Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

darkman05

Kayıtlı Üye
hepinizinkini teker teker okudumda tek bir ortak noktamız var bu olaylar hep yaşımız ufakken geliyor başımıza neden acaba diye merak ediyor insan :D

Şeytanı gördüm ya da görüp de işaret ettiğim şeyi büyükler öyle sandı.. Bana güzel gelmişti ama onlar eşedlerini getirerek kaçıştılar. Demek ki her alevli yanar döner şey şeytan değilmiş ya da şeytan da bir kul onda sevgi arayıp sevgi aşılasak belki o da iyi olurdu, diye içimden geçmiş ancak diyememiştim o yaşta. Hipnozsuz hatırladığım ilk deneyim bu.

nasıl bir şekilde görmüştünüz acaba çok merak ettim hadi cinleri anlatanlar var birazcık tahmin ediyosun ama şeytanlar nasıl görünümü falan fazla bilgi yok internette sizi bulmuşken sorayım nasıl olsa bir tecrübeniz var bu konuda

Benimde yatağım sallanıyo ayaklarımı elliyolar somut bir şekilde ayıkken :D

sizdede farklı bir enerji varmış demekki :D yatak sallanırken siz naptınız

5. yaşımızda olanları hatırlamamız zordur ama ben anımsıyorum. Müstakil bir evimiz vardı ben elbise dolabını açar çığlık atarmışım . Sanırım kaçamayıp olduğum yerde nefessiz kalma özelliğim o zamanlardan kalma :D . Karanlıktan korktuğum için dayıcım beni kolumdan tutup evin dolaplı odasına sokmuştu kapıda bekliyordu. Kücük bir penceresi vardı orda net hatırlayamadığım yüz görmüştüm. Yine çığlık atınca dayım çıkardı beni. Sonra salona gidince ben pencereden dışarı baktım. Yine çıglık cığlığa kalınca dilim tutulmuş. Kağıt kalem verip çizdirmişlerdi. Kocaman elektriklenmiş gibi saçları olan bir baş ve küçük zayıf bir vücut bembeyazdı.

O gece dayım bizde kalmış . Salonda sırtına birinin vurduğunu hissedince kaçmış gece yarısı :) . Bir dahada gece hiç gelmedi. Annem o evde bereket olduğunu söylerdi , gece takunya sesi gelir çeşme açılır havlu ıslanırmış. Kıyamam korkarmış tabi ama yinede temiz havluyu eksik etmezmiş. Çok sonra eski oturanlar ermiş var kızım orda temiz tut evini demişler. Tabii doğruluğunu Rabbim bilir.

bazen evler sahipleniyor bununla ilgili belgesel izlemiştim anlattıklarınıza çok benziyodu İnşallah bidaha başınıza böyle olaylar gelmez :D

Benim ilk olayim cocukendi yasim 4-5 yasimda. Gece odama parmak kadar adamciklar geldi cok kalabaliktilar, yatagim adamcik dolmustu, 50 belki 75, belki daha fazla.Bilemem
Ve bu adamciklarin bir tanesi o birazcik farkli idi, bana yatagimdan inmemi istedi bende indim dolaniyordu üstümde bende onu izliyordum, hizlica dolaniyordu bütün bedenimi dolanioyrdu, bana dediki sen hastasin hemde cok hastasin, babana deki senin kaninda sari sari topcuklar var artikca artiyor, bunun önüne gecilmez ise sen cok hastalanacaksin. Ski ski tembihledi, babna anlat diye. Bende anlattim, baba ben hastayim sari top hastaligi var bende diyorum o cocuk anlaysim ve lisanimla.Babam inanmadi ciddiye almadi. Fakat cok zaman gecmedi bir kac gün ve hastaligim iyice ayyuka cikti,o zaman simdiki gibi degildi annem komsumuzun kadinini cagirdi, bu cocuga noluyor diye, komsumuz hemsire idi, bana bir kere bakmasi yeterli geldi, gözlerim tenim sararmisti, ve kadin anneme bu cocuk hepapetis dedi halk arasinda sarilik hasaligi. Ben haftalarca tedavi oldum, ve babam bana sormusu sen nerden bildin bu sari topcuklu hastaligini? Arkadaslarim dedi demistim.

