Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

darkman05

Kayıtlı Üye
Kimi yaşar, kimi dinler, kimi de bizim gibi okur..

Hayatındaki tek ilginçlik 9.. Bazense denk gelmeler..

Bu arada ayrı kalamadım sizden. Albus haklıymış. Aynı tuzlu fıstık..

aynen dediğniz gibi hayat bazen yapacak bişey yok :D

Öncelikle şeytan olduğunu ben söylemiyorum, normalde görünmüyordu ben işaret edip gösterince yanımdaki büyükler gördü ve bağırıp çağırıp titreyerek eşed getirerek kaçtılar. Onlar şeytan olduğunu sandı sadece.
Gördüğüm şeyi tarif etmem mümkün değil. O kadar filmler çıktı, görsel efektler uç noktalara erişti ama hala o gördüğüm şeyi tasvir edebilecek bir şey görmedim. Belki şöyle tarif edebilirim, havada asılı olan 10 kere büyütülmüş Antonov 225 ebatlarında, Dünya üstünde görüğümüz renklere ek olarak bir de görmediğimiz (tanımlayamadığım) renkli alev ve ışık hüzmeleri saçan, şekli çok ama çok garip ve değişken olan bir şeydi. Yani nasıl desem sanki 3 boyutlu değil 4 boyutlu gibiydi. Anlatmak imkansız. :)

şuanda bende görmek isterdim şahsen benimde tahminimce şeytandır o şeytanlarlada görüşen konuşanlar var çünkü böle şeyler imkansız değil

5 yaşlarındayken gece yunan mitolojisindeki heykeller gibi 8 kişi geldi bana bakıyorlardı aralarında birşeyler konuşuyorlardı bana doğru bakıp birşeyler tartışıyorlardı böyle birkaç gece devam etti sonra bir daha gözükmediler çocukluktanmı bilmiyorum hiç kormuyordum belkide hayal gücünden bir tasavvuruydu :)

çok ilginç geçmiş olsun :D acaba ne tartışıyolardı :smash:

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Aklıma birşey daha geldi :)

Yaz zamanıydı ve ikindi vakti uyumuştum akşam 9 gibi uyandım karşımda vantiratör çalışıyordu ve uyandığımda gözlerim direk oraya gitti ve dönen pervanenin içinde birşey gördüm bir oyuncak bebek büyüklüğünde idi gözleri biraz çekik bana bakıyordu bende ona ama enteresan bir biçimde hiç korkmadım " sen de nesin böyle " düşüncesiyle bakıyordum yatağımdan hiç kalkmadım 10 15 dk baktım ve kalktığımda o görüntü kayboldu,bu neydi bilmiyorum yada bu gördüğüm gerçek değilmiydi onuda bilmiyorum ama enteresan bir akşamdı

darkman05

Kayıtlı Üye
Aklıma birşey daha geldi :)

Yaz zamanıydı ve ikindi vakti uyumuştum akşam 9 gibi uyandım karşımda vantiratör çalışıyordu ve uyandığımda gözlerim direk oraya gitti ve dönen pervanenin içinde birşey gördüm bir oyuncak bebek büyüklüğünde idi gözleri biraz çekik bana bakıyordu bende ona ama enteresan bir biçimde hiç korkmadım " sen de nesin böyle " düşüncesiyle bakıyordum yatağımdan hiç kalkmadım 10 15 dk baktım ve kalktığımda o görüntü kayboldu,bu neydi bilmiyorum yada bu gördüğüm gerçek değilmiydi onuda bilmiyorum ama enteresan bir akşamdı

korkmamanız çok ilginç tebrik ederim de gerçekten enteresan bir gece geçirmişsiniz geçmiş olsun :D

Salick

Kayıtlı Üye
Bir gece gece lambasi isiginda kitap okuyordum, ampul patlamasi zannettigim bir ses duydum. Havada hizla hareket eden bir ates topu gordum dokunmak icin bir hamle yaptim, basimin ustunde uc kez dondu, hizla zemine yoneldi yanina egildim, avcumun icinden bir alev dilimi halini alip yok oldu.

darkman05

Kayıtlı Üye
Bir gece gece lambasi isiginda kitap okuyordum, ampul patlamasi zannettigim bir ses duydum. Havada hizla hareket eden bir ates topu gordum dokunmak icin bir hamle yaptim, basimin ustunde uc kez dondu, hizla zemine yoneldi yanina egildim, avcumun icinden bir alev dilimi halini alip yok oldu.

buda çok garipmiş gerçekten şeytan olabilirmi

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Gece uyurken yatağıma birisinin geldiğini hissettim daha uyumamıştım ben korkunca gitti gözümü açamadım bile bazen uyurken kalktığımda farklı bir şekilde uyandığım oldu ben uyurken odaya kamera koyucam belki bir film bile çıkar :)

