda iken safa soktum. isteyenler kırmış diyebilirler ,)

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Bundan 5 veya 4 yıl önce ( o zamanlar annem ile babamla yatıyordum) yeni bir eve taşınmıştık ben pek ısınamamıştım eve tabii sonra yerleşmeye başladık gündüz annem ile babam işe giderdi ben ise evde otururdum yeni taşındığımız için teyzem anneannem felan temizliğe gelirdi tabi ozamanlar soluk bir enerjisi vardı evin ama bugüne kadar oturduğumuz en güzel ve en yeni ev olduğu için aslında benim ilgimi çekmişti o ev annem gilin değil. Evin önünden geçerken burayı tutalım demiştim ve gerçekten in cin top oynardı mahallesinde civarında aşırı lüks evler olmasına rağmen bir tane gezen insan olduğunu hatırlamıyorum bir de yaşadığım şehrin en popüler zengin kesim kentiydi ve en büyük alış veriş merkezinin arka sokağında ıssız bir mahalledeydi aslında cok kalabalıktı ama ben o zamanlar pek dışarıya bakamadım ev telaşından birgün o evde büyük dayak yedim annem gözümü şişirmişti sebebi yoktu ama ben annemle hep sorunlu olan biriydim ama mutluyduk birşey diyemezdim o zamanlar idare ederdi yani. Neyse ben sonralarda evi dolaşırdım banyosu kücücüktü ev genel olarak büyük ferah fakat bir okadar ilginç bir enerjisi olan bir evdi ve yatak odasının arkasında bir salon büyüklüğünde camlarla kapalı bir teras vardı evin tüm büyüklüğü metre karesi o terasa gitmişti sanki neyse yağmurlu yada yağmursuz bir gündü tam hatırlamıyorum. Yine annemle babamla yatıyorum birden uyandım. Okadar bölük börçük hatırlıyorum ki rüya efekti yoktu ilk bi hareketlilik hissettim hep aynı alanda gidip gelen biri vardı. Yatağın hemen karşısında bir dolap vardı. Sol tarafta pencere sağ tarafta kapı vardı yarı ayakta pozisyonda dikeldim hala yataktayım gözüm açık izlemişim geçen kişiyi yaklaşık 10 dakika hatırladığım kadarıyla kapı ile pencere arasında gidip geldi hatırladığım tek renk gri siyah beyaz birisi olduğu yırtık pırtık bir elbise saçı dağılmış ve masalları aratmayan kalitede bir cadıya benziyordu gözleri okadar korkunctu ki ama bir kadındı ayaklarına pek dikkat etmedim asıl ilgimi çeken şey bir kapıya bir pencereye doğru gidip gelmesi ve bana çok ama çok uysal şekilde bakarak yapmasıydı bunu biraz daha yakınlaştım bir iki dakika bakıştık o hala yemekten sonra midesini eritmeye çalışan dedeler gibi kapıyla pencere arasında gidip geliyordu ilgimi ceken daha önemli bir detay elinde terazi yada gömleğe benzer kendisinden daha cok dikkat çeken bir cisim vardı ve ben babamı dürttüm babam sızlandı yani bu bir rüya değildi! Sonra annemi dürttüm rüyada değildim bilincimi kullanıyor ve istediğim hareketi yapıyordum . Peki ya korkmayışım? Onu kendime yakın hissetmem mi? Eve giren bir hırsız mıydı? Hayır normal insan gibi hareketleri yoktu olsa bile görünüşü sağlıklı bakımlı neşeli insan gibi değildi. Yıllarca unutamadım her saniyem bunu düsünmekle geçti bir hafta sonra o evden taşındık yanlış hatırlamıyorsam aynı hafta icinde teyzem kötü bir kabus görmüştü ve bize anneannemle geldiginde kavga etmislerdi konusurlarken duydum aile icine yayıldı teyzemin kabusu bende etkilenmiştim haliyle ama bu bir bilinc altı olayı değildi . Bu da böyle bir yaşadığım olaydır daha cok buna benzer şeyler oldu ama pek paylaşıp kafanızı karıştırmak istemem böyle yerlerde bu benim icin hiç korkunç olmayan bir detaydı paranormal bile değil görünümü ilgi çekici olabilir birde insan olup olmadığına açıklık getiremedim anlatmak istedim bundan bir iki hafta önce de eski günleri konuşurken tüm aile olarak o ev bize cok uğursuz geldi düşüncesindeyiz ve babam hep bunu söyledi annem de öyle.