Ben cocukken cok hastalanirdim sürekli hastalanirdim, ve onlari hep görürdüm,ayni surette degil ama sirin suretlerde.Oyardik bir defasinda bana bir sey icirdiler oynarken, eksimis cürümüs portakal tadindaydi, ben o seyi cok zor yutmustum ve bu yüzden hala portakal fanta tarzi seyler tüketemiyorum, kokusu tiksindiriyor.

sizin bu anlattığnız küçük adamlar olayını benim birtane abim yaşadı geçen yazdı galiba 3-4 tane boyu kısa adamlar gelip fırlatmışlar herifi :D sırtı falan yarılmış ama doğrumu anlattı yalanmı bilmiyorum aklıma geldi söylüyüm dedim sizinde yaşınız ufakken olmuş anlattığınız anın'ız çok etkileyici cidden normalde korkutmak için gelirler sizi iyileştirmek için gelmişler etkilendim .. :hurray:

Göremesemde hissettiğim olur, mesela daha önce burada anlatmıştım cep telegonu şarjının kablosu gözümün önünde sanki biri sallıyordu, birde geçen yıl oldu gece tam yatağa gidiyorum, karanlıkta 2 tane 1 metre boyunda var yok gölgeler gördüm, besmele bile çekemedim, sanki dilim bağlandı, ama zihnimden okuyordum felak nas, bir süre sonra kayboldu ama 2009 yılından beri saçımla, ayaklarımla ellerime sanki dokunma hissini hep hissediyorum. Geçen gece nefes tekniklerini denerken kulağımda bir fısıltı ama çığlık gibi fısıltı (hani fısıldamayı bazıları çok yüksek yapar ya bu da öyleydi) patladı resmen.. Suuusss diye bağırdı.. Düşündüm neden böyle oldu diye, o sıra aklımda kızgın olduğum biri vardı ona kızmıştım aklıma gelmişti. Gözüm kapalıydı ve şekil gözüktü sanki başında kuş tüylerinden yapılmış bişey vardı, gözleri çok iriydi, omuzları dar hayal meyal hatırlıyorum.. Çocukkende sobanın içindeki küller yüz biçimine bürünmüştü, ve sesini duymasamda konuşup gülüyordu. Bende maşa vardı meraklı köfteci gibi tuttum maşayla vurdum, gözlerini yumdu yine sırıttı..Ne olabilir ihtimalini düşünmedim bile, şimdi görsem öyle bişey kalp krizi geçirirdim :)

maşayla vurma cesaretinize hayran kaldım :D bende arasıra (genellikle sürekli biyerden ses geldiğinde) korktumda genellikle akşamları bağırıyorum korkumu öyle yeniyorum :eek:fftopic:

15 yaşındayım bu olay olduğunda. Gece uyurken annemin sesini duydum evde birileri var diye, ben de çok korkağım hafifce başımı kaldırıp yan odanın penceresine baktım.. gölge gibi 2 metre falan boylarında çok uzun saçları olan bişey gördüm hemen annemi uyandırdım. Yarı uykulu halde ne olduğunu sordu ben de doğru söylüyorsun evde birisi var dedim, ama ben sana hiç bişey söylemedim ki, dedi.. O günden sonra yalnız uyuyamıyorum :D

Bi keresinde de gece uykudan uyandığımda baktım anneannem gidiyor arkasında da bir gölge ben de onların arkasından dışarı çıktım. Mutfak kapısını açtığımda yoktu hiç kimse, ben de çığlık çığlığa koşarak bütün ışıkları yandırdım anneannem yatağında uyuyordu. Olanların hiç birisine anlam veremedim.. Uzun zamandır böyle şeyler yaşamadım hiç.. Ama bu yıl yine bazı şeyler oldu.. Mesela gece uyurken birden uyandım tam karşımda at üstünde simsiyah birşey yüzü gözükmüyordu bana bakıyordu elinde bişey vardı. Hemen yorganı başıma çektim sanki beni koruyacaktı :D Biraz geçtikten sonra baktım hiç bişey yoktu orda.. 1 hafta falan önce de yine gece uyandım yatağımda siyah bir gölge oturmuştu eğilip bana bakıyordu, herzamanki gibi yine yorgan beni o gölgeden korudu :D Yani bana bişey yapmıyor sadece bakıyor ama ben çok korkuyorum.. Hiç uğraşmam böyle şeylerle neden görüyorum o gölgeleri bilmiyorum. İstemiyorum görmek

15 yaşında olay yaşamışsanız hala etkisi altındasınız o zaman büyük geçmiş olsun hala sorunlar devam ederse evi değiştirin kanımca yada eve bakım yaptırın bir gölgenin izlemesi gerçekten ürkünç bi olay ben istemezdim :D

