Gezegen Hareketleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlarım..
Şimdi bu gezegenler var astrolojide burçları felan etkiliyor. Mesela mars ile jupiter eşitlenecek 1 hafta boyunca terazi burcu karamsarlık içinde olacak deniyor. Az öncede bir konu gördüm sorayım dedim.
Bizim bundan kurtulma şansımız yok mu? İllaki bu gelgit dönemine girecek miyiz? Astrolojide bir ay boyunca çok mutlu olacak hep geleceğe dönük şeyler yapacak derse yapacak mıyız? Biz kendi irademizle yapamıyor muyuz?
Teşekkürler,sevgiyle kalın..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bilinçli olunduğu surece yani dikkatli olursanız fazla sorun yaşamazsınız fazla bir bilgim olmadığı için kesin konuşamıyorum ama ben dikkatli olmaya çalışıyorum genelde ve %70 başarılı oluyorum gibi

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Bak mesela küresel ekonomik bir kriz yaklaşıyor diyelim.
Böyle bir krizden çoğu ülke, şirket yada kişiler zerre etkilenmiyor.
Neden çünkü doğru yatırımlar doğru ekonomik atılımlar yaparak krizin etkisini sıfırlıyorlar.
Bu bir örnekti.

Gezegenlerin etkiside buna yakın bir şekildedir.
Kişiyi direk olarak etkileyecek bir gücü yoktur.
Sen bu etki alanının içine giriyorsun fakat ne kadar etkileneceğin senin elinde olan birşeydir.
Bazı günler dışarı çıkarsın hava çok güzel her yer cıvıl cıvıl olsa bile zevk almazsın işte etki bu şekil oluyor.
İradeniz iç gücünüz bu etki düzeyinin üzerindeyse sizin için hiç bir anlam ifade etmez. olumlu yada olumsuz.

Majikal çalışmalarda burçların istediğiniz özelliğini alıp diğerlerine kendinizi kapatabiliyorsunuz.
Terazi burcu karamsarsa siz hep karamsar olmayan tarafında kalabilirsiniz.
Tabi bunu yapmak majikal bilgi ve beceri ister.

Sizin yapmanız gereken pozitif kalmak.
Uzun oldu ama ancak bu açıklama kurtarıyor sanırsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...