Astral seyehat varsa..

darbesiz

Kayıtlı Üye
Neden bu kadar az gündemde? mesela haberlere cıkabilirdi cidden ben yaptım diyen varmı forumda 3 ay önce yok bulutu yok ettim yk nesneyi hareket ettirdim cidden neden sallıyolar bu kadar anlamıyorum. buna inanmak için ya deli ya aptal olmak gerekli
"BANA GÖRE" İnanmak istiyorum ama yapamıyorum 1 kişi bile inandırıcı gelmiyor..(kilitlemeyin lütfen yazılması gerekenleri yazdım..)

kralix21

Banlı Kullanıcı
aynen kardeşim bencede bu kadar önemli birşey niye hiç.gündemde değil banada inandırıcı gelmıyor ki defalarca denememde bile.

darbesiz

Kayıtlı Üye
lütfen modlar kaldırmayın yazıyı cidden foruma baktım 1 tane bunu açıklayan konu göremedim

Mithra

Kayıtlı Üye
Hakaret et sonra yazıyı kaldırma diyin ne güzel daha uygun bir dil kullanın bir öz eleştiride yapın kendinize...

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
İnsan beyninin sırlarına henüz ulaşılabilmiş değil insan beyni ile inanılmaz şeyler yapılabilir bunun arasında size inanması aptallık gibi gelen Bulut dağıtma yada nesne hareket ettirme var konu hakkında bilginiz olmadan araştırmadan inanamazsınız zaten biraz bile bilginiz varsa demekki eksik bilgidir bu konuda uzman bir çok kişi gördüm dahada çıkmaya devam ediyor. Buraya gelip astral seyahatten girip kanıt isteyip hemen sonra ona buna inanmak aptallıktır diye konuşuyorsunuz pekte olumlu yanıtlar almayı beklemeyin

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Neden bu kadar az gündemde? mesela haberlere cıkabilirdi cidden ben yaptım diyen varmı forumda 3 ay önce yok bulutu yok ettim yk nesneyi hareket ettirdim cidden neden sallıyolar bu kadar anlamıyorum. buna inanmak için ya deli ya aptal olmak gerekli
"BANA GÖRE" İnanmak istiyorum ama yapamıyorum 1 kişi bile inandırıcı gelmiyor..(kilitlemeyin lütfen yazılması gerekenleri yazdım..)
Astral seyahat diye başlık açmışsınız, aerokinezi ve telekineziden çıkmışsınız. Diyin ki psişik aktivitelerin hiçbirine inanmıyorum çünkü gözümle görmedim, çünkü haberlere çıkmadı.
Siz doğruları sadece gözünüzle görmek veya haberlerde izlemekle ediniyorsanız muhtemelen bir şey göremeyeceksiniz.
Öncelikle astralin nesi haberlere çıkacak onu anlamadım. Astral seyahat sadece yapanı ilgilendirir, bazı durumlarda bir de grup çalışması yapılır ve tecrübeler gizli tutulur. Benim astralden kastim, ''bedenden çıktım odada dolandım sonra sıkıldım las vegas'a gidip Tom Jones poker oynarken onu izledim fiyuu'' tarzı bir şey değil. Profesyoneller astral çalışmaları, astral planlarda çok özel majikal tesirler için yaparlar. Orada boyutlar arası etkileşimler ve hatta yeni düşünce enerji formları oluşturup onu besler ve bulunduğumuz boyuta kendi çalışmaları için etki ederler. Bu öyle sizin TV lerde izleyip, şov veya haber programlarına konu edilecek şeyler de değillerdir. Kaldı ki astral boyut tamamen internet gibidir. Siz internete girdiniz. Yarın atlayıp Amazon yerlilerine gittiniz, daha önce hayatında internet görmemiş birine nasıl internete girdiğinizi ispat edebilirsiniz? İnternete bir cihaz olmadan giremezseniz, astralin de tek cihazı beyin ve bağlantı türü de ruh.. Yani kendiniz deneyimlemedikçe anlayamayacağınız bir şeyin kanıtını istemek abes olur. Üzgünüm bazı şeyler de böyle yapacak bir şey yok, yapamıyorsanız sizin bunu tam anlayıp öğrenmenize imkan yok..