HKBenimde yaşadığım ilk doğaüstü olay, daha okula bile baslamadandı sanırım. Ormana pikniğe gitmiştik, hava kararana kadarda otururuz hep. O zamanda esyaları toplayıp kalkıyolardı bizimkiler sanırım, bende bişeyemi küsmüşüm nedir tek başına annemler uzakta oturmuş ormana bakıyodum.ogünde yumuşak ağaçtan bi düdük oyup oynayım diye vermişlerdi bife onu hatırlıyorum. İşte o gün akşam üstü düdüğü öyle calarken, ağacların arasından grimsi zayıf çok uzun boylu dev gibi bişiy görmüştüm, hala unutmadım, deli gibi koşup annemlerim yanına kaçmıştım. bir kaç seferde önümden arkamdan gectiğini hissetmiştim...
Bende isterdim, şirin tatlı cüceler görmek ama dev baya bi korkutmuştu :(

olsun hiç dev görmeyenlerde var bide bu açıdan düşünün :D geçmiş olsun

Siyah cüppeli bir kız görmüştüm bir evin arka bahçesinden çıkıyordu cüppesini başına örtüyordu o sırada hem şok oldum hemde yürümeye devam ettim sonra da nereye gittiğini göremedim galiba kayboldu kızın saçları sapsarı yüzü de bembeyazdı bunlardan bi tane daha evimize bakan görmüştüm beni görünce yürüdü gitti insan gibilerdi varlık diyemeyecek kadar hala onları düşünüyorum.

yüzü bembeyaz diyince aklıma babannemin olayı geldi onlarda baya 7-8 kardeşlerdi galiba eski iki katlı evler oluyor ya orda yaşıyolarmış bigün babannemin annesi herkezi salona toplamış sonra yavaş yavaş inmiş o kız çok uzun boylu gelinlik gibi bişey varmış üstünde çok güzelmiş ama bembeyazmış sonra kaybolmuş babannemin yalancısıyım onlarla o evde müslüman bir varlık yaşıyormuş sonra yıkmışlar evi

bende özetle anlatayım..
ben bilinçsizce bir varlık davetinde bulunmuştum. lisedeyken ve doğa üstü olaylar ile alakalı hiç bir ilgim-bilgim yoktu, aniden gelişti. davete icabet oldu sorularımın doğru cevabını aldım ve tecrübe ettim. akabinde yaşadığım ilk ilginç olay mutfak tezgahı üzerindeki şişenin gözümün önünde hareket etmesiydi. şişe ve tezgah ıslak değildi. hem daire çiziyor hemde kendi ekseni etrafında dönüyordu belli bir hizi vardı.

devam eden günlerde gece uyandırıldım yataktan çekildim yorgan üzerimden fırladı gitti. birçok kez dokundu. nefes seslerini ayak seslerini duyuyordum enerjisini hissediyordum ama kendisini göremiyordum. bazen gölge gibi filan. kapılara tıklatıyodu. elimde tepsiyle balkona gidecektim kapalı mutfak kapısını açtı kapı kolunun hareketini gördüm. balkon kapısına da aynısı oldu balkon kapısı kilitliydi anahtarının da döndüğünü gördüm. bir kez kız kardeşime benim suretimde göründü. az önce koyduğum eşyanın yerini değiştiriyordu alakasız bir yerde buluyordum.

ceplerimden çok para çıkıyordu. parasız kaldığım zamanlar bütün giysi dolapların içindekilere bakıyodum cepleri tek tek kontrol ediyodum bişiler buluyodum. yıkanmış kurumuş ipteki kotlarımdan bile sağlam para çıkıyodu. 1 sene sürdü bu da. ben bunu anlatmaya başladıktan sonra kesildi birden. bir sene böyle şeyler oldu kendiliğinden bitti gitti. o şey herneyse gitti. artık nadiren ufak tefek gariplikler yaşasamda bu olay gibi değil.

(merak eden olursa diye yazıyorum. davet bir fincan davetiydi. fincana okunan duaları ve şifreli kelimeleri yada neyse hatırlamıyorum. )

gerçekten etkilendim ama sizdede büyük cesaret varmış hiç tecrübeniz yokken davet yapmışsınız iyiki daha fazla ilerlemedi sorunlarınız para olayı güzelmiş :D siz memnunmuydunuz cebinizde para bulunca

Benim de çocukken yaklaşık 50cm. boylarında 7-8 tane sarışın,mavi gözlü arkadaşım vardı, sadece rüyalarımda gelirlerdi, bana liderleriymiş gibi davranırlardı, oyun oynar, eğlenirdik. Bazen ,ertesi gün olacakları gösterirler, beni uyarırlardı. Aileme anlattığımda, cinlere karışabileceğimi söyleyip çok tepki vermişlerdi ve benim bu konuda konuşmamı yasaklamışlardı. Yaşım ilerledikçe onları görme sıklığım azaldı. En son 14 yaşımdayken rüyama geldiler ve artık büyüdüğümü bu nedenle o gecenin son ziyaretleri olduğunu söylediler, ilk ve son defa beni biraz korkuttular. Ayrılma vakti geldiğinde yatağımı deli gibi çevirmişlerdi. Sonrasında bir daha onları hiç görmedim. Burada benden başka onları gören insanlar olduğunu öğrenince de sevindim diyebilirim :)

en çok istediğim şeylerden biri :D varlıkla arkadaş olmak ama tehlikeli olduğundan dolayı hiç denemedim denememde ayrılcanız son gün yatağınızı çevirmiş çok ayıp açıkcası bende sevindim başka insanlara anlatılmaz rahat rahat burda sohbeti güzel oluyor çok ürkütücü ve çok şaşırdığım hikayeler oldu