sansa

Kayıtlı Üye
Konuları gezerken buraya denk geldim. Benim de çook anım var. Bir ikisini anlatiyim :) Küçükken annemlerle terasta oturup çay içerdik. Bi gece otururken karşı evin tepesinde kocaman beyaz bir ışık gördüm. Yıldız kayması gibi ama çook büyük bir yıldız. Yani güneşten daha büyüktü.. Tabii ben annemlere şuna bakın diye seslendim heyecanla ama o kaybolana dek kimse görmedi. Ertesi gün o evdeki kadın ölü bulundu. Gece intihar etmişti. Bir bağlantısı var mıydı bilmiyorum :/
Bir gece de uykum gelmiyordu. Duvara bakıp elimle gölgeler yapıyordum. Birden arkamdan tavana kadar bi gölge uzandı. Bakmak için döndüm ve öylece kalakalmışım o şekilde. Annem beni dürtene kadar da kalkamadım.
Bunun gibi cok olay var. Görünmeyen bir varlıkla cinsel ilişki gibi birşey yaşadığımı hatırlıyorum ama canımı çok acıttığı için devam etmemiştim :)) Say say bitmez. Gerçekten ne çekmişiz yahu

yaboz.akom

Kayıtlı Üye
Tatile gittiğimiz siralarda yaşli bir adam bana taştan bir kolye hediye etmişti ve kolyeyi verdiği sirada ormanin yeniden uyanma vakti demişti deli heralde deyip geçmiştim yazliğa döndüğümde teyzeme kolyemi gösterdim kadin şok geçirmişti tatil boyunca fazla konuşmadik hep düşünceliydi eve döndüğümüzde rahmetli annemin küçüklük resmini gösterdi hep gördüğüm resimdi ama daha dikkatli bakmami istedi annemin boynunda da ayni kolye vardi türkiye ye taşinirken kaybolmuş bir daha görmemişler anneme de dedem vermiş kolye yi bir kazi çalişmasinda bulmuş taşlardan anlayan birine gösterdiğim de bir meteor taşi olduğunu söyledi ve satmami çok istedi kolye hala boynunda duruyor en değerli hazinem olarak benimde böyle bir aniydi.

JuBeST

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar, bu deneyimler bazen can sıksa da iyi kötü anı oluyor insana.
Başıma gelen irili ufaklı olayların arasından en çok 2014'ün temmuzunda yaşadığım bu olay beni ciddi anlamda rahatsız etmişti.
Bu olayı yaşadıktan sonra sebeplerinin ve nedenlerinin peşine düştük, büyü ile gelen bir varlık tarafından rahatsız edildiğim belirlenmişti,
Uzun uğraşlar sonucu 2015'in sonun varlıktan ve büyüden kurtuldum, daha doğrusu kurtarıldım, bu yüzden anlatmakta herhangi bir behis görmüyorum.