BlueS

Kayıtlı Üye
O kadar güzel anılarınızı okuduktan sonra bende anlatayım dedim :)
Ben küçükken hasta olduğumda sürekli bir kadını görüyormuşum her seferini hatırlamıyorum ama birini çok iyi hatırlıyorum. Bir keresinde tuvalete gidecekken evimizde uzun bir koridor vardı ve koridorun ortasında beyazlar giymiş her yeri kapalı sadece yüzü açık bir kadın vardı. Yeşil suratlıydı ve benim geçmeme izin vermiyordu bende anneme gidip anne koridordaki kadın geçmeme izin vermiyor demiştim. Oda çok korkup dışarıya çıkartmıştı beni. O kadını çok sık görmedim ama geçen senelerde bir kere daha rüyamda ve uyandığımda görmüştüm daha da yaşlanmıştı :)

kutay3757

Kayıtlı Üye
bence evde benle dalga geçen bir varlık var yada ağır derecede beynimin bana oynadığı oyun şuan kapı görüş alanım içinde tıpatıp bir yüz var o yöne çevirince gözümü hiçbirşey yok ama eminim o bir yüz :D
sonra hep odalar arası sanki birileri geçiyormuş gibi görürüm beynim bana oyun oynamıyorsa bildiğiniz insan gibi odaları dolaşan biri var

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
İnanamayacaksınız ama şimdi başıma bir olay geldi 5 dakika bile geçmemiştir.Siz nasıl değerlendirirsiniz bilmem ama daha öncesinden pencereyi açmış laptobu televizyona bağlamış şarkımı açmış bir şekilde bu konuyu okurken aklımdan keşke şimdi benim başıma da paranormal bir olay gelse bir varlık,yaratık görsem diye aklımdan geçirdim.Sonrasında 3. sayfayı okurken pencereyi kapatmak için hareketlendim ve kapattığım anda sanırsam koridor veya banyodan pat küt diye bir ses geldi sanırım büyük bir şey devrildi.Kalbim küt küt atmaya başladı ve kendimi sakinleştirdim korkumu bastırmaya çalıştım ve hemen buraya yazmaya başladım ama hala içeride ne oldu ne düştü hala bilmiyorum gitmeye de cesaret edemedim evde tek olduğum için.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnanamayacaksınız ama şimdi başıma bir olay geldi 5 dakika bile geçmemiştir.Siz nasıl değerlendirirsiniz bilmem ama daha öncesinden pencereyi açmış laptobu televizyona bağlamış şarkımı açmış bir şekilde bu konuyu okurken aklımdan keşke şimdi benim başıma da paranormal bir olay gelse bir varlık,yaratık görsem diye aklımdan geçirdim.Sonrasında 3. sayfayı okurken pencereyi kapatmak için hareketlendim ve kapattığım anda sanırsam koridor veya banyodan pat küt diye bir ses geldi sanırım büyük bir şey devrildi.Kalbim küt küt atmaya başladı ve kendimi sakinleştirdim korkumu bastırmaya çalıştım ve hemen buraya yazmaya başladım ama hala içeride ne oldu ne düştü hala bilmiyorum gitmeye de cesaret edemedim evde tek olduğum için.

Böyle anlattınız ben de merak ettim şimdi :)

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Banyonun penceresini kapatmıştım pencerenin kenarında ise şampuanlar var pencere açılmış şampuanlar hep yere düşmüş gelen ses ondanmış.Gerçekten iyi korktum sayılır ilk başta :)

ahmetttnet

Kayıtlı Üye
İlki 5-6 yaşındayken olmuştu.Gece yatak odamda uyurken sebepsizce uyanmış gözlerimi açmıştım.Sol tarafımda bedeni bembeyaz elinde kitap olan ve o kitabı okuyan birini gördüm.Ya yatağa oturmuştu yada kısmen uçuyordu,tam hatırlamıyorum.Gördükten ve ne olduğunu farkettikten sonra da yorganı başıma çekip çeşitli dualar okudum açtığımda gitmişti.1-2 ay o odada yatamadım.