Parmak kadarcıkları ben de görürüdüm ama 2 tane hep aynı yastıgımın üstünde benle konusrlardı
Ama ilk gördüklerim onlar değil
Aslında ilk hatırladığım ama hatırlamamam gerektiğine inandığım anımda- çünkü o kadar küçüktüm ki olayım en fazla 2 -2,5 yaşında, beşikte yatıyorum, aşağıdan bakıyorum yuıkarı doğru ve bebek kucajklarında agucuk gugucuk sesler çıkarıyorlar-o zaman şöyle düşündüm: niye normal konusmuyorlar böyle ses çıkarıyorlar? diye bu saçma geliyor ama o kadar net ki kafamda yuzler bile tanıyorum.

Ama daha makul olanı-biraz daha büyükken ilk gördüğümü hatırladığım gece herkes uyuduktan sonra sese kalkar ve dışarıda beyazlar içinde insanlar görürdüm,ölüleri- bunu çok gördüm ama sonra birden durdu. zararsızdı ama

bazılarımızda doğuştan enerjileri oluyor ben öyle tahmin ediyorum öyle inanıyorum ben sizin yerinizde olsam bigün videoya çekmeye çalışırdım o beyaz içinde insanlar dediğniz varlıkları madem çok görüyom bi videoya alıyım derdim ama tabi burdan yazmak kolay onları görünce çekebilirmiydim orası şüpheli :D

Anlatıcak bir anım bile yok...Adamı zorla materyalist yapıcaklar.

biz tarantulayıda varlık olarak kabul edelim :D o zaman anlatıcak anın'ız olur bu arada benimde bir abim besliyo yavrusu olursa veririm dedi :D ama hala düşünüyom alsammı diye çünkü fobim var o hayvana elime alamıyom ama bahsettiğim abim hertürlü eline alıyo

Senden bu yorumu bekliyordum hazar :D

Bende bir anımı anlatayım,yunanistan da bizim bir Türk köyü var o köyün tepesinde hep toplanırız gece 12 de ve sabaha kadar otururuz 7-8 arkadaş,bir gece gene öyle otururken bir kadın gördük hepimiz aynı anda ve sonrasında birden kayboldu tabi biz hemen köye geri döndük yusufların etkisiyle :) sonra köyün büyükleri anlattı bize o gördüğünüz kadın karaca ayşe dediler hoca ahmet yesevi'nin erenlerinden bir bayan vakti zamanında islamı yaysın diye her mürit biryere gönderilirken karaca ayşe de abisi karaca ahmet ile balkanlara gönderilmiş ve oralarda islamı anlatıp çok kişinin müslüman olmasını sağladıkları zaman türbelerinin yapılması için işaret bırakmışlar,zaman zaman karaca ayşe görülürmüş kimi zaman abdest alırken kimi zaman yürürken bizede görmek kısmet oldu ama hani gündüz görülse hiç fena olmayacak :)))

çok önemli birisini görmüşsünüz ama tabi akşam olunca dediğniz gibi kim olsa orayı terkederdi :D

benim de hiç yok sayılır. bize hiç gelmiyorlar demek ki bizden korkuyorlar bu iyi:)))

isterseniz görebilirsiniz bunun teknikleri çok var ama ne gelceği belli olmadığından ben şahsen denemedim sizinde denememenizi tavsiye etmem

Hangisini anlatsam ki :) 3 olay var yaşadığım ve net anımsadığım.İlki okul bahçesinde gündüz 12 yaşlarımdagördüğüm hayvanla insan arası bir yaratıktı.Aniden karşıma çıkınca şoka girdim.O bana bakıyor ben ona :D Yakalanmış gibi bir yüz ifadesiyle bana baktı ve ben eve kaçtım.Annemlere tarif etsemde ee komiktir gelinciğe benzettiler .Ki alakası yok gelincikle.En az boyu 1 metre iki ayağı var kanguru gibi bir duruş.Uzun kulaklı ve kuyruklu,kocaman gözleri vardı sanki yüzü köpeği andırıyordu.
İkinci olay yanındayken bizzat şahit olduğum 15 yıl evvel bir yakınımın varlıklar tarafından ordan oraya atılması bir manada şiddet görmesiydi.
Üçüncüsü de yatarken odanın ortasında yatağın önünde oturan kısa boylu çarşaflı bir kadının oflaması :)
Bunun dışında ufak tefek şeyler oldu ama bunlar kadar kötü değildi :)

hikayeleriniz çok ürkünç hele o evde gözünüzün önünde biyere fırlatılması gerçekten korkunç siz naptınız peki bu hikayenin devamını gerçekten merak ettim

ben 2 sene önce köyde odun almaya odunluğa gitmiştim elimdeki feneri odunluğun kapısına bir tuttum patates rengi gibi bir renkte bacakları ve kolları çok uzun gözleri sarı bir yaratık görmüştüm o anda bir kaçtım hala odunluğa giderkin içim bir garip oluyor.