Aerokinezi ispatı istiyorsunuz, bir ara Akademi Larimar'da iken, Embriyo konuklara bunu göstermişti ''bulur dağıtmayı''. Yani ne kendisi ne de oradakiler ''aa şunu kameraya çekelim de haberlere verelim'' gibi bir düşünceye kapılmadı, kapılmaz da. Ha o tarz bir düşünceye sahip insanın yanında da bunlar yapılmaz zaten. Mesele ne biliyor musunuz hiç kimse, kimseye bir şey ispat etmek zorunda değil bunu anlamıyor kimse. İnanmıyor musunuz o halde inanmazsınız. :)
Ha hakaretler edip buna da doğru konuşmak derseniz, ''sizin beyin kapasiteniz psişik konuları gerçekleştirmek için yetersiz'' dersem siz de bunu hakaret olarak algılamamalısınız, zira doğruyu söyledim suç mu oldu? Lütfen kimse bunu da silmesin. :)

Telekinezi ispatı mı istiyorsunuz? Onu da gösteren çıkar mı bilemem ama ben iki kere gördüm. Ben telekinezi yapamam ama yapıldığını da biliyordum, görmeden önce de biliyordum çünkü bende bazı yetenekler varsa başka insanlarda da bu yetenekler vardır. Ayrıca görü yeteneğim olduğu için de bunu yapabilen insanları hissedebiliyorum. Gözümle gördüm o da başka konudur..

Levitasyon mu istediniz? Türkiye'de yapabilen var (Dünya'da da elbette var) ama bunu yapan kişiyi gidip o saçma sapan yetenek bilmem kim yarışmalarında göremezsiniz, gerçek yeteneği olan bunu şov aracına çevirmez.

İzlediğiniz film ve dizilerden etkilenip bir şeyleri görmek istiyorsunuz, göremeyince sinirleniyorsunuz ve hakaretler ediyorsunuz. Ben sizi suçlamıyorum aslında, o her yerde çarşaf çarşaf yazılan ''subliminal'' mesajlarla bir neslin beyni ve zihni boşaltıldı yapacak bir şey yok.

La-edri

Kayıtlı Üye
Inanmak isiyorsunuz fakat inanamiyorsunuz, siz inanmamak adina programlanmissiniz zaten, önce bu sorunu ortadan kaldirmanizi tavsiye ederim, kaldirdiginiz taktirde cok fazla isbat da aramazsiniz kimbilir belkide kendiniz tecrübe edersiniz :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Haberlerde çıkması gerçekten bir gerçeklik-doğruluk kriteri mi ? Öncelikle bunu sorgulayın sonracııma haberciliğin nasıl işlediğini araştırın herşeyi çıkaramasınız oraya yayın organından sorumlu kişi " banane astral seyahatten " dediği zaman haberi toplayana kişi başka şeylere yönelmek zorunda.

Sizin mantığınızla tarihe de inanılmaz misal Türklerin efsanevi atası oğuz han 2.hun hükümdarı mete'dir diye bir haber görmedikçe bu gerçek olmıcak mı ?

Bu örnekler kat kat çoğaltılır psişik aktiviteler çok başka birşeydir birilerine ıspatlamak için yapılmaz ve bir lutuf'tur birilerini inandırmak için yapılmaz kişinin kendi farkındalığı ile alakalıdır, ve hakatten astrelin nesini haber yapıcaklar ? astral alemi kayıt eden bir kamera varda haberimiz mi yok ?
Ve şunu bilin parapsikolojiyle ciddi manada uğraşan hiçkimse sizi ikna etmeye çalışmayacaktır ve büyük ihtimal " bunun farkındalığı yerlerde sürünüyor " gözüyle bakıcaklardır size,herşey enerjiden varoldu enerji enerjiye etki edebilir o bulut yok etmek fln kolay bir iş değildir,sitede bir ara konu açıldı bir yumurtayı düşünce gücüyle masada kim dik tutabilicek o konuya bakın size bir örnek olsun sizin yapacağınız ilk şey farkındalığınızı geliştirmeye çalışmanız olucaktır ve bunların hiçbirisine inanmazsanız hala ozaman bu sitede geçirdiğini zamanlara yazık olmuş olur gerçekten,ben kendi adıma söyleyeyim böyle şeylere inanmasam burada 1 dk bile geçirmezdim

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Aynı şeyleri bende düşünmüştüm madem öyle çok şey başarılabilir dedim sonradan aklıma zaten başarılıyo ama benim bundan haberim olmayabilir diye geldi. Ben böyle bir yetenek sahibi olsam bunu kimsenin bilmesini istemezdim. Mesela yeteneksizim desemde benim ciddi bir yeteneğim var ama ben bunu burda paylaşmıyorum. Gerek yok.