Ailem ile beraber yaşadığımız istanbul çamlıcadaki evimizin arkası geniş boşluk ve yeşillik önü ise ağaçlık bahçelik evin herhangi bir yerinde camları açtığımızda
10 dakikada ev içinde dolaşan rüzgar ve uğultularina mâruz kalıyor, bundan dolayı yaz da olsa bu rahatsız edilici sesleri duymamak için geceleri hiçbir şekilde camlar açık bir şekilde uyumayız,
eve taşınalı henüz 3 ay kadar olmuş temmuz ayının ortalarındayız , eski yatağım çok yiprandiğindan ve henüz yenisini alamadığımdan (malum taşınmak masraflı bir iş) salondaki kanepede yatıyorum fakat durumdan şikayetçi değilim önümde tv var uykum gelene kadar tv izliyorum sonrada uyku basar basmaz önümde duran cam sehpadaki kumandalardan tv ve digitürkü kapatıp uyuyorum,
birde detay olarakeklemem gerekirse çocukluktan beri bir alışkanlığım var yaz kış orta kalınlıkta yorganla uyurum.
bir gece rüyamda etrafı sur ile kaplı fakat surun diğer tarafı uçurum gibi yüksek, kilise gibi bir yeri arkadaşlarımla tarihi amaçlı geziyorum sanırım yanımda 3 kişi var, kilise içini gezdikten sonra arka tarafinida görelim diyoruz, fakat surların üzerinden gitmemiz gerekiyor yol öyleymiş yanımdaki arkadaşım öyle söylüyor,
sur üzerinde yürüdükten bir süre sonra arka tarafa yaklaşıyoruz, arka tarafda 2 kapısı ve üzerinde birer adet siyah halkası olan simsiyah bir kapı görüyoruz,
kapının yanındada bir kaç kişi var, o kişilere bakar bakmaz benim içimi dehşet ve korku kaplıyor ve onların insan olmadığını o anda anlıyorum bir kaç saniye sonra en arkadaki arkadaş bağırış içerisinde sırt üstü, itilmişcesine surun uçurum olan tarafına düşüyor, hepimiz arkadaşa dönüp bakarken ben aniden önüme dönüyorum kapının ordaki kara yüzlü kişilerden biri anında benim önümde beliriyor,
yüzünü seçemiyorum yüzü kapkara kömür karası renginde yüz hatları belirsiz, sağ kolumdan çekiyor, anlıyorum ki beni götürmek istiyor, kolumu tuttuğu anda kolum buz kesmiş gibi üşüyorum,
öyle üşüyorum ki o an hic birşey düşünemiyorum sadece canım yanıyor üşümekten, dayanamayıp çığlık atıyorum rüyada ve o anda çığlık çığlığa uyandım rüyadan ve gerçek hayata döndüm, uyandığım ilk 2 saniyede başımda sağ tarafımda soğuk bir silüet vardı yerden metre kadar yüksekte 1 metre boylarında ve o iki saniyeden sonra kaydoldu
o arada annem ve babam içeriye geldiler, öyle bir çığlık atmışım ki uykudan zıplamışlar, içeri girip benim iyi olduğumu görür görmez korku ve dehşet içinde etrafa bakıyorlar,
eski emektar tüplü tv'miz ve camdan yapılı yuvarlak sehpamız buz kesmiş soğuk buğu içerisinde, yaz kış sarıp sarmalandığım yorganım ise üzerine kırağı düşmüş gibi üzerinde kristalımsı buz tanecikleri var ve o bilinmez tarafından tutulan sağ kolumda herhangi bir morarma deforme yok fakat donmuş gibi uyuşmuş ve tuttuğu bilekten dirseğe kadar olan kısım hissiz.
başta da belirtmiştim bu şekilde soğumaya sebebiyet verecek hiç bir cam veya balkon kapısı açık değil evde. olay yaşandığında saat gece ikiyi geçiyordu, geçmişte yaşadığı ve gördüğü olaylardan dolayı babam biraz da olsa vâkıftı bu konulara bu yüzden ne yapılması gerektiğini biliyordu, hep beraber olayın şokunu atlatıp ben rüyamdan o ana kadar olanları anlattıktan sonra, babam bana duşa girip yıkanmamı daha sonra abdest alıp temiz kıyafetler giymemi istedi, dediklerini yaptım duştan çıktım, odaya döndüğümde o arada kanepedeki çarşaf yorgan ve yastık yüzünün de babamın isteğiyle annem tarafından değiştirildiğini görüyorum, bu işlemler yapıldıktan sonra, babam yanımdaki tekli koltuğa oturup elindeki dua kitabından birşeyler okumaya başladı sessizce, bana bakıp yat sen gibisinden kafasını aşağı doğru eğerek gözünü kapatıp açarak işaret etti, bende tamam dercesine kafamı sallayıp uykuya dalmaya çalıştım, o ara fark etmedim fakat şimdi hatırlıyorum babam geldiğinde sanirim dua okuyordu ve ben dediği işlemleri yaparken o dualari okumaya devam ediyordu, bu yüzden hiçbir korkum endişem olmadan dediklerini yaptım ve huzur içerisinde uykuya dalabildim korkmadan, o gece hatırlıyorum da bırakın kâbus görmeyi rüya bile görmemiştim, öylece uyumuştum, ben huzur içerisinde uyurken, sabah ezanına kadar oturup dua okumuş vefakâr babam.

Core

Kayıtlı Üye
Yedi yaşımdayken bir gece tüm akrabalar mahalleli falan saklambaç oynadık. O zaman dere kenarında iki üç tane kırmızı ledli adamlar sanki havan topu kuruyormuş gibi bir işle meşguldüler, yanımdakilere söylememe rağmen kimse görmemişti ve iplememişti.

Geçen yaz da altı yaşında ki yeğenimin başına bir şey geldi, yeğenimle üst katta kendi odasında oynuyorduk, yeğenim bir anda salatalık ayaklıyı gördün mü diye , karşı kanepeden yanıma korkarak gelmesi bir oldu. Yüzüne baktığımda gerçekten korkmuştu.