benim olaya çok benziyor geçmiş olsun :D

Çocukluğumdan beri bir varlığı hep yanımda olduğunu hissediyorum, tabi ilginç olaylar da yaşadım. Mesela uyurken yüzüme üflerdi,artık dua mı ediyor başka bir sebepten mi bilmiyorum. Rüyamda da çok gördüm onu görmekten korktuğumu bildiği için rüyamda iletişime geçiyor sanki. Herneyse beni etkileyen en son olayı anlatayım. Geçtiğimiz yaz kasılarak uyandım, bedenim felç ama etrafımı görebiliyordum. önce kapının önünde uzun siyah cüppe gibi kapüşonlu birşey giymiş bir varlık gördüm. Yüzünü seçemedim ama karanlıktı. Sonra bir farkettim tam yatağımın yanında da kısa boylu yaklaşık yarım ya da bir metre şeffaf kız çocuğuna benzeyen bir varlık. Sanki içindeki damarlar bile görünüyordu o derece renksizdi ve muzip bir gülümseme vardı yüzünde. Korkudan duayı okuyamadım karıştırdım besmele çekerken bağırdım garip bir böğürtüyle. Eşim uyandı noldu diye. Senden mi çıktı o ses dedi, ben bile şaşırdım. Garipti ses tonum. Tabi ben bağırıp kendime gelince yok oldular. Aşağıda kardeşim yatıyordu o da görmüş ve balkondan çıkıp gitmişler. Bilemiyorum neydi onlar ama uzun bir süre geceleri etkileri devam etmişti. Sonrasında pek birşey yaşamadım. sadece varlıklarını hissediyorum sürekli arkamda gibiler. Ama şükür zararı yok, alıştım onlarla yaşamaya :)

sizin bence keşfedemediğniz bi enerjiniz var onları hissetmeyi her insan yapamaz doğuştan gelen bir hediye belgeselde izlemiştim adam bütün cinleri büyüleri hissediyo mesela Allah göstermesin sizde cin var onla konuşuyo onu adamın parmaklarından atıyo çok ilginç yaşlı biri değil çok genç hatta yanlış hatırlamıyosam o adam çok küçükken şeytan ile görüşmüştü bulabilirsem belgesei mutlaka paylaşırım burda geçmiş olsun

Cruella

Kayıtlı Üye
Daha ne olduğunu bile bilmiyorum.. Evde falan sorun yok yaşadığım olaylar farklı mekanlarda başıma geldi.. Etkisi şöyle var bişey oluyor 1 hafta falan korkularım devam ediyor, sonra unutuyorum.. çok düşünmüyorum üzerinde :D

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
yüzü bembeyaz diyince aklıma babannemin olayı geldi onlarda baya 7-8 kardeşlerdi galiba eski iki katlı evler oluyor ya orda yaşıyolarmış bigün babannemin annesi herkezi salona toplamış sonra yavaş yavaş inmiş o kız çok uzun boylu gelinlik gibi bişey varmış üstünde çok güzelmiş ama bembeyazmış sonra kaybolmuş babannemin yalancısıyım onlarla o evde müslüman bir varlık yaşıyormuş sonra yıkmışlar evi
Yüzü beyaz ama bi değişik varlıklar ne olduklarını anlayamadım cinde olabilir ama herşeyin başka açıklaması da vardır belki sonuçta cinler bedensiz varlıklar nasıl bedenlenebilirler ki her tür varlık var dünyada karşımıza çıkan her varlığa onlar demek genelleme gibi oluyor her beyaz giyen doktor değildir mesela değil mi

hopefull06

Kayıtlı Üye
maşayla vurma cesaretinize hayran kaldım :D bende arasıra (genellikle sürekli biyerden ses geldiğinde) korktumda genellikle akşamları bağırıyorum korkumu öyle yeniyorum :eek:fftopic:
Geçen geceki olayda ben bağırmadım kulağımda bağırtı gibi ses patladı, Maşa olayıda çocuktum 8 yaşımda falan, ne biliyim o zamanlar cin falan.. :D

darkman05

Kayıtlı Üye
Daha ne olduğunu bile bilmiyorum.. Evde falan sorun yok yaşadığım olaylar farklı mekanlarda başıma geldi.. Etkisi şöyle var bişey oluyor 1 hafta falan korkularım devam ediyor, sonra unutuyorum.. çok düşünmüyorum üzerinde :D

en iyisini yapıyorsunuz bazılarımız bi çıtırtıdan huylanıp sabaha kadar uykusuz kalıyolar bkz:kardeşim kafaya takmamak gerek fazla o zaman bi hocaya muska yazdırın şahsen ben taşıyorum öneririm yani

