Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021
209 sonuçtan 201 ile 209 arası

Konu: Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    25
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

En yenisi;sayilir mi bilmiyorum ama cok ilgincti. Bir cinle konustum ruyamda. Ama gercek gibiydi. Bakir bir tastan,yasini,adini ve neden kafir oldugunu anlatti sonra korkuttu.Ama bu ilk degil buna benzer yiginla olay yasadim.İlki de 6-7 yaslarimdayken teyzemde kaldigimizda yakaza halindeyken beyaz kucuk bir yaratigi yatagimda gormus olmamdi sonrasi geldi zaten.

2. Teyla Üyemize teşekkür edenler:
    Pofuduk Kartal (14.11.2017)

Rep Puanı : 45
    Ettiği Teşekkür
    2
    11 mesaja 22 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben otobüste bir yaşlı amcayla konusmustum bana sınavı kazanıp kazanmayacagımı vs söylemişti herseyi tuttu sonra kolundan kaldırıp otobüsten indirmiştim parmagında ilk defa gördüğüm bir yüzük vardı. Kolu normal insanınkinden daha kalındı öyle agırdıki kolu adamın kolunu tutup destek olayım dedim milim kıpırdamadı kolu sabit şekilde duruyordu. ben sonradan anladım bunun insan olmadıgını yaklasık 10 saniye sonra hemen camdan baktım ototbüsten inecektim ortalıkda kimse yoktu. Heleki yaslı birinin 10 saniyede ortadan kaybolması garip. Umarım bir daha karsılasırım.

4. jensına Üyemize teşekkür edenler:
    Pofuduk Kartal (14.11.2017)

Rep Puanı : 0
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben çok bilgi sahibi olmaya çalıştım iletişime geçmeğe çalıştım böyle cin , peri ile ilgili hatta olumlu sonuçlar aldım ama şimdi de bazen vicdan azabı duyuyorum , çünki o varlıklarla iletişime geçince sizin yandaşınız oluyorlar sizi birisi üzdüğü zaman hemen çarpma ve öldürme girişiminde bulunuyorlar en yakın ailenize bile , yine de biraz tehlikeli böyle işler

Rep Puanı : 35
    Ettiği Teşekkür
    55
    16 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

AJA sizin üçüncü anlattığınız gibi bir olayı bir arkadaşım bana anlattı. Gece uyurken birden bire gözünü açmış ölmüş anneannesi başında oturuyormuş. Bana anlattı "acaba annem mi ölecek " dedi üzüntüyle . Annesi hastaydı gerçekten o hafta annesi vefat etti. Herhalde öldüğümüz zaman sevenlerimizin bizi gelip almaları gerçek diye düşünüyorum

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 97
    Ettiği Teşekkür
    42
    32 mesaja 47 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Öncelikle şunu belirteyim yaklaşık yedi-sekiz yaşımdan beri -şu an on dokuz yaşındayım- açıklayamadığım olaylar yaşadım. Açıklamaya da lüzum görmedim açıkçası. Yapım gereği bir olayı fazla garipseyemiyorum, nasıl desem fazla tepki gösteren biri değilim. Bu soğuk kanlılık değil bir uyuşukluk hali gibi. Bir yerden sonra artık tamamen umursamamaya başlıyorsunuz.
    Olaylarda biri dışında hiç bir şekilde korku hissetmedim.
    Onda bile korkum o kadar çabuk geçti ki...
    Bunları kimse bilmiyor, en yakınlarım bile. Bir kaç kez yeltendim ama içimde ki o söyleme boşver diyen sesi dinledim hep. E o zaman şimdi niye yazıyorum ki? Tam olarak ben de emin değilim. İçinizde tutamayacağınız patlama anları olur. Onlardan birindeyim sanırım. İçime ata ata derya oldu....
    Kara deryam benim.

Olayları teker teker yazmama gerek yok.
    Gerçekler ya da hayaller emin değilim. Belki kafamda kurdum...
    Eskiden olsa böyle söylerdim. Gerçekler, fazlasıyla.