İkincisi 2014'de iş yerinde oldu.Temmuz yada ağustos ayıydı sanırım.Bir arkadaşla boş vaktimizi değerlendirmek için 2.depo katının olduğu yerde langırt oynamaya gittik.Langırt -2.kattaydı.İş yerinin yemek hanesi ve 2.deposu oradaydı sadece.Oraya 2 yerden giriş var ve girişlerin hepsi güvenlik kartlarıyla sağlanıyor.Ve o kartlar basıldığında akbil sesi gibi bir ses çıkarıyor yani duymamaya imkan yok,biri içeri girse.Mesai saati olduğu için millet işinde gücündeydi.2.depoda kimse yoktu.Geçtik arkadaşla oynamaya başladık.5-10 dakika sonra langırt oynayamamaya başladım.Elim ayağım istemsizce dolanıyor,titriyordu.Arkamda 8-10 adet boş sandalyenin olduğu tarafa baktım,çünkü biri bana oradan bakıyor ve bakışları beni delip geçiyor gibiydi.Kimse yoktu.Daha sonra tekrar baktım aynı yere.Ve tekrar sonra orada oturan kara sakalı ve kara bıyığı olan kapkara suratlı bir adam gördüm.1-2 saniye baktım o orada çalışmıyordu.Ve o oraya girmemişti.Daha evvelde orada değildi.Langırt oynamaya devam ettim.Sonra garajın kapısı açılmaya başladı.Arkadaşı kolundan tutup çektim ve oradan uzaklaştık.Sonra öğrendim ki büyücü olan bir akrabam o gün soğan ve sarımsak yakmış.Muhtemelen o yüzden göründü ve zarar vermedi.

soldier

Kayıtlı Üye
Daha bu yaz yatakta yüz üstü uzanırken birden yatağımda bir ağırlık içe çökme hissedip başımı kaldırdım. Insan silüetinde biri vardı. Başımı çevirdim tekrar baktım yoktu ve o çöken kısım yavaş yavaş normal halini almaya başladı. İşin garip yanı evde tektim.
Aynı gün yine yatarken gözlerimi kapattığım anda birisini gördüm bana yaklaşan, gözlerimi açtığımda yine bana yaklaşıyodu ve içimden geçip gitti sanırım veya dibimdeyken kayboldu. O an rüzgar hissettim.

• Şaşırdım
Tepkiler: yay

gümüş

Kayıtlı Üye

Eee? Neymiş :)

4

43887

Bana varlıklarını ilk hissettirdikleri yaşı net hatırlamıyorum.Belki 4-5, küçüktüm haliyle...Seslerini duyardım bana ismimle hitap ederlerdi.Hatta bir seferinde o korkuyla yorganı kafama çekişimi unutmam.Anneme söylerdim siz mi sesleniyorsunuz bana diye...Çocukluktan gelen ve halen benimle olan çok fazla durum yaşadım yaşamaktayım.Artık öyle alışmışım ki karşıma çıksalar korkmam herhalde diyorum.Bana insanlardan ürkütücü gelmiyorlar çünkü ...

darkangels

Banlı Kullanıcı
İlk okula gidiyordum.Evimizde o eski kocaman vitrin ayna takımları vardı.Çocukkende sabahlamayı çok severdim, herkes uyurdu ben uyumazdım.:D Bir kuşumuz vardı tamda aynalı dolabın önündeydi kafesi.Sevmek için kolumu kaldırdım, o sırada gözüm aynaya takıldı.Kaldırdığım kolumun altında bir erkek kafası gördüm ama sadece kafası vardı.Bedenden altı yoktu.Yüzünde pis bir sırıtmayla bana bakıyordu.Bu dediklerim saniyede oldu.Çok korktum çığlık atıp annemin yanına gidip ağlamıştım.Saniyelikti ama çok korkutucuydu.Hala dün gibi hatırlıyorum. Annem bana kızmıştı bu saate kadar oturursan böyle şeyler görürsün diye :D

darkman05

Kayıtlı Üye
herkezin anısı çok değişik ne çekmişiz bu cinlerden :D

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bana varlıklarını ilk hissettirdikleri yaşı net hatırlamıyorum.Belki 4-5, küçüktüm haliyle...Seslerini duyardım bana ismimle hitap ederlerdi.Hatta bir seferinde o korkuyla yorganı kafama çekişimi unutmam.Anneme söylerdim siz mi sesleniyorsunuz bana diye...Çocukluktan gelen ve halen benimle olan çok fazla durum yaşadım yaşamaktayım.Artık öyle alışmışım ki karşıma çıksalar korkmam herhalde diyorum.Bana insanlardan ürkütücü gelmiyorlar çünkü ...
Bende bir gün odamda otururken koridordan fısıltı şeklinde ismimi söylemişti birisi :) ama umursamamıştım pek

iştehayat

Kayıtlı Üye
Ben 8 yaşında gördüm gece yatırdı annem beni hiç uykum yoktu ışığı kapattı 2 dakika geçmeden bacaklarıma birinin bastığını hissettim başımı kaldırdım ayak ucumda birbirine yapışık oldukça kısa boylu kulakları uzun sivri bedenleri yemyeşil ağızları büyükçe ve üstlerinde yırtık giysiler vardı bana doğru geliyorlardı tabii bağırdım annemin ışığı açmasıyla kayboldular.Birdaha görmedim