Yüzü beyaz ama bi değişik varlıklar ne olduklarını anlayamadım cinde olabilir ama herşeyin başka açıklaması da vardır belki sonuçta cinler bedensiz varlıklar nasıl bedenlenebilirler ki her tür varlık var dünyada karşımıza çıkan her varlığa onlar demek genelleme gibi oluyor her beyaz giyen doktor değildir mesela değil mi

cinin zaten bir tipi yokya varda onlar enerji ya mesela bir köpeğe cin girdi sizde bunu anladınız köpeği vurunca oda ölüyor onlar görüntülerini istedikleri gibi yapabiliyor yine bunu belgeselde izledim :D ama dediğniz gibi farklı bir varlıkda olabilir bilemeyiz

Geçen geceki olayda ben bağırmadım kulağımda bağırtı gibi ses patladı, Maşa olayıda çocuktum 8 yaşımda falan, ne biliyim o zamanlar cin falan.. :D

anladım :D zaten ne diyim geçmiş olsun değişik bir olay sizinkide etkiliyici

anladım :D zaten geçmiş olsun değişik bir olay sizinkide etkiliyici :D

Korkudan uykusuz kaldığım çok oldu.. Artık kulaklarımı kapatıp uyuyorum ses duymayayım diye [emoji85] [emoji86]

bi hocaya görünün o zaman cidden işe yarıyabilir ama işini bilen bir hoca bulun diğerlerinin çoğu dolandırıcı

Cruella

Kayıtlı Üye
Korkudan uykusuz kaldığım çok oldu.. Artık kulaklarımı kapatıp uyuyorum ses duymayayım diye [emoji85] [emoji86]

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
cinin zaten bir tipi yokya varda onlar enerji ya mesela bir köpeğe cin girdi sizde bunu anladınız köpeği vurunca oda ölüyor onlar görüntülerini istedikleri gibi yapabiliyor yine bunu belgeselde izledim :D ama dediğniz gibi farklı bir varlıkda olabilir bilemeyiz
Biliyorum küçük hamur gibi varlıklar rüyamdada görüyorum bazen ancak olmayan bir şekle nasıl girsinler ki benim gördüklerim insana benzemiyordu kendilerine has bir şekilleri vardı herşeyi onlara benzetmek de istemiyorum şahsen her ihtimali düşünmek istiyorum ama sadece onlarda değil odamda bir çocuk görmüştüm tam ben gözümü açtığım anda duvardaki delikten geçip kayboldu odamda değişik boyutlar arası kapılar olduğunu düşünüyorum bazen :)

nira

Kayıtlı Üye
Darkman05
Benim bu konular hakkında hic bir fikrim yoktu. Ben cinleri masallarda ki gibi saniyordum. Çok çok sonradan arastirdim boyle sitelere üye oldum da azda olsa birşeyler okudum anladim. Suriyeli bi arkadaş biz cagiriyoruz soracak birseyimiz varsa soruyoruz dedi normal bir şekilde. Arkadasini arayip sormak kadar rahat bi şekilde anlatti. Normalmis gibi. Bende o bilinçle cagirdim zaten. Soracagimi sordum cevabi alinca gondermeden kalktim. Yani benim bi cinim olsun vay efendim emrime alayim anlaşma yapayim gibi bi hirsim yoktu. Zaten boyle şeylerden haberim yoktu dediğim gibi. Sonrada hep o yokmuş gibi davrandim. Dogal davranisimi surdurdum. Cok isime yaramissa da tesekkur ettim. Paraları da kendi param gibi harcadim. Anlatmasaydim belki hala harcıyor olurdum bilemiyorum. Neden bir yil durdu gitti onu da bilmiyorum. Bazilari gitmemiştir diyo. Gitmese farkederim gibime geliyor.

darkman05

Kayıtlı Üye
Biliyorum küçük hamur gibi varlıklar rüyamdada görüyorum bazen ancak olmayan bir şekle nasıl girsinler ki benim gördüklerim insana benzemiyordu kendilerine has bir şekilleri vardı herşeyi onlara benzetmek de istemiyorum şahsen her ihtimali düşünmek istiyorum ama sadece onlarda değil odamda bir çocuk görmüştüm tam ben gözümü açtığım anda duvardaki delikten geçip kayboldu odamda değişik boyutlar arası kapılar olduğunu düşünüyorum bazen :)

sizin yaydığnız bir enerji vardır çekiyodur varlıkları çok ilginç gerçekten bu olayı yenimi yaşadınız