Bana karşı herhangi bir şiddet ya da korkutma eylemlerinde bulunmadılar. Fakat...
    Her gördüğümde bu bende yaralar açtı. Çünkü ben bir şeyler görmeyi asla istemedim. Çünkü rahatsız ediciler.
    Her defasında en fazla bir kaç saniye sürüyor ama o saniyelerde canımdan can kopuyor. Korkum görmekten ziyade ya bir daha olursa endişesi.
    Farklı dillerde sesler duymak, gün içinde adımın söylenmesi, odada yalnız olmadığımı bilmek ve göz ucu ile gördüğüm o zayıf, yüzlerini gizleyen tepeden tırnağa siyah varlıklar...
    Kimseyi açıklamaya ya da şudur budur diyen biri de değilim.
    Ama artık rahatsız edici olmaya başladı.
    Yine olur mu endişesi ile yaşamak istemiyorum.

"Bütün canlılar şiddet karşısında titrer, hepsi ölümden korkak, hepsi hayatı sever.
    Kendinizi onlarda görün. O zaman kimi incitebilirsiniz ki?"

Sidarta Gotama~

Rep Puanı : 907
    Ettiği Teşekkür
    629
    223 mesaja 442 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    18

En son geçtiğimiz yıl mart ayında, sabah 8-9 sıraları idi. Odanın içi aşırı aydınlıktı perdeler kapalı olduğu halde.. Gözümü açmaya çalışıyordum ama açamıyordum..Zorlukla açtığımda kapı açılır gibi oldu, eşime seslenmeye çalışıyordum ama oysa o çoktan işe gitmişti.. Yatağın yan tarafında boyu 2mt ye yakın, rengi krem beyaz gibi ama nasıl diyim fiziksel bedenli gibi sanki ince bir silüet duruyordu, gözleri simsiyah.. Elinde dikdörtgen bir şey vardı hani tepsi tutar gibi. Panikledim ama kımıldayamadım. Bağırmaya çalıştım sesim çıkmıyordu sanki bağrımın ortasında bir ağırlık vardı.. Kımıldayamasamda etrafı gözlerimle görebiliyordum, başkalarıda vardı. Gözlerimi sıkıca yumdum, dua etmeye çalışıyordum ama çok karışıktı her şey. Bir an sol kolumda ve bağrımda bir cızırtı hissettim.. Sonrasını net hatırlamıyorum.. Uyku ile uyanıklık arası ama rüya değil.. Kendimi sadece boyundan aşağı görebiliyordum yani olduğum yerde..

Belki umutsuz boşluktan kaçıyoruz..

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Belki de Hızırdır olamazmı? Ellerine dikkat ettinizmi?

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

[SIZE=2,5]jensına [/SIZE]Belki de Hızırdır olamazmı? Ellerine dikkat ettinizmi?

Yer
    Angara
    Rep Puanı : 123
    Ettiği Teşekkür
    59
    36 mesaja 60 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Bir kaç hafta önce yatakta yatarken önümden hızlıca geçen bir şeyin rüzgar seslerini duyuyordum. Ufak şeyler eğleniyordur diye umursamadım, uykuya daldım. Sırtımdan bir şeyin çekiştirdiğini hissederek uyandım. Galiba biraz sinirlendim ve küfürler ettim. Tekrar uyuduğumda aynı şey defalarca tekrarlandı. En son "ne var lan?" diye uyandığımda tam karşımda 2-4 metrelik, yerde duvara yaslanmış bir şekilde oturan çıplak, dev bir kadın vardı. Karnı dizlerindeydi ve yüzü görünmüyordu. O kadar büyüktü ki normal bir insan sandalyeye otursa aynı hizada olurdu. Yine arkadan çekiştirme hissi hissediyordum. Kurtulduğumda tam kalın bir sesle bağırmaya başlamıştı ki tekrar uyandım. Tekrar uyandığımda yatma pozisyonum, odadaki ışık gibi şeyler hep aynıydı. Sanki gözlerimi hiç açmamış gibiydim.

Normal.

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 6 kullanıcı var. (2 üye ve 4 konuk)

1. roothoaxvir,
  2. VECİHA