Sanırım çocuklar böyle şeylere şahit olabiliyorlar.

Teyla

Kayıtlı Üye
En yenisi;sayilir mi bilmiyorum ama cok ilgincti. Bir cinle konustum ruyamda. Ama gercek gibiydi. Bakir bir tastan,yasini,adini ve neden kafir oldugunu anlatti sonra korkuttu.Ama bu ilk degil buna benzer yiginla olay yasadim.İlki de 6-7 yaslarimdayken teyzemde kaldigimizda yakaza halindeyken beyaz kucuk bir yaratigi yatagimda gormus olmamdi sonrasi geldi zaten.:willy_nilly:

jensına

Kayıtlı Üye
Ben otobüste bir yaşlı amcayla konusmustum bana sınavı kazanıp kazanmayacagımı vs söylemişti herseyi tuttu sonra kolundan kaldırıp otobüsten indirmiştim parmagında ilk defa gördüğüm bir yüzük vardı. Kolu normal insanınkinden daha kalındı öyle agırdıki kolu adamın kolunu tutup destek olayım dedim milim kıpırdamadı kolu sabit şekilde duruyordu. ben sonradan anladım bunun insan olmadıgını yaklasık 10 saniye sonra hemen camdan baktım ototbüsten inecektim ortalıkda kimse yoktu. Heleki yaslı birinin 10 saniyede ortadan kaybolması garip. Umarım bir daha karsılasırım.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Ben çok bilgi sahibi olmaya çalıştım iletişime geçmeğe çalıştım böyle cin , peri ile ilgili hatta olumlu sonuçlar aldım ama şimdi de bazen vicdan azabı duyuyorum , çünki o varlıklarla iletişime geçince sizin yandaşınız oluyorlar sizi birisi üzdüğü zaman hemen çarpma ve öldürme girişiminde bulunuyorlar en yakın ailenize bile , yine de biraz tehlikeli böyle işler

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
AJA sizin üçüncü anlattığınız gibi bir olayı bir arkadaşım bana anlattı. Gece uyurken birden bire gözünü açmış ölmüş anneannesi başında oturuyormuş. Bana anlattı "acaba annem mi ölecek " dedi üzüntüyle . Annesi hastaydı gerçekten o hafta annesi vefat etti. Herhalde öldüğümüz zaman sevenlerimizin bizi gelip almaları gerçek diye düşünüyorum

Aisling

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu belirteyim yaklaşık yedi-sekiz yaşımdan beri -şu an on dokuz yaşındayım- açıklayamadığım olaylar yaşadım. Açıklamaya da lüzum görmedim açıkçası. Yapım gereği bir olayı fazla garipseyemiyorum, nasıl desem fazla tepki gösteren biri değilim. Bu soğuk kanlılık değil bir uyuşukluk hali gibi. Bir yerden sonra artık tamamen umursamamaya başlıyorsunuz.
Olaylarda biri dışında hiç bir şekilde korku hissetmedim.
Onda bile korkum o kadar çabuk geçti ki...
Bunları kimse bilmiyor, en yakınlarım bile. Bir kaç kez yeltendim ama içimde ki o söyleme boşver diyen sesi dinledim hep. E o zaman şimdi niye yazıyorum ki? Tam olarak ben de emin değilim. İçinizde tutamayacağınız patlama anları olur. Onlardan birindeyim sanırım. İçime ata ata derya oldu....
Kara deryam benim.

Olayları teker teker yazmama gerek yok.
Gerçekler ya da hayaller emin değilim. Belki kafamda kurdum...
Eskiden olsa böyle söylerdim. Gerçekler, fazlasıyla.

Bana karşı herhangi bir şiddet ya da korkutma eylemlerinde bulunmadılar. Fakat...
Her gördüğümde bu bende yaralar açtı. Çünkü ben bir şeyler görmeyi asla istemedim. Çünkü rahatsız ediciler.
Her defasında en fazla bir kaç saniye sürüyor ama o saniyelerde canımdan can kopuyor. Korkum görmekten ziyade ya bir daha olursa endişesi.
Farklı dillerde sesler duymak, gün içinde adımın söylenmesi, odada yalnız olmadığımı bilmek ve göz ucu ile gördüğüm o zayıf, yüzlerini gizleyen tepeden tırnağa siyah varlıklar...
Kimseyi açıklamaya ya da şudur budur diyen biri de değilim.
Ama artık rahatsız edici olmaya başladı.
Yine olur mu endişesi ile yaşamak istemiyorum.