Cruella

Kayıtlı Üye
Hiç hocaya gitmedim herhalde bundan sonra da gitmem. Ayetel Kürsi okuyorum.. Çok şükür olanlar hayatımı pek fazla etkilemiyor [emoji120]

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
sizin yaydığnız bir enerji vardır çekiyodur varlıkları çok ilginç gerçekten bu olayı yenimi yaşadınız
Hayır birkaç yıl oldu ben küçüklüğümden beri paranormal olay yaşıyorum devamlı ışıkları kapattığımda odamda hareketlenmeler oluyor ve yatağıma hızlıca giriyorum bir keresinde bana enerji topu gibi bişey attılar ama etki etmedi savunma mekanizması gibi bişey var enerjimin geniş olduğunu hissediyorum devamlı etrafımda farklı kişiler dolaşıyor zaten normal olmadıklarını biliyorum

darkman05

Kayıtlı Üye
Darkman05
Benim bu konular hakkında hic bir fikrim yoktu. Ben cinleri masallarda ki gibi saniyordum. Çok çok sonradan arastirdim boyle sitelere üye oldum da azda olsa birşeyler okudum anladim. Suriyeli bi arkadaş biz cagiriyoruz soracak birseyimiz varsa soruyoruz dedi normal bir şekilde. Arkadasini arayip sormak kadar rahat bi şekilde anlatti. Normalmis gibi. Bende o bilinçle cagirdim zaten. Soracagimi sordum cevabi alinca gondermeden kalktim. Yani benim bi cinim olsun vay efendim emrime alayim anlaşma yapayim gibi bi hirsim yoktu. Zaten boyle şeylerden haberim yoktu dediğim gibi. Sonrada hep o yokmuş gibi davrandim. Dogal davranisimi surdurdum. Cok isime yaramissa da tesekkur ettim. Paraları da kendi param gibi harcadim. Anlatmasaydim belki hala harcıyor olurdum bilemiyorum. Neden bir yil durdu gitti onu da bilmiyorum. Bazilari gitmemiştir diyo. Gitmese farkederim gibime geliyor.

ya siz şanslısınız bilinçsizce çağırılan cin davetleri sonucu hep kötü biter diyolardı belkide o iyi niyetinizden dolayı başınıza kötü bişey gelmedi çağırdınızda adını falan sordunuzmu eğer onunla ilgili bir kaç şey biliyorsanız belki geri gelir isterseniz :D bazı rüyalar bile birine anlatılınca etkisi gider diyolar ama bilemeyiz tabi gidip gitmediğni siz bu durumdan şuanda memnunsanız sorun yok

Hayır birkaç yıl oldu ben küçüklüğümden beri paranormal olay yaşıyorum devamlı ışıkları kapattığımda odamda hareketlenmeler oluyor ve yatağıma hızlıca giriyorum bir keresinde bana enerji topu gibi bişey attılar ama etki etmedi savunma mekanizması gibi bişey var enerjimin geniş olduğunu hissediyorum devamlı etrafımda farklı kişiler dolaşıyor zaten normal olmadıklarını biliyorum

benim önerim havas ilmi bilen sahte olmayan bir hoca bulun ona anlatın o sizin enerjinizide öğrenir hem siz nasıl bir enerjiye sahip olduğunuzu öğrenirsiniz nasıl koruncağınızıda söyler kanımca denemekte fayda var havas ilmi bilen bir hoca halleder diye düşünüyorum şansınızı deneyin

Hiç hocaya gitmedim herhalde bundan sonra da gitmem. Ayetel Kürsi okuyorum.. Çok şükür olanlar hayatımı pek fazla etkilemiyor [emoji120]

o zaman sorun yok :D ben öneri verdim ama Hz.muhammed efendimizin cin mektubu vardır oda etkilidir fazla rahatsız ederlerse bunu yazıp yastığınızın altına koy diyolardı bu konuyu araştırın isterseniz

hopefull06

Kayıtlı Üye
Darkman05
Lisede bizde yaptık davet, sözde sınav sorularını öğreniyoduk :D Bizim çağırma yöntemide kibrit çöpü ile idi. Biz yolluyoduk ama gittiği şüpheliydi. :) Çünkü 5- 10 dakika sonra o sure ve duaları okumadan tekrar denediğimizde bazen cvp verirdi. Bildiğim kadarı ile bizlerin çağırdığı fincan, kibrit vb. ile, Onlar normal avare varlıklarmış. Belkide bizleri yanıltıyorlardı. Hatta okulda bir olay oldu ve o işi şu kişimi yaptı dye sordular ve suçsuz birini işaret etti çağırılan varlık ve o olaydan sonra o kız hep zan altında kaldı, kısacası güven olmaz o tip davetlerdeki varlıklara. Durduk yerde başa bela olabilirlermiş, yani kendileri isteyince gidiyolarmış.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kimi yaşar, kimi dinler, kimi de bizim gibi okur..

Hayatındaki tek ilginçlik 9.. Bazense denk gelmeler..

Bu arada ayrı kalamadım sizden. Albus haklıymış. Aynı tuzlu fıstık..

nira

Kayıtlı Üye
darkam05,
kötü filan bitmedi kendiliğinden kayboldu. varlığı seyrek hissettim sonra hiç hissetmedim. o yoğun ve farklı enerjiyi farketmemek mümkün değil bence. şimdi olsa hissederim o farkı ayırt ederim.. sadece bir kez soru sordum cevabımı aldım. adını ve ne tür bir varlık olduğunu bilmiyorum. etrafımda bile isteye özellikle kendini belli etme çabalarına rağmen bir iletişimde bulunmadım. şu anda olsa yine aynı davranışı sürdürdüm.

hopefull06,
ben yollamayı bilmiyordum işte. çağırdığın varlığı geri yollamak diye birşeyden bahsetmedi arkadaşım. avaremiydi parazitmiydi bilmiyorum ama sorumun cevabını almıştım. şimdi olsa bende güvenmem tabi çocukluk aklı o zaman bendeki. baktı bu kız kendinden beter avare bastı gitti demekki :D

fransula

Kayıtlı Üye

Evet ben de hamur gibi olduklarını düşünüyorum. Çünkü rüyalarımda ne zaman onları görüp dua okusam elime alıp onları düğüm falan atıyorum. Garip ama duanın etkisiyle savunmasız oluyorlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
nasıl bir şekilde görmüştünüz acaba çok merak ettim hadi cinleri anlatanlar var birazcık tahmin ediyosun ama şeytanlar nasıl görünümü falan fazla bilgi yok internette sizi bulmuşken sorayım nasıl olsa bir tecrübeniz var bu konuda
Öncelikle şeytan olduğunu ben söylemiyorum, normalde görünmüyordu ben işaret edip gösterince yanımdaki büyükler gördü ve bağırıp çağırıp titreyerek eşed getirerek kaçtılar. Onlar şeytan olduğunu sandı sadece.
Gördüğüm şeyi tarif etmem mümkün değil. O kadar filmler çıktı, görsel efektler uç noktalara erişti ama hala o gördüğüm şeyi tasvir edebilecek bir şey görmedim. Belki şöyle tarif edebilirim, havada asılı olan 10 kere büyütülmüş Antonov 225 ebatlarında, Dünya üstünde görüğümüz renklere ek olarak bir de görmediğimiz (tanımlayamadığım) renkli alev ve ışık hüzmeleri saçan, şekli çok ama çok garip ve değişken olan bir şeydi. Yani nasıl desem sanki 3 boyutlu değil 4 boyutlu gibiydi. Anlatmak imkansız. :)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle şeytan olduğunu ben söylemiyorum, normalde görünmüyordu ben işaret edip gösterince yanımdaki büyükler gördü ve bağırıp çağırıp titreyerek eşed getirerek kaçtılar. Onlar şeytan olduğunu sandı sadece.
Gördüğüm şeyi tarif etmem mümkün değil. O kadar filmler çıktı, görsel efektler uç noktalara erişti ama hala o gördüğüm şeyi tasvir edebilecek bir şey görmedim. Belki şöyle tarif edebilirim, havada asılı olan 10 kere büyütülmüş Antonov 225 ebatlarında, Dünya üstünde görüğümüz renklere ek olarak bir de görmediğimiz (tanımlayamadığım) renkli alev ve ışık hüzmeleri saçan, şekli çok ama çok garip ve değişken olan bir şeydi. Yani nasıl desem sanki 3 boyutlu değil 4 boyutlu gibiydi. Anlatmak imkansız. :)
Yanınızdaki büyüklerin şeytan zannettiğini söylemişsiniz. Peki gerçekte ne olduğunu öğrenebildiniz mi ? Yani cin miymiş ?

Mithra

Kayıtlı Üye
5 yaşlarındayken gece yunan mitolojisindeki heykeller gibi 8 kişi geldi bana bakıyorlardı aralarında birşeyler konuşuyorlardı bana doğru bakıp birşeyler tartışıyorlardı böyle birkaç gece devam etti sonra bir daha gözükmediler çocukluktanmı bilmiyorum hiç kormuyordum belkide hayal gücünden bir tasavvuruydu :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yanınızdaki büyüklerin şeytan zannettiğini söylemişsiniz. Peki gerçekte ne olduğunu öğrenebildiniz mi ? Yani cin miymiş ?
Evet öyle zannettiler, korku ve şoktan dolayı sanırım. Hayır öğrenemedim. Cin değildi onu biliyorum.